Şimdi Ara

ABDULLAH AVCI HAKLIYDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABDULLAH AVCI HAKLIYDI.Adama neler dedik,ama ilk o gördü bu adamın çapsız ve yeteneksız oldugunu.Kesin şu adamı takımdan,git selçuk git

• Kuyusunu kazdı abdullah avcının selçuk. Ahı var üstünde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk o zaman form olarak akıyordu be kardeşim abartmayın. Abdullah avcı napıyordu, saçma sapan gubertçileri oynatıyordu. Sercan Saraer, tunay torun felan
  • Selçuk'u gördü de Umut'u neden göremedi? Umut her maç ilk 11'deydi

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Selçuk'u gördü de Umut'u neden göremedi? Umut her maç ilk 11'deydi

her adamı görse zaten r.madridi yönetirdi
  • o zamanlar selçuk o kadar iyi oynuyordu ki kendisine xelçuk diyorduk hatırlatayım. Ama belki de adam bizim göremediğimiz bir şey görmüştür ne bilelim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Selçuk o zaman form olarak akıyordu be kardeşim abartmayın. Abdullah avcı napıyordu, saçma sapan gubertçileri oynatıyordu. Sercan Saraer, tunay torun felan

Bana aktığı maçları söylesene çok merak ettim.

İlk geldiği sene de Selçuk çöp diyordum hala çöp diyorum. İyi oynadığı dönemler oldu fakat bu kötü bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Avcı kestiğinde Selçuk iyi filan oynamıyordu. Fakat medya Terim'e yapamadığını Avcı'ya yaptı. Yüklendiler de yüklendiler adama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Selçuk o zaman form olarak akıyordu be kardeşim abartmayın. Abdullah avcı napıyordu, saçma sapan gubertçileri oynatıyordu. Sercan Saraer, tunay torun felan

Bana aktığı maçları söylesene çok merak ettim.

İlk geldiği sene de Selçuk çöp diyordum hala çöp diyorum. İyi oynadığı dönemler oldu fakat bu kötü bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Avcı kestiğinde Selçuk iyi filan oynamıyordu. Fakat medya Terim'e yapamadığını Avcı'ya yaptı. Yüklendiler de yüklendiler adama.

Kardeşim sen şampiyon olmuş takımın en iyi oyuncularından birini milli takımda yedek bırakıyorsun saçma sapan gurbetçileri oynatıyorsun tabi tepki alırsn.

• Bir adama muhtaçsan onu kesemezsin.
    Selçuk olmasa biz bu futbolla euro 2016 da olmazdık, ha çok bişey değişmezdi :)
  • Abdullah Avcı kim ya yapmayın lütfen, dün de gördük 1 gol atıp yatan klasik Anadolu klubü kafasıyla takım çalıştıran çöpün teki.
  • Oha ya inanamiyorum.

Selcugun o seneki performansini nasil unutursunuz.

Hayir yasiniz mi yetmiyor dicem 5 yasinda olmaniz lazim.

Selcuk o seneki oyunuyla degil turk milli takimi dunyada 11e giremeyecegi milli takim sayisi azdir.

O sene selcuk o kadar iyiydi ki avrupanin kalbir ustu bir cok takiminda 11e girerdi.

Sirf volkanin kabusu olmasi bile yeterdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Caughter

Abdullah Avcı kim ya yapmayın lütfen, dün de gördük 1 gol atıp yatan klasik Anadolu klubü kafasıyla takım çalıştıran çöpün teki.

aynen belediye gibi o tarz takımlarda anca iyi gözükür milli takımda gördük rezil etmişti beden büyük gelince şimdi büyük takıma gelse böyle mi oynatacak defansif ? alanları kapat sürekli vs? değişik planı lazım o zaman sıvarmı ne yapar bilmem,
    shaktar maçında gördük yani bu ligte tabi biraz alan kapat defans iyi yapabil zaten gücü belli ligin. ama biraz shaktar geldimi kendi sahanda seni eziyor atıyor :D

biri bu biri aykut koca irilti oluyorum böyle hocalara sanki avrupa maçı gibi defansta defans gol at yatmaya çalış marifet organizasyonda ikinci bölgede hadi yapsana o zaman iyi hoca diyelim sonra biraz üst takım gelince cıkaramıyorlar işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 23 Ağustos 2016; 3:34:06 >

• Ligin futbolu en çok katleden adamlarından birini örnek gösterip Selçuk'u karalamak... Hem de en iyi olduğu dönemlerden birinde.
  • adam robben karşısına tunay hamit kanatıyla çıkmıştı ya
  • Abdullah Avcı 2011-2013 arası milli takımın başındaydı. Yani Selçuk'un kariyerinin zirve yaptığı, ligin açık ara en iyi orta sahası olduğu zamanlar. Her sene frikikten 5 6 gol atıp gol ve asistleri çift hanelerde sezonu bitirirdi. Piyasası 15m. eurolara çıkmıştı. Sneijder geldiğinden beri Selçuk'un nerede oynadığı ne yaptığı belli değil bunu 50 defa tartıştık zaten. Yaşı da ilerledi, haliyle temposu düştü. Şimdi gelip burada 4 5 sene önceki Selçukla şimdikini bir tutup bak adam demişti demekle olmaz bu işler. Hele ki milli takım kariyeri en vasatlardan biri olan Abdullah Avcı'yı bu konu üzerinden savunmak başlı başına saçmalık.
  • Selçuk gol atmıştı

• Abdullah Avcı'nın topçu diye oynattıkları nerede ya şimdi ? Sercan Saraer nerede mesela ? Tunay Torun'a ne oldu ? belki unuttuğumuz çok daha fazla gurbetçiyi sahaya sürüyordu.

Selçuk İnan'a uygun tarzda ortasahaya sahip değiliz, yanında Melo tadında biri olmadığı sürece bu adam sizi kanser eder...

Çünkü siz Pogba gibi oynasın istiyorsunuz, hem çok sert hem teknik olsun :) Selçuk yanında onu rahatlatan oyuncu olmayınca göze batıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Orijinalden alıntı: Caughter

Abdullah Avcı kim ya yapmayın lütfen, dün de gördük 1 gol atıp yatan klasik Anadolu klubü kafasıyla takım çalıştıran çöpün teki.

aynen belediye gibi o tarz takımlarda anca iyi gözükür milli takımda gördük rezil etmişti beden büyük gelince şimdi büyük takıma gelse böyle mi oynatacak defansif ? alanları kapat sürekli vs? değişik planı lazım o zaman sıvarmı ne yapar bilmem,
    shaktar maçında gördük yani bu ligte tabi biraz alan kapat defans iyi yapabil zaten gücü belli ligin. ama biraz shaktar geldimi kendi sahanda seni eziyor atıyor :D

biri bu biri aykut koca irilti oluyorum böyle hocalara sanki avrupa maçı gibi defansta defans gol at yatmaya çalış marifet organizasyonda ikinci bölgede hadi yapsana o zaman iyi hoca diyelim sonra biraz üst takım gelince cıkaramıyorlar işte

Simeone alan kapatıp topun arkasına geçip sıkı oyun oynatınca taktisyen, abdullah avcı böyle oynatınca leş çöp futbol katili bilmem ne, adam istediği gibi oynattı takımı kazandı, shaktar diyorlar shakhtar bu ligin karmasını da ezer geçer olaya öyle bakmayalım (ikisini bir tutmuyorum tabi ki)

• Keşke biz alsaydık dediğim zamanlarda adamı almadı kadroya . Selçuk un tek sıkıntısı çok duygusal olması bence. Çevresinde ki olaylar oynadığı futbolu çok etkiliyor. Ya vezir oluyor ya rezil yani.

• yıllardoır bende diyorum selçuk abartı diye kimse anlamıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.