Şimdi Ara

Yıllık 540 TL'ye Lig TV şansı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.392
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

0216 573 73 73

detaylı bilgi için; 539-9170853- Pınar hanım.
    Mail adresi; asyadijital@digiturk.gen.tr

• ilk yorum bende :) kusura bakmayin ama bu leş ilge bu kadar parayi ne veririm nede tavsiye ederim.
  • çok pahalı
  • Geçen n11 de indirim vardı 540 tl yerine 489 tl idi. çek ile daha uygun fiyata geliyordu. Ayrıca bu sene Galatasaray taraftarlarına indirim yapın bu fiyata bu Galatasaray izlenmez.
  • Kazık
  • ederi her şey dahil aylık 20 tl. 3-4 sene önceki lig bile daha iyiydi.
  • digitürkplay fiyatlarınız şaka gibi almayın aldırmayın
  • Belçika ligi daha zevkli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 450 teklif ettiler kabul etmedim bu nu mu kabul edecem çok pahalı bu lig için vermeseydiniz 450 milyon zorunuz neydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

450 teklif ettiler kabul etmedim bu nu mu kabul edecem çok pahalı bu lig için vermeseydiniz 450 milyon zorunuz neydi

hangi paketlere bu teklifi aldınız?
  • yıl 2016 nın son çeyreği... siz hala hd yayından para koparmaya çalışıyorsunuz... lig deseniz evlere şenlik... derbi maçlarındaki örümcek kameradan başka bir yeniliğiniz yok... premier ligin ya da ispanya ligi maçlarına bakın ea sports neler yapıyor... üstelik düne kadar pl yi siz yayınlıyordunuz... maçın başından sonuna kadar en sağlam defans kim gibi saçma anonslara maruz bırakılıyoruz... maçı anlatan spikerleriniz için oyuncu hakkında bilgi vermek değil de oyuncunun isminin telaffuzu daha önemli... maç biter dedem yaşındaki adam ya da adamlar (eskimeyen hocalar) maçı yorumlar... ofsayt çizgileri oynat uğur un talimatlarına göre ayarlanır... dünya ligleri arasında alım gücüne oranla en pahalı decoderi siz satın üstüne hd yayından para alın... ne güzel dünya valla... elbet bu halkı savunacak bir musa çıkar... devir şimdilik sizin devriniz... devam edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremali69

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

450 teklif ettiler kabul etmedim bu nu mu kabul edecem çok pahalı bu lig için vermeseydiniz 450 milyon zorunuz neydi

hangi paketlere bu teklifi aldınız?

Turksat şampiyonlar paketi hd dahik turksattan 3 ay spor extra 4 ayda sinemalar mı ne vardı lig başlamadan teklif ettiler tüm üyelere teklif gekiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye ligi gibi berbat bir ligi izlememiz için 540 TL mi veriyorsunuz? Pek yeterli gelmedi. 750 TL'ye anlaşalım.

IBAN numaramı vereyim, EFT yapın hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 24 Ağustos 2016; 14:12:04 >
  • hala daha bu lige para verip izleyen oldukça biz hep böyle konuşuruz...
  • tüm kanallar açık şekilde aylık 25 tl yıllık 300 tl yapın;
    ülkede ne çanak kalır ne diğer başka platformlar ( tivibu , d smart filbox turksat ccamserver.... vb ) ne de kaçak yayın izleyenler kalır .

sürümden kazanır ve tek kazanan siz olursunuz
  • fiyatlar kazık ötesi sanki izlenecek kaliteli maç varda bu kadar para verilecek ama diğer yandan bakılınca digitürk demek ki halinden memnun ki bu fiyatları buralara çekti. 2 yıl önce taahhütlü digitürk başlangıç paketi ve hd yayınla birlikte sadece giriş paketi+hd görüntüye bile 18 tl veriyorum. 5-6 ay sonra kısmetse bitince digitürkle bağımı artık koparacağım tabi doğru düzgün bir fiyat politikası yaparlarsa iş değişir
  • Başlık troll başlığı gibi. 540 tl ye çok büyük şansmış gerçekten. Bir de SD yayın.
  • Yüzyılın troll'ü

bu lige verilecek en fazla para 300 tl dir
  • 450 ye aldım. lig tv hd de dahil. 3 ay boyunca bedavalar da dahil ama kampanya bitti sanırım
  • hergün bir bayinizden telefon geliyor.
    ne lig tv ile nede digitürk le ilgilenmiyorum. bunu anlatmak için kaç kişi ile görüşmem gerekiyor.
    insanların özel hayatına biraz saygınız olsun,sürekli rahatsız etmeyin.....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.