Şimdi Ara

GTX 960 4GB, 849TL, KARGO ÜCRETSİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Piyasa fiyatından çok uygun gibi gözüküyor, saat 06.00'ya kadar geçerli bir teklifmiş sanırım ve son 3 adet kalmış 20 taneden. Değerlendirmek isteyenler için link aşağıda

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx960-gaming-4g-gddr5-4gb-128bit-nvidia-geforce-dx12-ekarti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi First Premolar -- 27 Temmuz 2016; 16:16:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pahalı bence yani çok uzun değil. Bir kaç ay önce 380x i 917 ye aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok ucuzmuş kardeş
  • Başlık 849 TL fakat linkte 912 TL yazıyor?
  • ikinci elde 700lü fiyatlara garantili gtx 970 alınabiliyorken bu fiyat yüksek...
  • Petrichor kullanıcısına yanıt
    Gece indirimindeydi, konuda yazıyor, 06.00'da bitti indirim :)

• earth. E kullanıcısına yanıt
    İndirim bitti 06.00'da. Piyasa fiyatına göre gayet de uygundu, üstelik 9 taksite vade farkı da alınmıyordu.

• bırak 850'yi 600 tl bile çok bu karta. ben bir kaç ay önce vatan'dan indirimle r9 380'i 614 tl'ye aldım. 960'tan iyi bi kart bu ama verdiği performansı düşününce o bile bu parayı haketmiyor.

bir çok şeyde olduğu gibi ekran kartı fiyatı konusunda da türkiye 1. sırada yer alıyor. gerçekten yaşanacağı kalmadı şu ülkenin.
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    2GB'lık versiyonu olsaydı haklıydınız, 600 mantıklı bir fiyat, fakat bu 4GB versiyonu. Fiyat konusunda yapılabilecek şeyler yurtdışından almak veya indirim beklemek. Dolar zaten artmış durumda, orta-üst seviye ekran kartları 1 hafta öncesine oranla 50-100TL daha pahalıya satılıyor maalesef. Bu 50-100TL'lik indirimle satılanlar aslında normal fiyatlarıymış gibi gözüküyor ama doların arttığını aklından çıkarıyor herkes, umarım dolar düşer kısa zamanda ve gerçek indirimleri görürüz. R9 380 ile GTX 960 arasında pek bi performans farkı yok aslında, 2-3 fps benim için önemli diyenler tabi ki R9 380 seçebilirler fakat uzun vadede güç tüketimini de hesaba katmak gerekebilir, bu yönden GTX 960 daha avantajlı gibi duruyor

• Bu kart 1 yıl önce 800 tl di bu neyin kafası cop
    Vergide 1. Sıradayız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.