Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.438
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar takip edemedim alan herkese hayırlı olsun
    Son durum nedir bu fiyatlara yine araç varmı yada gelme ihtimali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErsinBoz -- 27 Temmuz 2016; 16:45:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    Tekrar gelme imkanı yok gibi, nadiren de olsa sipariş iptalleri sayesinde boşa çıkan araçlar olabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camit C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gerek yok ama araç kalmayınca mecburen 300 lira ödedik o cd çalara. Bir de torpitonun içine koymuşlar hacimden de çalıyor.
  • byzahmet kullanıcısına yanıt
    evet allianzın kendi sitesinde daha uygun..

bir de telefonda fiyatta çok iddalıyız. en iyisi bizde vs
  • Ankara göralda(konyayolu) 63bin diyorlar premium paketli beyaz renge, pazarlksz direkt 63 dedi ihtiycı olan fiyatı düşürürse kacırmasın

Premium pack plus sanırım, alarm cd cam tavan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin90 -- 27 Temmuz 2016; 17:38:39 >
  • Bende kaya grisi alarak bugün aranıza katıldım araç haftaya çarşamba veya perşembe elimizde olurmuş

• Arkadaşlar 2. parti olupta aracını teslim alan varmı? Yada 2.partinin teslim edileceği tarihi öğrenen? Aracı alırken hediye aldınız mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediye konusunda çok ketumlar :/
  • alt132 kullanıcısına yanıt
    ne kadara hangi donanımı aldınız acaba? hayırlı olsun
  • Geri sayfalara baktım da toplu olarak yazan göremedim. Premium ile sky pack arasında ki donanım farkları tam olarak neler.

Bulduğum kadarıyla

Premium da

iki sustalı anahtar
    alarm
    cd çalar
    ve jant farklı

Ek olarak başka ne var acaba.
  • frukfruk F kullanıcısına yanıt
    Bugün İstanbul peugeot bayisinden aradılar 62250 ye kaya grisi skypack modelini teklif ettiler. Skypackle premium arasında ne fark var diye sordum sadece alarm farkı var dediler bana bende skypacki tercih ettim. Ayrıca araç gümrükteymis carsamba veya perşembe teslim edilir dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Geri sayfalara baktım da toplu olarak yazan göremedim. Premium ile sky pack arasında ki donanım farkları tam olarak neler.

Bulduğum kadarıyla

Premium da

iki sustalı anahtar
    alarm
    cd çalar
    ve jant farklı

Ek olarak başka ne var acaba.

cd çalar premium pack + modelinde var - ki bence şu saatten sonra çok gereksiz bir donanım.

İkinci anahtarın sustalı olup olmamasına bazı arkadaşlar çok takılmış, tabi beklenti ile alakalı da olabilir, ama evde genellikle ben, nadiren de eşim araç kullandığımız için zaten tek anahtar kullanımda olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: BahattinBarlak

Arkadaşlar 2. parti olupta aracını teslim alan varmı? Yada 2.partinin teslim edileceği tarihi öğrenen? Aracı alırken hediye aldınız mı

Ağustos'un ilk haftası, yani önümüzdeki hafta teslim edilmesi bekleniyor.

Hediye konusunu hiç sormadım bile, zaten arka park sensörü ve otomatik katlanır ayna gibi hesapta olmayan donanımların standart olarak geldiği netleşti (ikinci partide de farklılık olacağını zannetmiyorum).

Verseler verseler, kauçuk paspas seti verirler diye düşündüm, teslim almaya gittiğimde onu zorlamayı düşünüyorum.

• Bugün izmirde makyajli kasadan gördüm kirmizi renkli olanı fiyatı ne oldu acaba

• mmert.35 M kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ettim, 70'in altında olacağını zannetmiyorum gerçi.

• En fulu 100+ gelecek dediler yalan doğru bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: planmeca

En fulu 100+ gelecek dediler yalan doğru bilmem.

http://configurer.peugeot.fr/configurer/2008/suv/#_ga=1.182342823.1210955179.1468144980

fransada bile 85 bine geliyor. Vergilerle burda 100 ü bulabilir gerçekten.
  • 63.000 TL fazla. 58.800+ Ek paketle en fazla 61 civarı olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 27 Temmuz 2016; 21:03:57 >
  • Kaydedilmiş radyolar arasında nasıl geçiş yapabiliyoruz bilen var mı acaba? Direksiyondan kumanda da sürekli frekansları tarayarak geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorefest_nl

Kaydedilmiş radyolar arasında nasıl geçiş yapabiliyoruz bilen var mı acaba? Direksiyondan kumanda da sürekli frekansları tarayarak geçiyor.

Kullanım kılavuzu yok mu?

308 de ve kardeşi C4 Cactus de; arama tuşunun üzerine basıyorsunuz kayıtlı kanallar ekrana geliyor, tuşu aşağı yukarı oynatıp
    istediğiniz kanala gelince tuşa tekrar bası p sabitliyorsunuz.

O da öyledir...
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.