Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
37
Favori
213.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arabanın rengi turuncu arada özüne dönmüş.
  • Yeter artık patch gelsin şu oyuna. 1070'le tüm ayarlar fullde 60 fps, yarışın başında 60 fps sonra bir düşmeye başlıyor bir daha 60 görmüyor, 45-55 civarı hep.
    Her şeyi lowa alıp oyunu açıp kapadım yine aynı, hiçbir şekilde 60'ta sabit kalamıyor bela oyun.

Biraz önce de ilk mavi ekranımı aldım yeni bilgisayarımla, teşekkürler MS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 29 Eylül 2016; 0:52:46 >
  • Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• Dün bendede sadece optimize problemi vardı bugün 10 dakika oynayamadım oyunu . Sürekli mavi ekran .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YannicK kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Oyun içerisinde Photo mode ile 3-4 tane fotoğraf çektim. Oyun içerisinde de fotoğrafları görebiliyorum. Sizin tarif ettiğiniz yerden kaydedilen yeri buldum.Fakat içerisinde herhangi bir dosya yok.Başka birşey mi yapmam gerekiyor acaba ?
  • merhaba demo versiyonunu nasıl indirebilirim ?
  • Oyunun PC sürümü için Demo yayınlanmadı. Xbox sahibiyseniz Store'dan indirebilirsiniz.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Böyle işmi olur microsoftun yaptığı ayıp sanki 50 tl lik oyun da demosu çıkmıyor

sistemimi test edecektim şimdi oturup demoyu bekliyeceğiz :/ The Crew e devam ozaman :D
  • Arkadaslar bu photo modda cektigimiz resimler nereye kaydoluyo bilen varmi

• Pc için demo yayınlanacak mı? Sistemim biraz düşük de denemeden almak istemiyorum. Gt840m var oynayabilir miyim?

• Arkadaslar ultimate aldim amazondan indirmeye basladim. 3 mbps ile artik kac saate inerse. Ins takilmaz download yaparken. 8 gb ram skinti yaparmi sizce?

• Bu desteklenen direksiyonlar doğrumu? Bende Logitech driving force pro var ama listede yok. Bu arada driving force gt de yok ama bunlardan eski olan momo direksiyon var anlamadim gitti.

• Mr.Deadplayer M kullanıcısına yanıt
    840M ile oyun size işkence olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

840M ile oyun size işkence olur.

Hadi ya. O zaman gitti bütün hayallerim. The Crewe devam o zaman

• Arkadaşlar oyunu pc de oynamak için illa 260 lira bayılmamız mı gerekiyor? Farklı bir satın alma yöntemi yok mu?
  • i52500k 4.5ghz de ilk defa bi oyunda yetersiz kaldı. böyle drm mi yapılır. daha da microsoft store'a para vermem. gtx980 ile 35-50 arası gidip geliyor fps. neyseki stuttering olmadı da idare ediyor bu şekilde. yakında 1-2 update ile %20 30 iyileştirirlerse temiz olur.
  • DISTURBED kullanıcısına yanıt
    Ben 45 saatte indirdim ayni sartlarda. Insallah internet falan kesilmezde sorunsuz indirirsin. 8 gb ram ile ultra ayarlarda oynayamazsin. 12 gb istiyor ultra icin. Diger ayatlarin hepsine yetiyor 8 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Arkadaşlar oyunu pc de oynamak için illa 260 lira bayılmamız mı gerekiyor? Farklı bir satın alma yöntemi yok mu?

Gecmis yorumlara bakabilirain. Cogumuz amazondan aldik. 180 tl ye geliyor standart surumu

• Oyun sorunlu, en yüksek seviye ekran kartlarında bile gereksiz düşüşler meydana geliyor özellikle şehir içinde, çıktıktan hemen sonra geliştirici ekip biliyoruz ve üstünde çalışıyoruz dedi. Demo'un olmama sebebi de büyük ihtimalle bu. Sorunları düzelten bir update gelmeden demo çıkacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Oyun sorunlu, en yüksek seviye ekran kartlarında bile gereksiz düşüşler meydana geliyor özellikle şehir içinde, çıktıktan hemen sonra geliştirici ekip biliyoruz ve üstünde çalışıyoruz dedi. Demo'un olmama sebebi de büyük ihtimalle bu. Sorunları düzelten bir update gelmeden demo çıkacağını sanmıyorum.

Zamanla sorunlar duzelecektir

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.