Şimdi Ara

Shell'de kilometrelerce serinlik Lipton Ice Tea kapaklarında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.113
Cevap
58
Favori
36.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeşil kapaklarda kod mu varmış neyin nesi tam olarak anlaşılmıyor ki yazmışlar da yazmışlar sanırsın sanki shell'i devir sözleşmesi.
  •  Shell'de kilometrelerce serinlik Lipton Ice Tea kapaklarında!

1 Haziran-31 Ağustos tarihlerinde, yeşil kapaklı ve kampanya etiketli tüm Lipton Ice Tea petleri Shell'de 50 TL'ye kadar yakıt kazandırıyor!

Kampanya 01.06.2016 – 31.08.2016 tarihleri arasında, Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti tarafından üretilmiş ve zincir mağazalarda satılan kampanya etiketli ve yeşil kapaklı Lipton Ice Tea 1L, 1.5L ve 2L PET ürünlerinde geçerlidir.
    Kampanya etiketli ürünlerin yeşil kapakları altındaki şifrelerlewww.kilometrelerceserinlik.com adresinde her bir başarılı katılım karşılığında 50, 100, 250, 500, 1000, 2.500 veya 5.000 Smart Puan’dan birini kazanabilirsiniz. Her 500 Smart Puan 5 TL (KDV dahil) değerinde yakıt alımında kullanılabilir.
    Kazanılan Smart Puan’lar, katılım öncesinde oluşturulmuş kampanya sitesi hesabına bağlanacak Shell ClubSmart Kart’a en geç 10 gün içerisinde yüklenecektir.
    Kazanılan Smart puanların son kullanım tarihi 30 Ekim 2016’dır. Kullanılmayan puanlar 1 Kasım 2016 tarihinde silinecektir.
    Hesap oluşturmak için İsim, Soyad, E-posta, Cep Telefonu ve Shell ClubSmart Kart bilgileri gereklidir.
    Her hesap bir ayda en fazla 20 şifre ile kampanyaya katılabilir. Her hesaba yalnızca bir Smart Kart bağlanabilir ve değiştirilemez.
    ClubSmart Extra Card sahipleri ve Shell Taşıt Tanıma sistemi müşterileri kampanyadan faydalanamaz..
    Kampanyadan kazanılan Smart Puanlar akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilir.
    Smart puanların harcanabilmesi için Shell Clubsmart kartın kayıtlı olması zorunludur. Kayıt işlemiwww.shellsmart.com adresinden, KAYIT yazıp 2313’e SMS göndererek ya da Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilir.
    Güncel puan sorgulamasıwww.shellsmart.com ya da Shell Motorist uygulaması üzerinden yapılabilir.
    Yüklenen hediye puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart Card’ın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir.
    Kampanya tükteicilere yöneliktir ve kötüye kullanımı yasaktır. Pepsi Cola şüpheli gördüğü durumlar için katılım yapılan kapağı veya ürünü talep edebilir. Pepsi Cola ve Shell kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı duraklatma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
    Katılımcı, Pepsi Cola ve/veya kampaya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu kampanyadan faydalanamadığı takdirde Pepsi katılımcıya karşı yükümlüğünü şirket bünyesindeki mevcut diğer kampanyalardan herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.
    Kampanya hesabı oluşturan herkes bu koşulları kabul edilmiş sayılacaktır. Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
    Katılımcılar kampanyaya katılmakla, Pepsi Cola ve Shell tarafından kampanya amacını gerçekleştirmek üzere kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılırlar.
    Kampanya destek hattı: 0800 261 70 00

http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions/shell-kilometers-coolness-of-lipton-ice-tea-cover.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 1 Haziran 2016; 11:21:19 >

• cameler11 kullanıcısına yanıt
    Ailecek shell smarta üyeyiz hiçbirimize böyle mesaj gelmedi Hocam sana nasıl mesajlar geliyor
  • bana hiç yatmadı,ne eksik ne fazla, kampanya hüsran:))
  • N7N4PYJS

elime geçen kapakları atmaya çalışacağım ihtiyacı olan kullansin
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerulker

kodların şifre algoritması çözülebilir

Oradan alacağın yakıtı vicdanın rahat bir şekilde aracın deposuna doldurup gezebilir misin?
  • Ya beyler Türk insanı olarak her kampanyanın niye böyle üçkağıdını bulmaya çalışıyoruz.

Adamlar ne güzel işte yapmış bir güzellik, zaten yazın ice-tea çok tüketilen bir şey, yanında üç beş de bir şey geliyor. Bunu farklı yönlere çekip bozmak neden?
  • Maşallah hıza bak :) 01:36 da kod yollamış arkadaş 01:38 de kodu kullanıp burda teşekkür etmiş ;) mükemmel yavvvv
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    1 tane 250, 500 puanlık kapağa karşılık 300 tane 50 puanlık basılmıştır zaten.
  • Arkadaşlar shell kartınızı kayıt ederken girğidiniz doğum tarihi ay ve gününe dikkat edin ve not alın. Anladığım kadarıyla bu tarihler kart şifresi olarak tanımlanıyor. Geçen gün lipton kampanyasından yüklenen yaklaşık 100 TL lik yakıt hediyesini kullanmak için gittiğimde görevli karttaki hediye puanı gördü ancak kullanabilmek için yakıt pompasındaki cihaza kart şifresi girmemi istedi, bende şifre vs. belirlemedim dedim. Deneme amaçlı 0000 vs. birkaç şifre denedim ama olmadı ve hediye yakıt alamadım. Haftasonu olduğundan müşteri hizmetlerinede ulaşamadık. İnternette biraz araştırınca gün ve ay rakamlarının olduğunu öğrendim ve dün tekrar denedim ve hediye yakıtı aldım.
    Ayrıca şu bilgiyide paylaşayım : Sistem 1 ay içinde maksimum 70 TL lik akaryakıt puanı kullanımına izin veriyor, benzin alırken mutlaka bir miktar nakit vermek gerekiyor, otogaz alımında nakit ödeme istemiyor.
    Bendeki taze bilgiler bunlar..

• ilk mesajı okudum 31.08 yazılmış son tarih

sanırım kampanya 15 ekime uzatılmış

MÜJDEMİ İSTERİM

Kampanya 01.06.2016 – 15.10.2016 tarihleri arasında, Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti tarafından üretilmiş ve zincir mağazalarda satılan kampanya etiketli ve yeşil kapaklı Lipton Ice Tea 1L, 1.5L ve 2L PET ürünlerinde geçerlidir.
    •Kampanya etiketli ürünlerin yeşil kapakları altındaki şifrelerlewww.kilometrelerceserinlik.com adresinde her bir başarılı katılım karşılığında 50, 100, 250, 500, 1000, 2.500 veya 5.000 Smart Puan’dan birini kazanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer14 -- 14 Ağustos 2016; 1:22:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: omerulker

kodların şifre algoritması çözülebilir

Oradan alacağın yakıtı vicdanın rahat bir şekilde aracın deposuna doldurup gezebilir misin?

Kod, algoritma cozmeye o kadar kafan calisiyorsa git uc bes kurusla ugrasma. İmf yi world banki falan soy. Yada adam gibi bi muhendislik falan oku
  • Tek plakaya tek kart tanımlanıyor. Bunu shell kartı aldığınızda sözleşmede belirtiliyor. Yani akıllılık edip 3-5 kart alıp aynı plakaya tanımladıysanız shell iptal etmekte haklı, kimse boşuna ağlamasın. Tek akıllı bunu yapanlar değil, adamlar mutlak farkına varıyor.

Ben bana yüklenen 30 lirayı dün aldım kullandım mis gibi. Çakallık yapıp birden fazla kart kullanan herkesin elinde patlasın, fırsatçılığa ölücülüğe yer yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Pepside de mi gecerli bu arada shell kart aalmak icin ucret filan var mi

Shell kart ücretsiz.
  • 250,500 puan basılı kapakların sayısı önemli yoksa 50 puanlık zibil kapaklarla yaş kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Smart kartlarda en az 10 TL harcama yapmak gerekiyor, kartlardaki puanı 10 TL ye tamamlamak için güzel fırsat

5 Tl harcanabiliyor hocam.15 gun once harcadim bu sekilde.
  • Kampanya ya dahil olanların üzerinde açıklama var ordan anlayabilirsiniz.
  • hakan_80 kullanıcısına yanıt
    Ilk sifreyi biraz once yukledim. 50 puan verdi. Yani 50 kurus. Siseyi 1,25'e almistim zaten, 1 litre ice tea 75 kurusa gelmis oldu. Hic yoktan iyidir.

Ayni anda 5 sifreye kadar yuklenebiliyor. 10 gun icinde karta yuklenir mesaji veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 4 Haziran 2016; 16:32:47 >
  • 4 tane girdim 50 puan üzeri çıkmadı. Perişan olduk icetea içmekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

4 tane girdim 50 puan üzeri çıkmadı. Perişan olduk icetea içmekten.

Heheheh
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.