Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu topu dürtme olayına katılıyorum kesinlikle,modern futbolda topu 2-3 hamlede kontrol eden veya bir kaç hamleyle yumuşatmaya çalışan oyunculara yer yok artık.
    Büyük takımlara bakın,stoperinden forvetine kadar tüm oyuncuların top kullanma becerisi,oyun zekası yüksektir.
    M.Topal,Josef,Diego tarzı oyuncuların yadırganması bundandır,biri topu 2-3 hamlede kontrol edip,düzeltmeye çalışır,diğeri ayağına pas gelince olduğu yerde fırıldak gibi döner rakip savunmanın yerleşmesine neden olur.
    Bunlarla ne tiki-taka oynayabilirsiniz,ne de etkileyici ofansif varyasyonlar yapabilirsiniz.
    Bu Topal kötü oyuncu demek değil ama, yeteneği,oyun tarzı belli,Josef mücadele olarak Topal ın bi tık altı teknik olarak bi tık üstü diyebiliriz.
    Diegoya diyecek hiçbir şey yok zaten, Alex in sağ ayağı olur demek bile,Alex in sağ ayağına hakarettir. Samsun'a sağ ayağıyla attığı rövaşata golü efsanedir.

Bu takımın orta sahasında oynayacak oyuncular Appiah,Aurelio,Emre tarzı oyuncular olmalı,tabi bu tarzları da bulmak için de iyi bir scout ekibi lazım,o da bizde yok malesef.

Scout ekibimizde Müjdat,Kemalettin,Saffet var şaka gibi.
    Fenerbahçe tarihinin en kazma oyuncularını toplayıp Scout ekibi kurmak ayrıca bir yönetim başarısıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayaller Oleg Shatov

• Biri Valbuena'ya 1,70'ten kısa futbolcuların darbe şüphesinden içeri alındığına dair mesaj atabilir mi?
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Hocam kadroların 5-3-2 ve 4-4-2 den farkı yok ki. Niye biz hep 3-5-2 diyoruz acaba?
  • ASPOR göre BELHANDA geliyodu oda yalan çıkdı
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Smolov nasıl olur hocam. Beğendim şampiyona da.

• Herkes 11 ine rvp yazmış fakat bu adam 1 tane antrenmana bile çıkmıyor beyler bütün sezon ben bunun ne tribünü çekerim nede fernandao nun kazmaligini ikisini de satıp bi tane forvet alsak çok daha güzel olurdu ben salihin oyunu girdikten sonra 10 numaraya ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum

Salihin yedeği volkan şen olur alper olur
    Çünkü volkan sen in oyuncağı bi sistem yok anca emenikeyle forvete koycaklar

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum ama Shatovu çok izledim. Yetenek olarak asist oyun açma gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetb34gfb

Herkes 11 ine rvp yazmış fakat bu adam 1 tane antrenmana bile çıkmıyor beyler bütün sezon ben bunun ne tribünü çekerim nede fernandao nun kazmaligini ikisini de satıp bi tane forvet alsak çok daha güzel olurdu ben salihin oyunu girdikten sonra 10 numaraya ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum

Salihin yedeği volkan şen olur alper olur
    Çünkü volkan sen in oyuncağı bi sistem yok anca emenikeyle forvete koycaklar

Futbolun F' sinden anlamazsınız, 3-5 çocuk RVP antrenmana çıkmıyor, iş ahlakı yok vs saçmalayıp durursunuz, kendinizi daha fazla rezil etmeyin, hoş bundan da ayrı bir keyif alıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Yine Topal i kesmeye çalışanları görüyorum 😄

Ve gülüyorum

• Herkes orta saha derdinde ama bu takımın en büyük sıkıntısı şu an forvet.

Fernandao malum elimizdeki son seçenek. Kalasın önde gideni.
    Rvp sakatlıktan kurtulamıyor. Geçen sene attığı 22 gol kimseyi yanıltmasın. Satılıcakta deniyor.
    Atıfın bu bencillikle kendine yer bulamaz. Sivası bile düşürdü. Küçük takım oyuncusu.
    Emenike elimizdeki en iyi seçenek. Ama onun gemişte yaşattıklarınıda biliyoruz. Asla ona güvenemeyiz. Ayrıca kapanan takımlara karşı çok etkisiz.
  • Valbuena'nın D. Moskova'dan sportif direktörü Sarsaniya: "İki taraf için de güzel bir anlaşma. Fenerbahçe, Valbuena'ya iyi para önermiş"

kim bilir bu ölü adama kaç milyo nvermişsizdir yazık vallahi yazık birde bu adam için salih i oynatmayız.
  • valbuena hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Deniz Barış'ından josıicosuna, jhonsson'ına kadar hepsini izledim. Topal'ı da geldiğinden beri izliyorum doğal olarak.

Topal'ın box to box oynaması fiziksel durumuyla alakalı ki fiziksel olarak diri bir oyuncu yaşına rağmen ama gram teknik yok adam da.

Hücum neyi iyiydi ? dengesiz dengesiz gidip adamın üzerine düşer gibi yapıp çalım mı atıyordu ? Ara pas mı veriyordu. adam topu 5 kere dürtmeden orta mesafeli pas ATAMIYOR ? neyini savunuyorsunuz anlayamıyorum. Kimse burada mücadelesine defansif özelliklerine bir şey demedi ama atak da yapıyordu demek futbolu sadece gözleriyle izleyen tiplerin yorumu.

İsmail kartal'ın döneminde atak mı yapıyorduk, Diego'nun 3-5 kere oyuna girip fırıldak olduğu sezon o sezon, kime verse topu alamıyordu. Topal, Sow, Emenike, Kuyt.... Adam sonra dönme dolaba evrildi zaten.

Sana istatistik getirmeme gerek yok zaten, yan pas + uzun ileriye rastgele pas + düşecekmiş gibi çalım atma'dan ibaret bir oyuncu Topal ileride.

Stoperden fazlası değil, Deniz Barış bile atak da daha etkindi.

Tam da söyleyeceğim şeyi söylemişsin Deniz Barış bile daha iyiydi hiç değilse ileri top sürüp pozisyona giriyordu

• Mehmet TOPAL' ın eleştirilecek tarafı yok, başarılı adam, mesele ihtiyaç duyulan bölgeye yapılan yetersiz transferler; Ozan ve Souza yerine adam gibi transferler yapılsaydı geçen senede şampiyonduk bu senede.
  • Bu gözler Diego'yu gördü. Souza oynucağına Valbu-Salih-Ozan orta sahası yaparım Salih pasör, Valbu atom karınca dripling ile topu ileri taşır, Ozan'da dinamizmi ile oyunu diri tutar. Beyler afedersinizde adamlara Valbuena'dan bir yaş büyük oynamayan solbek geliyor göklere çıkartıyolar, biz azcık soru işareti olan tecrübeli oyuncuya yaşlı bitmiş gözüyle bakıyoruz. Ulan bu takım geçen sene Souza-Topal-Diego gördü, Valbu'yu beğenmiyosunuz ya hani söylüyim dedim.
  • Valbuena güzel olur,Adı geçen Fabian da fena değil.Hakim olmasın artık
  • Aldığımız adama bak yazık dünya ca dalga konusu olan bir adam.

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Bir haftalık deli fişek bir ban.ım vardı.

Sıkıntıdan delirdim ya.

Birde bunu ismailin kap günü tepkim için almam daha da çok üzdü. Neyse..

Beyler Valbuena'yı niye beğenmiyosunuz ki ?

Kaç senedir Diego bizdeydi sayarken bile insan üzülüyor.

Adam tecrübe olarak geliyor işte gerçekse.

Salih oynasın bu sene sakatlanana ceza alana kadar.

O olmayınca da Valbuena oynar.

Ayağı düzgün hızlı adam. Tecrübeli.

İki arapası atar iki şut çeker iki oynun yönünü değiştirir.

Kim geldi de yaldır yaldır oynadı bizde.

Kafa topuna da çıkmayı versin.

Fernandao da 2m boy var ama kafa yok.
  • valbuena transferine nasıl sevinirsiniz anlamam. bu sene için iyi olabilir ama bu transfer fenerbahçenin 10 yıllık geleceğini götürür.

salih ozan ikilisi bozulacak. topal(souza) ozan valbuena yapar.

salih ozan ne olursa olsun oynamalı. fenerbahçenin geleceği bunlar azcık geleceği düşünün bugünü değil. transfer lazımsa forvete lazımdır. rvp giderse eğer yoks transfere falan gerek yok bu kadro ligi götürür her türlü. avrupa liginde ise iyi işler yapabiliriz. şampiyonlar ligine katılmamız çeyrek final yapmamız kadar zor.
  • 
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.