Şimdi Ara

DİGİTURK PLAY 2016-2017 SEZONU İNDİRİM FIRSATLARI (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.089
Cevap
43
Favori
70.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

Digiturk pazarlama satış müdürü kendini çok zeki sanıyor.800 kbps görüntüyü ölü fiyata vermeleri gerekirken yaptıkları çakallıktan başka birşey değil.

Bence çok akıllı bi adam.ligin başlamasına yakın 1200k yine 309 TL ye verecek millette bedava gibiymiş gibi alacak.guya kampanya yapmış olacaklar. Bu bir pazarlama stratejisidir. Önce eşeği kaybettirip sonra buldurup sevindirmek. Bu oyunlara gelmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 üzerinden aldığımız da 12 ay sonun da herhangi bir iptal vs ile uğraşıcakmıyız arkadaşlar ? iki maç izlicez diye bu adamlar la uğraşmayalım
  • Twitterde gördüm az önce reklamı.

http://www.worldtech-digiturk.com/kampanya-detay.php?ID=1
  • arkadaşlar,

3 yıl digiturk play kullandım.. fakat bu sene fiyatlar çok pahalı..

N11 üzerinden 700/70 TL indirim kuponu ve maximum 50 TL puan kampanyası ile , Eutelsat HD süperlig tüm maçları 566,00 TL olan paket , 446,00 TL gelecektir.. Tabii 566,00 TL alışverişi , 700 TL tamamlamamız gerekecek.. yanına başka sipariş ekleyerek..

3 ekimden sonra aylık 10 TL ile mobil tv yi alırım.. Yani fiyat bence uygun.. hd olarak maçları izleyeceğiz , takılma donma olmayacak rahat bir şekilde.. bu benim fikrim..

1 yıl sonra kapatma olayında neler olur , onu şimdi düşünmek istemiyorum :)
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    Bu mantıklı bir paket ama sözleşme bitip kapatma zamanı geldiğinde problem çıkartırlar mı acaba?
    Ekstradan fatura göndermesinler sonra bide papaz olmayalım bunlarla.
  • bu öğlen 567 tl lik aboneliği aldım, gelip hızlıca kurdular. şimdi sorunsuz izliyorum bütün kanalları hd şekilde.14 temmuzda başlattığım digiturk play aboneliğim için müşteri hizmetleri ile görüştüm bu abonelik başladıktan sonra. 10 gün içinde 519 tl mi iade edecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 19 Temmuz 2016; 15:23:06 >
  • Geriden gelen yayına ve donmalara rağmen bunu alan enayidir. Senelerdir altyapısını yenilemekten aciz her tarafı reklam dolu aç köpeklere daha fazla para yedirmeyin.

• Bence adamlar normal Digitürk abonelerini arttırmak istiyorlar. O yüzden normal Digitürk gayet uygun fiyata iken digitürkplayde faiş fiyatlar var. Malum Digitürkplay çıktıktan sonra normal digitürkün üyelerinde baya bi düşüş oldu. Hem faturaların yüksek olması hem de iptal edilmesinin zor olmasından dolayı millet digitürkten kaçıp taahhütsüz digitürkplaye akın etmişti.
  • Uydulu digitürk daha ucuz bundan. 240p çamur yayına 500 lira vermeyin.

• yok arkadaş almayacağım ben kesin olarak. çok çok pahalı.
  • 1 yıllık sampiyonlar paketi 494 TL arkadaşlar,
    hemde HD. bügüne özen (20 temmuz) %5 indirim var.

Digiturk Lig TV Şampiyonlar Paketi + HD 922 TL Yerine 520 TL
    http://urun.n11.com/uydu-alicisi/digiturk-lig-tv-sampiyonlar-paketi-hd-922-tl-yerine-520-tl-P122427708

Turksat uydusu üzerinden izleniyormuş.
  • Eutelsat uydusu üzerinden. Turksat değil.

• Takip ediyorum başlığı. Digiturk yaparsa bi kampanya alacağım. 500TL ile kampanya olmaz.
  • yine 309'a düşürmüşler. almayacağım!! 1200 300'ün altına düşerse belki düşünürüm. belli ki kimse almıyor düşürdükçe düşürüyorlar. keriz sandılar bizi.
  • Arkadaşlar lütfen kimse satın almasın 1200 Kbps gelmeden...
    Nasil olsa eninde sonunda alırlar diye bekliyorlar..
  • 1800K dan emin değilim ama 1200 ve 800 HD uydu yayınının yakınından bile geçemez. Artı gecikmeli izletiyor. Biz fiyat avantajı ve mobiliteden dolayı tercih ediyorduk
  • Ben de 1200 kbs 300'ün altına düşmeden almayacağım, bu nasıl fiyatlar ya.
  • Son 4-5 senedir kullanan birisi olarak bende bu fiyatlarla bu sene almayı kesinlikle düşünmüyorum. 1200 kbps yayinin ederi benim nezdimde maksimum 250 TL.
  • kaliteyi düşür fiyata zam yap ne güzel kafa... şartlar değişmezse alınmaz
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.