O

Yüzbaşı
08 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 117 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İletişim için pm

arkadaşlar bir türlü anlayamadım öncelikle ruhsatta 96kw yazıyor ancak tramer sorgulama yaptığımda gelen mesajda insignia cosmo 2.0 cdti 160hp diye geçiyor. aracın arkasında cdt beyaz renkte ı ise siyah renkte. turbo var. bir diğer mesele de muayane kağıdında model olarak og-a olarak geçiyor bunu aratınca da edition modeli çıkıyor. ruhsaatta ise nb loumousin olarak geçiyor. benim aracım cosmo mu değil mi? 130hp mi?160hp mi? lütfen yardımcı olun
http://steamcommunity.com/profiles/76561198144638823/
beraber oynamak için ekleyin arkadaşlar eğer yeterli sayıya ulaşırsak bir lig kurarız ulaşamazsak da aramızda yine türlü yarışlar yaparız.
evet burdan alalım
arkadaşlar ben windows kullanıyorum orjinal bi virüs girdi mesela pcyi açamıyorum masaüstü gelmiyor. bu durumda formatlayabilir miyim cdsiz? yani tekrar orjinal windows 10 kullanabilir miyim?
yatay geçiş düşünüyorum bana pm atabilirler mi rica etsem? 1. sınıf hariç olanlar yazarsa sevinirim
Windows 8.1 kullaniyorum Windows 10'a gecersem bilgisayarimdaki oyunlari,driverlari falan tekrar kurmam gerekicek mi? Yardimci olursaniz sevinirim ona gore indiricem cunku.
bir haftadır sövmekten bıktım şu oyunda a dostlar. mal mal herifler yüzünden saatlerim heba oldu küfrede küfrede bi hal oldum. göreve girip trolleyeni mi dersin, son düzlükte aracı takla attırıp patlatanı mı. gelin 4 kişi türk türke görev yapalım. rgsc: KomutannLogar

not: 30 level altı eklemesin.
Intel i7 4500u islemci kullaniyorum. Bu programi indirdim frekansi azicik arttirdim(30du 37 yaptim dort islemciyi de) gta 5 teki ufak sorunlar cozuldu. Ama bu program islemciye zararliymis. Eski ayarlarima geri donmek istiyorum ama hatirlamiyorum ne yapmam lazim? Kafama gore daha dusuk frekanslar girsem zarari olur mu?
dostlar normalde oyunu 45 fps de akıcı oynayabiliyorum fakat ne zaman denizde bi görev yapsam fps 10 lara iniyor takılmalar başlıyor. oyunu kapatana kadar da geçmiyor. bunu nasıl çözebilirim? direct x i ekran kartını güncelledim.

water detailsi de normal yaptığım halde aynı sorun devam ediyor.
yardımlarınızı esirgemeyin şimdiden teşekkürler.

işlemci intel i7 4500u ekran kartı geforce 840m ram 8gb
Hakkında
Forum İmzası:
Donanım Haber
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_70180426/tm.htm]
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 851
İkinci El Bölümü Mesajları: 45
Konularının görüntülenme sayısı: 113.109 (Bu ay: 39)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 69 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.