Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tavsiyeleriniz ve zaman ayırdığınız için teşekkürler. Yorumlarınız sayesinde SE'yi düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler.
  • SilverRing33 kullanıcısına yanıt
    oyun oynayan birisi misiniz acaba? yetiyor mu 16gb?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone se almayı planlıyorum ama ön kamerası biraz beni etkiledi 1.2 çok az değil mi tee 5s zamnındaki teknoloji sizce güzel kaliteli selfieler çıkar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coskun Marley

iphone se almayı planlıyorum ama ön kamerası biraz beni etkiledi 1.2 çok az değil mi tee 5s zamnındaki teknoloji sizce güzel kaliteli selfieler çıkar mı

Ön kamera tatmin edici sanki ya, 1.2 megapiksele rağmen bana çok kötü gelmiyor. LG G4'ten sonra çok iyi değil haliyle ama yine de 1.2 megapiksele göre tatmin edici gibi geldi bana.
  • iphone se var 16 gb alışamadım 1 ay oldu almak isteyen varsa istanbuldan teslim edebilirim.
  • valla hocam oynayan biri değilim ya müzik,resim onun için de yetiyor gibi :D önceki iphone5im de 16gbdı sona doğru yetmemeye başlamıştı ama yeniyken yeter uzun bi süre
  • tundra36 T kullanıcısına yanıt
    Ne kadar istiyorsunuz hocam?

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    merhaba 1750 lira düşünüyorum kutusu herşeyi tam. yaklaşık 1900 liraya almıştım piyasayı bilmiyorum yalnız.
  • Siri den neden ses gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

Siri den neden ses gelmez

En son yazılım güncellemesini yüklemediyseniz ses gelmeyebilir, benzer durumu yaşamıştım bir seferinde, güncellemeden sonra düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 16 Ağustos 2016; 16:35:44 >
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    En son sürüm yüklü ilk ses geliyordu şimdi gelmiyor

• İtunes alternatifi rahatça müzik resim atabileceğim program varmı bilen itunes açılmıyor bende çünkü kaç kere yükledim kaldırdım donuyor öylece
  • quote:

İtunes alternatifi rahatça müzik resim atabileceğim program varmı bilen itunes açılmıyor bende çünkü kaç kere yükledim kaldırdım donuyor öylece

ben vshare kullanarak atıyorum veya telefondan alıyorum. windows 7de driverlar sıkıntılı bende
  • quote:

İtunes alternatifi rahatça müzik resim atabileceğim program varmı bilen itunes açılmıyor bende çünkü kaç kere yükledim kaldırdım donuyor öylece

İtools.

• Siri'ye +18 konuşunca susuyor galiba ne yapsam konuşmadı ayarları sıfırladım öyle konuştu

• blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    Eskisi gibi düzgün çalışmıyor hocam

• quote:

Siri den neden ses gelmez

İlk açıldığında ses gelmiyor, konışunca cevap veriyor bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu sağlık uygulamasında çıkılan kat ile ilgili bilgileri göremiyorum sadece adım sayar çalışıyor diğer özellikler nasıl açılır

• habecikostik H kullanıcısına yanıt
    Se de barometre olmadığı için kat ölçümleri olmuyor

• Ozaman 6s ten bi eksiğide bu

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.