Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

2 günde bir şarja takıyorum neredeyse, çok hoşuma gidiyor bu durum :)

Benim telefonumda mı bi sıkıntı var acaba 7-8 saat arası ekran süresi alıyorum,aldığınızdan beri bu şekilde miydi performans olarak.Yoksa kullandıkça mı daha da iyi oldu hocam?
  • Kılıfsız kullanmanın negatif yönleri, ön cam da da bayağı çizik var sadece 15 gündür jelatinsiz kullanmama rağmen, arka camları zaten saymıyorum zımpara yapmış gibi. İlk defa bu kadar hassas kasalı bir telefon kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: [ILKER]

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

2 günde bir şarja takıyorum neredeyse, çok hoşuma gidiyor bu durum :)

Benim telefonumda mı bi sıkıntı var acaba 7-8 saat arası ekran süresi alıyorum,aldığınızdan beri bu şekilde miydi performans olarak.Yoksa kullandıkça mı daha da iyi oldu hocam?

Benim de ekran sürem 7-8 saat ama sizin kadar yoğun kullanmıyorum herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler gold mu space gray mi daha şık Sizce. Biliyorum göreceli ama fikrinizi merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Space Gray'in bir ağırlığı var. Elbiseye yakışır, arabaya yakışır, elinde tespih varken yakışır. Daha ne olsun?Abartıyor muyum, bilmiyorum ama çok asil bir renk bence. Daha önce 5s Space Gray'im vardı. Neredeyse iki buçuk yıl kullandım. SE alma aşamasındayken Rose Gold mu, Space Gray mi diye çok düşündüm. Dayanamadım gittim yine Space Gray aldım. Eğer çok sıkılırsam renkli aynalı camlar var, ondan taktırırım. Kılıfı değiştiririm. Sorun olmaz yani.

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Önünün siyah olması çok iç kapatmıyor mu ya

Siyah olması tamamen cam varmış gibi gösteriyor. Daha hoş görünüyor.

• Arkadaşlar 16 GB'dan bize ne kadar boş alan kalıyor?
    Haklısınız hocam peki cam takınca siyah olduğundan parmak izi çok belli oluyor mu?

Evet hocam biraz parmak izi kalıyor ne yazık ki.

• 11,6 gb

Bakalım bir yanım note 7 bak bi yanım iphone 7 bekle diyor ama 7 3500 gibi bişeye çıkar onu da kredisiz alma imkanım yok apple store dışından da iphone almak istemem. Note 7 ise ellerim küçük çok büyük gelir diye düşünüyorum. Se beni 2 sene götürür herhalde

SE iki yıl değil dört yıl rahat götürür. Donanımı güncel, batarya süresi iyi. Apple Store Türkiye garantisi olduktan sonra illa Apple'dan almanıza gerek yok hocam.

• Bugün Türkcell sen sayın aldım gold rengini ios özlemişim ya ekran küçük olduğu içim klavye de bira sorun yaşıyorum Zaman'la alışırım ona bu şarj kablosu kırılmama sı için ne yapmak lazım malum iPhone şarj kablosu biliyorsunuz kırılıyor Nasıl önlerim

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Tel ile sarın etrafını

• Nasıl bir tel olacak

• Arkadaşlar düşük pil modu tam ne işe yarar sürekli diyor zaten yüzde 20 den sonra gider şarja takarım lion batarya larda bitirip köküne kadar takmak zararlı

• Ekranla cam arasındaki ufak açıklığı sorun etmemiştim. Maalesef simdi de kamera içine toz parçaları girmiş. Cidden can sıkıcı bir durum. 20 gun değişim ya da ne yapılacaksa onu bekleyecek olmak falan da sinir bozuyor açıkcası. İstanbul'dan sıra alıp götürünce direk değiştiriyorlar mı? Boyle beklemektense gun alıp kendim götürürüm diye soruyorum.

• Ben Bilmem Beyin Bilir kullanıcısına yanıt
    Değişim 10 dk. ya sürer ya sürmez.

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Arkadaş içmiş içmiş ve donanım habere yorum yapmaya çalışmış Bu yorum gerçek olamaz.
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.