Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2044. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20422043204420452046
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drainBamaged

quote:

Orijinalden alıntı: Xlarge

quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

quote:

Orijinalden alıntı: Xlarge

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Satıcıya bakmadım kimdir fakat arkadaşın verdiği link Hepsiburada sitesine ait olduğu için dedim.

Arkadaşın dediği gibi orjinal Samsung kablosuz şarj aleteleri $ 40.- doların altında değilken bunlar nasıl 65-70.-TL'ye satar? Belli ki fake ürün. Amazon'da aynı fake ürünler $ 18.- orjinali $ 40 küsür dolara satılıyor.

Ben n11 den aldım 78 tlye orginal ürün geldi.

Eğer ki cihazınız hızlı wireless şarj destekliyorsa ve o fiyata aldıysanız, orjinal olmadığına neredeyse eminim.

Cihazım s7 edge hızlı sarja takınca cihazda kablosuz hızlı sarj başladı diyor ve zaman olarak 1 saat 29 dakika yazıyor dün akşam denedim hızlı şekilde şarjda yaptı.

Doğrudur ama ben orjinal olarak hızlı şarj destekliyorsa demek istedin. Orjinal olmayan ama hızlı şarj destekleyen ürünler o fiyata olabilir ama orjinali, çok mükemmel bir kampanyaya denk gelmediyseniz, o fiyata alamazsınız.

Ürününüzün içinde soğutma fanı var mı mesela?

Benim aldığım ürün orginal diye dusunuyorum. seri numarası filan var kutuda da seri nosu var .

Çinlilerin bu kadar da yapacağına ihtimal vermiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam arkadaşlar. Konu epey kalabalık, muhtemelen birçok kez sorulmuştur kusura bakmayın o yüzden.

Telefon alacağım. G5 ve S7 arasında kaldım. Bir samsung kullanıcısı olarak hangisini tavsiye edersiniz?

İkisi hakkında da olumlu ve olumsuz yorumlar okudum. İnsanlar daha çok telefonla ilgili sorunlarını şikayetlerini forumlarda paylaştığı için ikisi hakkında da direk olumsuz düşünmek istemiyorum. G5 in ghost screen, parmak izi okuyucu güç tuşunun bozulması, kılıfsız kullanımda arka tarafın kolay çizilmesi gibi sorunlarından bahsediliyor. Samsungda da ekran yanması, çerçeve soyulması, parmak okuyuculu home tuşunun çizilerek parmak okuyamaması, donma, yeniden başlatma, servisin note 7 yüzünden yoğunluğu sebebiyle iyi hizmet verememesi gibi şikayetler okudum.

Bir türlü karar veremedim. Genel kamera olarak S7 yi daha çok sevdim. G5 in de geniş açı çekimi ve çıkarılabilir batarya yönünü sevdim. Sizin tavsiyeniz nedir? S7'de bu problemleri ya da başka problemleri çok yaşayanınız oldu mu?

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

• Guncelleme ota ile telefonuna gelmemiş arkadaşlar pcden smart switch ile yukleyebilir. Yalniz orada full romu indiriyor sanirim 2127mb.

• Evet iphone 6'dan resmen S7E ye geçmiş bulunuyorum. güncelleme vardı onu yüklüyorum şuanda. tüm uygulamaları da yükledim. Önerebileceğiniz şeyler var mı? Türkiye romu yüklememe gerek yok sanırım. Volte çalışır mı bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum
  • elberp E kullanıcısına yanıt
    S7 tabi ki uzun uzun aciklama yazamayacağım ama neredeyse tüm teknoloji editörlerinin cevabi da s7

• BCANG kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki yazdığım sorunlardan birini yaşadınız mı hiç? S7 Edge kullanan bir arkadaşım yaşamadığını söyledi.
  • S7 ile g5 arasında g5 alınır fiyat olarak da şuan iyi ama s7 edge ile g5 dersen ozaman s7 edge alınır bana göre tabii.

• Xlarge kullanıcısına yanıt
    S7 Edge e bütçem yetmez hocam. En fazla 2100-2200e çıkabilirim. S7 nin fiyatı hepsiburadanın 100 lira bonus kampanyasıyla o civara geliyor. G5 de 1900e.
    Hatta bonus ile 1829a geliyor G5. Hepsiburada 70 lira indirim yaptı 1-2 gün önce.
    Donma yeniden bslatma ektan yanmasi ve cerceve soyulmasi hic biri yok bende. Home tusu cizilebiliyormus kolayca evet o da yok bende ama oranin cizilmesiyle parmak izinin alakasi yok, parmk izini okuyan etrafindaki metal cerceve ( diye biliyorum...)

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Hocam peki kılıf öneriniz nedir? Spigen Ultra Hybrid arkadaş kullanıyormuş altın reng içinde uygun gibi çokta kaba değil. Koruyucu camla sıkıntı çıkarmazsa alacağım. HB ile Spigen'nin kendi sitesinde aynı fiytat hocam almışken hbden telefonla birlikte alayım bir sorun çıkmaz herhalde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Evet iphone 6'dan resmen S7E ye geçmiş bulunuyorum. güncelleme vardı onu yüklüyorum şuanda. tüm uygulamaları da yükledim. Önerebileceğiniz şeyler var mı? Türkiye romu yüklememe gerek yok sanırım. Volte çalışır mı bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum

Premium ücretli temalar var, kendine daha fazla aşık ediyor cihaz

ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, marketteki açığı gönderdim özel mesajla

• Yeni güncelelme gelmiş yüklediniz mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BCANG kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Samsung Türkiye garantili S7 ile Lg Türkiye garantili G5 ile arasında 300 lira var hepsiburadada. Farka değer mi diyorsunuz?
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten öyleyse güzel haber. Yalnız 1 Ekim tarihli güvenlik güncellemesine sahip başka ülke romlarında tespit edildi diye biliyorum. Örnek foto ekleyebilirseniz sevinirim
    Güncelleme 160MB ise sadece güvenlik yaması içermiyordur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    G5 alma çok pişman olursun. Ghost Screen sorunu var ve 609 seri altında ki serilerin ekran aydınlatması berbat. 2 defa değişim yaptırdım. Sonunda sattım G5 i.

Bence deger ama karar sizin tabi.

• qkhn83 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Konuyu daha fazla işgal etmemek için özelden size birkaç soru sormak isterim.
    Tabi

• S7 edge ile g5 arasında 300 TL fark varsa.s7 edge derim. S7 edgeyi sadece bir telefon olarak görme bu cihaz bir tasarım harikası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xlarge -- 26 Ekim 2016; 18:14:19 >
  • 
Sayfa: önceki 20422043204420452046
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.