Şimdi Ara

LOGITECH DESTEK KONUSU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
835
Cevap
60
Favori
45.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam konuda verdiğim telefon numarası olan Logitech Globali arayın. Hollanda orası. Siz direkt orası ile iletişime geçin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mugzy kullanıcısına yanıt
    Normal prosedür.1-2 gün içinde kargo bilgileri size gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugzy

İstenilen bilgileri gönderdim. Benimki şuan support.logitech.com adresindeki sistemde "Pending RMA" olarak gözüküyor. Ellerinde stok mu kalmadı acaba? Herkese gelen mail bana gelmedi.

Benimki de aynı şekilde kaldı tam 2 gün oldu.
  • Faustus F kullanıcısına yanıt
    Dostum 8-10 tuş aşırı sert demişsin...
    Hangi harf onlar yazarmısın, bende oyle sert olan bir tuşa rastlamadım...
    Bakalım akşamda turkce karakter ve rakamları takıcam , çıkartabilirşm inşaalah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail üzeründen de oluyor sistemden de. Ben mail ile cevaplıyorum kolaylık olsun diye.
    Bende tuş takımını aldım sorunsuz olarak. Tuş çıkaracak aparat göndermedikleri için kınadım kendilerini. O kadar tuş gönderip bunu göndermemek ayıp.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    aynen sonradan farkettim bende, mail ile geri dönüş yapınca zaten oraya da geliyormuş otomatik. o aparatı logitech'in göndermesi değilde direk klavye kutusundan çıkması gerekiyor bence
  • O konuda bende muzdaribim. Bütün tuşlar aynı duyarlılıkta değil gibi. Özellikle "A" tuşum baya hissiz geliyor bana. Kargo parası yüzünden bende yazmadım. En kötü ilerde switch alıp o switch kendim değiştiririm. Değiştirmek kolay gibi geldi biraz vaktimi ve 5 dolarımı alacak gibi.
    Ayrıca pimpirikli bir adamım. Bir şey aldım mı kusursuz olmasını isterim yoksa üründen soğuyorum fakat Şu hayatta neye özen gösterdiysem hep bir sorun oldu Ne şanssız adamım ya.
  • Bende g710+ için türkçe tuş takımı istedim. Yeni gelen takımda enter tuşu büyük değil mi acaba sizin koyduğunuz fotografta enter tuşu küçük internette türkçe dizilimde büyük ?
  • alpertercan kullanıcısına yanıt
    Gelen tuş takiminda enter tuşu büyük ama bizim klavyelere takilamiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler turkçe tuşları ve rakamları değiştirdim... Gayet kolay bir şekilde yapılıyor. Yaklaşık 15-20 dakika mı aldı toplamda 20-25 tuş değiştirdim...
    2meyve bıçagı ile cok basit çizmeden hasar vermeden yaptım....korktuunuz kadar değil çok basit değişiyor...
    Takamadıklarım (uyumsuzluktan dolayı) enter ve virgül tuşu idi...çokta sorun değil alıştım zaten boyut ve yerlerine....

LOGITECH DESTEK KONUSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 11 Aralık 2015; 20:35:42 >

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Virgül sorunsuz değil mi ? :)
  • Benim Klavye Pazartesi teslim edilecek görünüyor. Pazartesi akşamı ise İstanbul'a geçeceğim. Yani klavyeyi alır almaz Logitech'i arayıp tuş takımını yollayın deyip, Cuma günü İstanbul dönüşünde hem Klavyeyi hem de tuş takımını kucaklamak istiyorum :D
  • Enterin üstü virgül idi sanırım.malesef virgül değiştiremiyorsun.entern da aynı kalıyor.diğerlerinde sıkıntı yok..
    Sorun etme ben 3 günde alıştım , sende alışırsın hocam

• 10 munara klavye, hiç daha fazlasına para vermeye gerek yok bence. Ayrıca logitech'in müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından ve bizi bu fiyatlara böyle ürünlerle tanıştıran amazon.com'a teşekkürleri sunarım

LOGITECH DESTEK KONUSU

• Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Ben de çok takıldım bazı tuşların sert olmasına. Ölü piksel gibi rahatsız ediyor beni. Onun dışında klavye çok güzel. Cherry'den böyle bi şey nasıl çıktı şaşıyorum, adamlar akustik olarak falan bile test ediyolarmış ürünlerini. Bize kötü bi seri ya da eski modellerden, iade ürünlerden sökülen switchler rastladı herhalde.
  • Benim klavye LGS yüklü olduğu halde tanımıyor pc. Başta tanıdı sıkıntısız çalıştı. Ama şu an hangi USB girişine takarsam takayım tanımıyor. Bu sorun sadece bende mi var ?

Işıkları temassızlık var gbi yanıp sönüyor. Ara sıra açılıyor ara sıra kapanıyor. Ne iştir çözemedim :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 12 Aralık 2015; 14:46:22 >
  • Arkadaşlar tek sorun yaşayan ben miyim bu konuda ? Klavyeyi USB ye bağlıyorum USB arızalı uyarısı alıyorum. İki pcde de böyle. LGS kurulu olduğu halde. Sanırım benim klavyem sorunlu

Ekleme: 3 Farklı bilgisayara taktım. Üçünde de USB aygıtı arızalı diyor. Bugün Amazonla Pazartesi günü de Logitech ile iletişime geçeceğim inşallah. Canım sıkıldı bayağı. O kadar hevesle bekledim. Başta düzgün çalıştı. Sonra kesilip kesilip gelir gider gibi oldu. Ondan sonra da çalışmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 12 Aralık 2015; 15:05:54 >
  • Dostum merhaba,

Tek sorun semde sanırım hocam, yoksa bu sorun yaşayanlar burayı yazı yağmuruna tutardı..Muhtemelen virüs yada %99 klavyenin kablosunda bir temassızlık vardır diye düşünüyorum...
    Klavyenin kablosu çok kalın ve çok sert katlı şekildeydi bende kutusundan açtığımda... Elimde yavas yavaş ovalayarak düzelttim biraz ben ama bende sıkıntı hiç olmadı.. Gayet stabil çalışıyor klavye dostum
    Umarım düzelir. Format at hala devam ediyırsa bilki kesinlikle kabloda sıkıntı

Edit: sorun kabloda kardeşim demek zedelenmiş çok...geçmiş olsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 12 Aralık 2015; 15:09:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3Dizayn

Arkadaşlar tek sorun yaşayan ben miyim bu konuda ? Klavyeyi USB ye bağlıyorum USB arızalı uyarısı alıyorum. İki pcde de böyle. LGS kurulu olduğu halde. Sanırım benim klavyem sorunlu

Ekleme: 3 Farklı bilgisayara taktım. Üçünde de USB aygıtı arızalı diyor. Bugün Amazonla Pazartesi günü de Logitech ile iletişime geçeceğim inşallah. Canım sıkıldı bayağı. O kadar hevesle bekledim. Başta düzgün çalıştı. Sonra kesilip kesilip gelir gider gibi oldu. Ondan sonra da çalışmadı.

geçmiş olsun dostum gelişmeleri bizede bildir
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.