Şimdi Ara

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. ! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
27
Favori
63.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canon mf211 kullanan var mı? Bu yazıcının muadili bildiğiniz daha ucuz yazıcı varsa cevaplarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba epson l220 yazıcım var parlak glossy fotoğraf kağıdına resim basarken sürekli sıkıntı yaşıyorum bazen çok iyi çıkıyor ama çoğu zaman özellikle siyah renkler kabarıyor ve bir süre sonra fotoğraftaki kişiyi tanıyamıyorsunuz. ayarını bir türlü çözemedim. ayarlarda l220 kopya1 ve düz l220 var ikisiyle de denedim sonuç aynı. yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.
  • İyi günler arkadaşlar.Yazıcı lazım epson L220 düşünüyorum.Ürün hakkında yorumlarınızı bekliyorum.Birde en uygun nerden alabilirim teşekkürler
  • Merhaba,

Elimde canon mp550 yazici var. Gecen sene murekkebiyle birlikte kartus dolum seti aldim, acayip dandik cikti. Surekli akitti murekkebi. Simdi soyle bir set gozume kestirdim ki benim aldigimdan daha profesyonel duruyor:
    http://www.bitmeyenkartus.com.tr/#product&id=43

Sizce sifirdan lazer yazici mi alayim, yoksa "risk budur" deyip bu seti mi deneyeyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Merhaba,

Elimde canon mp550 yazici var. Gecen sene murekkebiyle birlikte kartus dolum seti aldim, acayip dandik cikti. Surekli akitti murekkebi. Simdi soyle bir set gozume kestirdim ki benim aldigimdan daha profesyonel duruyor:
    http://www.bitmeyenkartus.com.tr/#product&id=43

Sizce sifirdan lazer yazici mi alayim, yoksa "risk budur" deyip bu seti mi deneyeyim?

bence hiç bulaşma ben 2 adet mg3550 aldım ikiside çöpe çıktı hep sorun hep sorun bu sistemler,dün vatan bilg.dan epson L220 tanklı sistem aldım birde yedek mürekkeplerinide aldım hepsi 620 tl tuttu hem orjinal hemde 3 yıl servis garantili, not:3 yıla uzatmak için epsonun sitesinde kayıt olmalısınız..ilk yazıcım epson stylustu onu sorunsuz 4 sene kullandım iki defa canon aldım şu kartuş dolum sistemlisini dediğim gibi hep sorun boya akar,hava yapar,arıza verir yetti artık dedim çöpe attım gitti ..kolay gele..L220 çıktıları oldukca güzel hemde orjinal mürekkep kullanıyorum bir boya 70 ml 30 tl.makinede 500 tl vatanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkacan -- 2 Ekim 2016; 21:27:10 >

• ahmetkacan A kullanıcısına yanıt
    aliexpress'te aynı dolum setini 6 dolara buldum, cescesor mürekkepler de duruyor evde. Bir deneyeyim, olmazsa dediğiniz gibi yaparım artık. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

aliexpress'te aynı dolum setini 6 dolara buldum, cescesor mürekkepler de duruyor evde. Bir deneyeyim, olmazsa dediğiniz gibi yaparım artık. Teşekkür ederim.

dene,,ama gidip yokyere o sistemlere para verme bir kaç ay sonra çöp oluyor randıman vermiyor.şimdi hiç değilse orjinal kullanıyorum birşey olursa her türlü hakkımı kullanırım.kolay gele
  • ahmetkacan A kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ettim, sagolun

• Selam arkadaşlar canon ip 7250 yazıcı almaya karar verdim ama sonradan canon mg3250 denk geldi bu iki yazıcıdan hangisini almalıyım ? Arada birkaç çıktı alırım zaten alma amacım da fotoğraf baskısı sizce hangisini alayım ?

• trablus35 kullanıcısına yanıt
    ip7250 stüdyo kalitesinde foto baskısı verir
    mg3250 orta kalitede foto baskısı verir. +sı tarayıcı ve fotokopisi olması
  • meco M kullanıcısına yanıt
    Mg3250 modelini 85 tl gibi bir fiyata denk getirdim ip7250 olanı tekrar dolan kartuşlarıyla birlikte 280 e gelicek arada baya bir fiyat farkı var ama dediğim gibi amacım kaliteli fotoğraf baskısı almak bu yüzden ip7250 alıcam direk cevabınız için teşekkür ederim.
  • Selam arkadaslar, yeni almış olduğum Epson xp-435 yazıcıma orjinal kartuşlarını taktıktan sonra hepsi full gösterdi. Aradan birkaç gün geçtikten sonra aleti tanıma ve test amaçlı olarak siyah kartuşu yarinden çıkarıp geri taktım ve bi baktım ki full olan mürekkep seviyesini yarım göstermeye başladı sonra aradan birkaç gün geçince belki düzelir umudu ile kartuşu tekrar çıkarıp taktım ve bu sefer ekranda siyah mürekkep az uyarısı çıktı. Böyle birşey nasıl olabilir, epson daha çok kartuş satmak için mi böyle birşey yaptı ki diye aklımdan geçmedi değil. Sizlerde de başına böyle bi olay gelen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tutakbilisim

Arşiv niteliğinde olacak soruları yanıtlıyorum.

Yazıcı tavsiyesi isteyenler günlük alacakları baskı sayısını söylerse ona göre tavsiyede bulunabilirim.

Yazıcıda arıza olan kullancıılara istek doğrultusunda videolu anlatım da yapabilirim.

Sigorta işi için bi yazıcı arıyorum önemli olan kartuş donma sorunu yaşamayacağım işlevsel tarayıcı,fax,fotokopi işlemleri de bulunan uygun fiyat kaliteli bi yazıcı önerilerinizi bekliyorum.

• bana okulda kullanabilceğim hızlı tarama yapacak bir tarayıcı lazım?

bu konuda tavsiyede bulunabilir misiniz?
  • CANON G3400 WİFİ AYARLARI BOZULDU YENİDENDE OLMUYOR AYARLARI SIFIRLAMA YADA BAŞKA BİR ÇÖZÜM VARMI ?
  • Merhaba, Canon MG3250 yazıcımda E2 ve E7 hatası alıyorum. Sebebi ne olabilir? Nette araştırdım ancak pek birşey bulamadım. Bir de wifi eşleşmesini sıfırlayıp tekrar baştan kurmak istiyorum, bunu nasıl yapabilirim? Yardımlarınız için teşekkürler.
  • arkadaşlar canon e 514 yazıcımda P 1 0 uyarısı alıyorum nasıl düzeltebilirm
  • mg3200 pixma serisi yazıcım var wifi bağlantısını nasıl yapabilirim ??
  • Canon mg6450 service tool programı lazım servis menüsüne nasıl girilir

• İyi günler hocam. Canon e484 yazıcı kullanıyorum. Destek kodu 6910 hatası aldım ve bir türlü düzeltemedim. Yardımcı olabilir mısınız??

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.