Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Red Alert

Playlist'e eklediğim bir çok şarkının albüm kapağı çıkmıyor. Var mı böyle bir sorunla karşılaşan?

İlk kez böyle bir sorun duydum gördüm. Ss atabilir misiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

Playlist'e eklediğim bir çok şarkının albüm kapağı çıkmıyor. Var mı böyle bir sorunla karşılaşan?

İlk kez böyle bir sorun duydum gördüm. Ss atabilir misiniz acaba?

Şaka gibi, şimdi kontrol ettim tümü düzelmiş.

Bir daha karşılaşırsam ss atacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Music Türkçe içerik testi

• Yarın WWDC 2016 var. Apple Music değişikliğe uğrayacaktır muhakkak. Ben en çok iTunes satış rakamlarının ne şekilde etkilendiğini merak ediyorum şahsen tabii açıklarlarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Yarın WWDC 2016 var. Apple Music değişikliğe uğrayacaktır muhakkak. Ben en çok iTunes satış rakamlarının ne şekilde etkilendiğini merak ediyorum şahsen tabii açıklarlarsa.

Açıklayacaklarını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Yarın WWDC 2016 var. Apple Music değişikliğe uğrayacaktır muhakkak. Ben en çok iTunes satış rakamlarının ne şekilde etkilendiğini merak ediyorum şahsen tabii açıklarlarsa.

Açıklayacaklarını sanmıyorum.

Evet açıklamazlar kesin üstlerine leke sürülmesin
  • iOS 10 beta kurup Apple Music deneyimleyen var mı aranızda arkadaşlar?
  • PC için ayrı Apple Music yazılımı yapmaları lazım. iTunes tan dinlemek işkence.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=117709969

M4a - MP3

Ben tüm arşivi çeviremeyince silmiştim.
    İsteyen faydalansın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum olacak. Şu an iphone 6 kullanıyorum. Yarın yeni telefon gelecek iphone 6s.

6' da kullandığım icloud hesabında 3 aylık deneme sürümünü kullanmıştım. 6s'te tekrar kullanabilir miyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franz Schubert

Bir sorum olacak. Şu an iphone 6 kullanıyorum. Yarın yeni telefon gelecek iphone 6s.

6' da kullandığım icloud hesabında 3 aylık deneme sürümünü kullanmıştım. 6s'te tekrar kullanabilir miyim ?

bu telefonla değişen birşey değil, kayıt olurken kullandığınız apple hesabına bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

quote:

Bir sorum olacak. Şu an iphone 6 kullanıyorum. Yarın yeni telefon gelecek iphone 6s.

bu telefonla değişen birşey değil, kayıt olurken kullandığınız apple hesabına bağlı.

O zaman yeni yeni hesaplar açıp bedava kullanabilir miyiz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Kardeşim yeni yeni hesaplar açarsan telefonda bir bütünlük olmaz iCloud hesapları ayrı ayrı olur tüm müziklerin listelerin falan hepsi sıfırlanır bir anlamı yok bunun. Aylık 10 lira çok bir şey değil. Enpara card ile 5 TL'ye geliyor.

• quote:

quote:

quote:

3 ay kullanmışsın. Az çok fikir sahibi olman gerekirdi uygulamaya

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Benim de şöyle bir ricam olacak
    İlk başlarda bedava abonelik kullandım apple store da, aile paketini seçmiştim. Bedava dönemim bitince şimdi iki aydır 14,99 lira ücret ödüyorum. Bunu iptal etmek aboneliğimi sonlandırmak istiyorum. Apple hesabımdaki kredi kartını limiti sıfır olan bir sanal kart yapmama rağmen aboneliği ilk satın aldığım kredi kartından ücret kesilmeye devam ediyor.
    Aayrlar-Apple Kimliğini Göster-Abonelikler Yönet- kısmında da iptal et seçeneği yok. 1 aylık aboneliğiniz 05/05/2016 tarihinde bitti ve seçenekler kısmı var. Seçenekler de Bireysel (1 aylık) Aile (1 aylık) olarak yazıyor.
    var mıdır bunun bir yolu? Yardımcı olabilirseniz sevineceğim
  • Arkadaşlar ufak bir sorum olucak,
    arabamda (500x 2015) herkez usb den kabloyu takıp apple müziği güzelce dinelyebiliyor fakat ben kendi arabamda dinleyemiyorum. cihaz çalınamıyor diyor. ne yapabilirim çıldırmak üzereyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonster61

Benim de şöyle bir ricam olacak
    İlk başlarda bedava abonelik kullandım apple store da, aile paketini seçmiştim. Bedava dönemim bitince şimdi iki aydır 14,99 lira ücret ödüyorum. Bunu iptal etmek aboneliğimi sonlandırmak istiyorum. Apple hesabımdaki kredi kartını limiti sıfır olan bir sanal kart yapmama rağmen aboneliği ilk satın aldığım kredi kartından ücret kesilmeye devam ediyor.
    Aayrlar-Apple Kimliğini Göster-Abonelikler Yönet- kısmında da iptal et seçeneği yok. 1 aylık aboneliğiniz 05/05/2016 tarihinde bitti ve seçenekler kısmı var. Seçenekler de Bireysel (1 aylık) Aile (1 aylık) olarak yazıyor.
    var mıdır bunun bir yolu? Yardımcı olabilirseniz sevineceğim

İptal et seçeneği yoksa siz zaten önceden iptal etmişsiniz. Gelecek ay ücret kesmez. Ama siz yine de ne olur ne olmaz Apple müşteri hizmetlerini bir arayın. Aşırı derecede yardımcı oluyorlar zaten. Anında hallederler. Bir de Abonelikleri Yönet kısmından ekran görüntüsü atar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolfbastion

Arkadaşlar ufak bir sorum olucak,
    arabamda (500x 2015) herkez usb den kabloyu takıp apple müziği güzelce dinelyebiliyor fakat ben kendi arabamda dinleyemiyorum. cihaz çalınamıyor diyor. ne yapabilirim çıldırmak üzereyim?

Valla çok spesifik bir soru oldu bu. Pek de rastlanmayan ve internette de yaşayan birini bulamadığımızdan bir cevap da veremiyorum maalesef. Mesela şunu deneyin kendi hesabınızdan çıkın telefonunuza arkadaşınızın hesabını girin bakın bakalım çalıyor mu? Çalıyorsa hesapla ilgili bir sıkıntı vardır.
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt

İlginiz için teşekkür ederim. bir kez daha kesilirse arayacağım müşteri hizmetlerini
  • moonster61 kullanıcısına yanıt
    Ücret kesmez aboneliğiniz bitmiş artık.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.