Şimdi Ara

SAMSUNG JAVA OYUN PROGRAM YÜKLENİŞİ E900/U600/E250/G600/DSERİSİ MODELLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
3
Favori
504.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • linkte problem var galiba.Rusça da bilmiyorum ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: pucker

linkte problem var galiba.Rusça da bilmiyorum ki

ARADAKİ HP YAZISINI KALDIR LİNK SAĞLAM OYUNLAR DİREK ORADA ÇIKAR RUSÇA BİLMENE GEREK YOK YANİ
  • Yok onu yaptım zaten de.Rusça sitede bi problem var galiba.Ben oyun falan göremiyorum
  • hocam fifa2005 cmr2005 bi de underground lu bi oyun var çalışıyor üçü de ama Türkiye Süper ligi felan da olsa çok güzel olur
  • arkadaşlar hangi oyunu indirsem sadece jar uzantılı dosya gelior..daha jad die bişey görmedim..bana bi yardımcı olun?
  • busiteden indirdiğim oyunların sadece jad olanlarını destekliyoo yardımcı olabilir misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _sansür -- 18 Mart 2007; 22:52:03 >
  • helel be dostum nerden bulduysan tebrikleeer
  • E 900 PROGRAMA ATMAK İÇİN ÖNCE JAR VERS YONUNU SON RA AYNI PROGRAMAN JAD VERS YONU NU KUYÜKLÜYORSUNUZ O DENİLEN ŞİFRELERLE DE JAD I YÜKLÜYORUZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: azmanli

helel be dostum nerden bulduysan tebrikleeer

önemli değil arkadaşlar bilgiler paylaşıldıkça güzel
  • olmuyor bir türlü sonuna kadar geliyor telefon restart atıyor.
    üstelikte com6 yazan yerde ss_mdm0 gibi bir şey çıkmadı herhalde bundandır diye tahmin ediyorum.
    Çünkü herşeyi adım adım yaptım.
    ama bir türlü olmadı.
    başarabilen varsa msn adresim alkancete@hotmail.com
    çok mutlu olurum kafayı yemek üzereyim.
    Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerzami

olmuyor bir türlü sonuna kadar geliyor telefon restart atıyor.
    üstelikte com6 yazan yerde ss_mdm0 gibi bir şey çıkmadı herhalde bundandır diye tahmin ediyorum.
    Çünkü herşeyi adım adım yaptım.
    ama bir türlü olmadı.
    başarabilen varsa msn adresim alkancete@hotmail.com
    çok mutlu olurum kafayı yemek üzereyim.
    Teşekkürler

bilgisayara teli tanıtamamamışsın onun için samsung pc süıti kullan
  • olmadı yine bugun kablo alıp onla deneyeceğim
  • yaw millet e900 de çalışan oyunların bi listesi falan var mı... başka forumlarda örneğin gamesoft firmasının bikmemkaç oyunu diye rarlanmış dosyalar buldum ama sadece jar dosyası olduğu için oynanamıyor. aslında oyunlar içinde benim tek istediğim midnight pool onu da bulamıyorum diğer telefonlarda jad dosyası olmadan yuklenio bizde neden olmuyo... bu oyuna ya da bu tür bir rarlanmış oyun listesine sahip arkadaş varsa burdaki herkes ona tapacaktır...teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Floyd

yaw millet e900 de çalışan oyunların bi listesi falan var mı... başka forumlarda örneğin gamesoft firmasının bikmemkaç oyunu diye rarlanmış dosyalar buldum ama sadece jar dosyası olduğu için oynanamıyor. aslında oyunlar içinde benim tek istediğim midnight pool onu da bulamıyorum diğer telefonlarda jad dosyası olmadan yuklenio bizde neden olmuyo... bu oyuna ya da bu tür bir rarlanmış oyun listesine sahip arkadaş varsa burdaki herkes ona tapacaktır...teşekkürler...

İLK SAYFADA MEVCUT İMZAMDADA UYGUN OYUNLAR VAR ÇOĞU D 600 D 820 OYUNLARIDA E 900 E OLUR İMZAMDA
  • farukkk a çok teşekkürler verdiği oyun adresindeki oyunlar çok ii. Kafayı taktığınız oyun bir şekide yüklenmezse aralıklarla tekrar deneyin olabiliyor :) ben denedim oldu .)

gercekten güzel... topluca rar'larını açıp telefona atıyorum ordan da bikaç saniyede yükleyip yükleyip geçiyorum. çok basit bir şey... keşke 4mb dan daha büyük yer ayrılsaydı oyun için. ama secenek çok olunca en kaliteli 10-15 taneyi yüklemek mümkün...:)

bir de şu var ki forumda bahsedildi mi bilmiyorum ama... türk forumlarında, bu rus forumunda bulunmayan nokia vb telefonlar için sadece *.jar dosyaları var. Bu dosyaları *jad a cevirip yükleyebiliyorsunuz....
    http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/JADMaker.shtml adresinde bu jar ı jad a ceviren dosya var.anlatım da mevcut... olmazsa aralıklarla deneyin oluyor :) kafayı taktığım oyunu calıstırdım....

çorbada tuzum olsun... ii eğlenceler

• quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Floyd

farukkk a çok teşekkürler verdiği oyun adresindeki oyunlar çok ii. Kafayı taktığınız oyun bir şekide yüklenmezse aralıklarla tekrar deneyin olabiliyor :) ben denedim oldu .)

gercekten güzel... topluca rar'larını açıp telefona atıyorum ordan da bikaç saniyede yükleyip yükleyip geçiyorum. çok basit bir şey... keşke 4mb dan daha büyük yer ayrılsaydı oyun için. ama secenek çok olunca en kaliteli 10-15 taneyi yüklemek mümkün...:)

bir de şu var ki forumda bahsedildi mi bilmiyorum ama... türk forumlarında, bu rus forumunda bulunmayan nokia vb telefonlar için sadece *.jar dosyaları var. Bu dosyaları *jad a cevirip yükleyebiliyorsunuz....
    http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/JADMaker.shtml adresinde bu jar ı jad a ceviren dosya var.anlatım da mevcut... olmazsa aralıklarla deneyin oluyor :) kafayı taktığım oyunu calıstırdım....

çorbada tuzum olsun... ii eğlenceler

önmlideğil arkadaşım yardımcı olduysam ne mutlu bana

• quote:

slm ben yenı kullanıcıım aynı sorunlar karsı karısyayım faruk kardes bı elımızden tut
  • quote:

Orjinalden alıntı: gfbselcuk

quote:

slm ben yenı kullanıcıım aynı sorunlar karsı karısyayım faruk kardes bı elımızden tut

furuma üye olmaya çalışın üyelik istiyor yine
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

quote:

faruk nasılsın bu arada d900 den sora u600 e fena taktım yüzde 90 alacağım sen u600 hakkında e düşünüyorsun ?
    bide bu site üyelik istiyorya ben beceremedim tam anlaşılmıo zor eger elinde bunlar yüklü olarak varsa upload etme sensin var mı o şekilde indirmeye çalışalım bizde

• quote:

Orjinalden alıntı: ELcordobes

quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

quote:

faruk nasılsın bu arada d900 den sEora u600 e fena taktım yüzde 90 alacağım sen u600 hakkında e düşünüyorsun ?
    bide bu site üyelik istiyorya ben beceremedim tam anlaşılmıo zor eger elinde bunlar yüklü olarak varsa upload etme sensin var mı o şekilde indirmeye çalışalım bizde

U 600 ÇOK GÜZEL BİR MODEL BENDE TAM ÜYE OLAMADIM DAHA

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.