Şimdi Ara

M8S plus android TV box (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
66
Favori
136.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba YouTube seyrederken mause kullanıyorum. İleri geri sarma kontrol yapamıyorum ne yapabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihaz iki kere kapandı izlerken, şimdi hiç açılmıyor. Kumanda kırık, fişi takınca direk açılıyordu artık kırmızı ışıkta kalıyor. Reset düğmesine basarak veriyorum gücü yine kırmızı ışıkta kalıyor grijcrj gelmiyor hiç. Görünürde sıkıntı yok ama ince bir ses geliyor gücü verince.

• M9s pro s905 3gb 32gb rom cihaz için rom linki verebilecek var mı? zıkkıma internette bir tane işe yarar rom bulamadım
  • Merhaba,

M8S de Puhu Tv ve Digituk Play de dizi ve maçları takıla takıla oynatıyor.. Bu sorunun çözümünü bilen varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orchun41 -- 29 Mart 2018; 22:22:58 >
  • yeni cihaz alacaklar gözünüz aydın, şu, bu derken bir de %18 kdv ile yurtdışından alışveriş artık cehennem tadına yaklaşıyor!

https://eksisozluk.com/1-nisan-2018-yurt-disi-alisverisleri-kisitlamasi--5603079
  • umberto kullanıcısına yanıt
    https://mahresultnicin.org/
  • orchun41 O kullanıcısına yanıt
    Bende var o sorun bence kutu kaldirmiyor fazla zorluyor cihazi

• merhaba.. m8s android box kırmızi ışık yanip sönüyor.. nedeni ne olabilir..

• orchun41 O kullanıcısına yanıt
    yabancı forumlarda önce hard reset deneyin, olmazsa orijinal yazılımını yeniden atın diyorlar hocam. bu konunun önceki sayfalarında vardı bu bilgiler. bir araştırıp okuyun. saniyede bir kırmızı ışık yanıp sönmesinin sebebini de box'un recovery moda girmiş olması olarak açıklıyorlar.
  • yahu bu android boxlar ne dandik şeylermiş böyle

güya netflix,blutv , iptv izleyeyim diye aldım hiç birini yapamıyorum şuanda.Aldığım model Mecool M8S PRO W android box.

ne netflix'de dizilerimi filmleri başlatabiliyorum.Çünkü bir türlü diziyi başlatmak için oynat sekmesinin üzerine gelmem lazım.Lanet kumandayla bir türlü orayı seçemiyorsun ki ya altına basmama izin veriyor ya üstünde ki şeye.

Blutv indiriyim dedim, cihazınızın sürümü ile uygun değil dedi.

İptv'i mi indiriyim dedim yine netflix'de ki sorun bir türlü başlat butonunun üzerine gelmiyor imleç .

zaten cihazınla optimize değil diye uyarıyordu google play'de.

bunların hepsi mi böyle , cihazda mı problem var , bende mi problem var anlamadım? Hiç bir şey yapamıyorum süs niyetine koydum şimdilik oraya.Bu ne anlamadım valla?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    kablosuz bir mouse alın hocam. kesin çözüm.
  • Mini M8S II için elinde rom versiyon 112 ya da 117 update zipi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

kablosuz bir mouse alın hocam. kesin çözüm.
    ne kablosuz mouse'u arkadaşım , kendi klavyesi var bunun
    https://www.dolukutu.com/goldmaster-kw-885-mini-klavye

@BlackLead

google play güncellemesi yaptınız mı? android versiyonu nedir ? gereksiz uygulamaları kaldırın , internet için brave kurun, chrome instagram facebook tarzı uygulamaları kurmayın, hafıza devamlı boş olsun, harici flash bellek takın , oraya atın dosyaları, usb3 olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Ağustos 2018; 12:57:18 >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bendede bu cihazdan var uzun zamandır kullanmıyorum cihaza yeni yazılım veya güncelleme geldimi varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Bendede bu cihazdan var uzun zamandır kullanmıyorum cihaza yeni yazılım veya güncelleme geldimi varmıdır

gelmiştir muhtemelen , 2-3 sene oldu alalı
    ama uğraşmak istemiyorum açıkçası, şimdilik işimi görüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ana ekranı telefonda olduğu gibi yapabiliyormuyuz. Pek alışamadım bu ekrana.
  • mehmetuslu kullanıcısına yanıt
    Google playden herhangi bir launcher programı indirebilirsin. Mesela Nova launcher.

• Arkadaşlar bu cihaza uyumlu rom var mı yazılımı nasıl yükseltebiliriz?
  • oist O kullanıcısına yanıt
    çalışmasında sıkıntı yaşamıyorsanız, hiç macera aramayın bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık çok verimli çalışmıyor ne izlesem donmaya başladı özellikle iptv filan çok kötü sıfırladım fabrika ayarlarına dönüp tekrar denedim olmadı başka bir çare var mı sizce?
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.