Şimdi Ara

M8S plus android TV box (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
66
Favori
136.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanbul37

Hizli cevabiniz icin tesekkurler. Aslinda eve cok begendigim w805c sony fullhd bir tv almak uzereyim. Kafami karistiran sey, ilerde 4k yaygin hale geldiginde, bunu telafi edebilecek bir android box, mediaplayer yada baska bir cozum varmi diye dusunmekteyim. Bulursam, kafamda soru kalmayacak ve fullhd tvyi ℅100alacam.

4k piksel sayısına bağlı çözünürlük yani donanım. hiçbir şekilde tamamlayamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kac uygulama da benden olsun

Square home 2 launcher, biraz ozellestirme ile harika bir arayuz elde edebilirsiniz

Microsoft remote desktop. Iyi bir Lan baglantiniz varsa pcnizi tv nize getiren bir uygulama

Remotr yine iyi bir lan baglantisi ile pc nizdeki oyunlari stream etmek icin

Google photos, cloud da yuklu resimlerinize bakmak icin

Scrollable news widget. Ana sayfaniza rss haber akisi eklemek icin

Transdrone pc nizde ya da nas uzerindeki torrent indirmelerinizin takibi icin

Digital clock widget. Adi ustunde saat widget uygulamasi

Tune in ve spotify muzik icin

Bein sport mac sonuclari ve ozetleri icin

Digiturk play ya da diledigin yerde digiturk kullanicilari icin

• Pttden bugun geldi ürün. 6.0.1 yüklü geldi. Stabil.

Televizyon keyfiyeti verecek tv uygulamasi var mi?

Kodi yukledim cok garip geldi.

Onereceginiz begendiginiz olmazsa olmaz dediginiz uygylamalaei yazar misiniz??

• Merhaba arkadaslar mini m8s II sahibiyim daha onceki sayfalardada konusulmustu digiturk play deki soruna cozum bulan varmi. Yayini izlerken geriye sarip tekrar veriyor varmidir buna bir cozum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uasimav

Merhaba arkadaslar mini m8s II sahibiyim daha onceki sayfalardada konusulmustu digiturk play deki soruna cozum bulan varmi. Yayini izlerken geriye sarip tekrar veriyor varmidir buna bir cozum.

Bu sorun cihaz kaynaklı mıymış? ben altyapı yetersizliğinden oluyor diye düşünüyordum.
  • Merhaba, Digiturk play kullanmiyorum, isteyen arkadaşlar için Android TV box cihazından kontrol edebilirim, anca o şekilde yardımcı olmaya çalışırim. Saygılar.
    (Yeni bir cihaz aldım. Android 6.0)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 4 Şubat 2017; 0:24:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • farukde kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. SeyirTurk'de problemler yaşanıyor. 1channel Genesis gibi yerlerde açılmıyor.
    Öneriniz ile daha dün elime ürün yeni geçti.

Ulusal kanalları izleyebileceğimiz ve seyirturk gibi türk kanallari izleyebileceğimiz yeni linkler varmı *

Ek olarak kodi yeni sürüme geçti :)
  • natbolad kullanıcısına yanıt
    Telefonda ya da tablette bir sıkıntı yaşamazken tv boxda bu sorunu yaşıyorum.

• farukde kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam size zahmet bir kontrol edebilirmisiniz bu sorunun kaynagi nedir neden yasiyoruz. Telefon ya da tablette boyle bir sorun yasamazken tv boxda olmasi can sıkıcı. Şimdiden teşekkürler

• Digitürk Play kullanan Arkadaşlar yayın Kalitesini SD olarak denesinler Takılma yapmadığı söylenmektedir.
    Tahminim olay Amlogic chipset'lerle alakalı,
    Oğlum Digitürk play seyretmesi için V88 Plus marka Rockchip 3229 cihaz aldım bu cihazda da lcd tv seçme gibi bir huyu var.
    Şöyle ki 2 Adet Toshiba lcd tv var Bir tanesinde Ekrana görüntü gelirken diğer tv de görüntü hiç gelmiyor.
    Cihazı LG Tv de bir ara deneyeceğim.
    Böyle bir sorunla karşılaşan hiç oldu mu

EK Olarak Kodi yeni sürüm 17.0 Cihaz içerisindeki kodi'yi güncellediğinizde Kodi de yüklü eklentiler silinmiyor aynen kullanabiliyorsunuz ama sıfırdan kodi'yi kurduğunuzda Birçok eklenti Depodan yüklenmiyor.Aynı zamanda air mouse kullanımı iyi değil çok hassas olduğundan kullanılamıyor.
    Kodi'de kullanımı az bilen üyelerin Güncellemsini tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halillby -- 4 Şubat 2017; 13:46:30 >
  • Merhaba arkadaşlar, ben digiturk play kullanmiyorum, hesabım yok yani, isteyen arkadaşlar özelden yazsınlar hesap bilgilerini o şekilde test edebilirim 😀😀😀

Sonrasında hesap bilgilerini değiştirirler. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 4 Şubat 2017; 12:39:53 >
  • Hocam v88 bende de var LG TV den sorun yok açılıyor cihaz Digiturk play de sorunsuz izleniuor şuan da v88 plus 25 dolar 2gb olanı bence uygun fiyat

• m8s plus kullanıyorum. Kodi 17.0'a guncelledim. Film izlerken takılmalar başladı. 16.1 de sorun yoktu. Benzer durumla karşılaşan var mı? Çözümü ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur1706

Hocam v88 bende de var LG TV den sorun yok açılıyor cihaz Digiturk play de sorunsuz izleniuor şuan da v88 plus 25 dolar 2gb olanı bence uygun fiyat

merhaba bende bu cihazdan almayı düşünüyorum link varmı 30 usd yi geçmiyince sıkıntı olmaz heralde bangoodan alacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukde

Merhaba arkadaşlar, ben digiturk play kullanmiyorum, hesabım yok yani, isteyen arkadaşlar özelden yazsınlar hesap bilgilerini o şekilde test edebilirim 😀😀😀

Sonrasında hesap bilgilerini değiştirirler. Saygılar.

Kodi 17de eski arayüzü kullanma imkanı var mı acaba

• http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_484218.html?wid=21 bunu alacagım arkadaşlar 30 euronun altında sıkıntı olmaz degilmi gümrükte, 2gb ram var
  • merhaba bu ara kodi malesef durdu uyarısı alıyorum,her aştığımda oluyor ne yapmam gerek ?
  • Arkadaslar su anda alinabilecek en iyi cihaz hangisidir? Hic bir sorun yasatmayacak kaliteli ve yazilim destegi olan donanim olarakta en guclu cihaz hangisidir? Yardimci olurmusunuz

• Merhaba

Docooler M9S-PRO 4 K 3 GB 32 GB

Diye bi cihaz var, önerirmisiniz? Tüplü TV de çocuklar için almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halillby

Digitürk Play kullanan Arkadaşlar yayın Kalitesini SD olarak denesinler Takılma yapmadığı söylenmektedir.
    Tahminim olay Amlogic chipset'lerle alakalı,
    Oğlum Digitürk play seyretmesi için V88 Plus marka Rockchip 3229 cihaz aldım bu cihazda da lcd tv seçme gibi bir huyu var.
    Şöyle ki 2 Adet Toshiba lcd tv var Bir tanesinde Ekrana görüntü gelirken diğer tv de görüntü hiç gelmiyor.
    Cihazı LG Tv de bir ara deneyeceğim.
    Böyle bir sorunla karşılaşan hiç oldu mu

EK Olarak Kodi yeni sürüm 17.0 Cihaz içerisindeki kodi'yi güncellediğinizde Kodi de yüklü eklentiler silinmiyor aynen kullanabiliyorsunuz ama sıfırdan kodi'yi kurduğunuzda Birçok eklenti Depodan yüklenmiyor.Aynı zamanda air mouse kullanımı iyi değil çok hassas olduğundan kullanılamıyor.
    Kodi'de kullanımı az bilen üyelerin Güncellemsini tavsiye etmiyorum.

bendeki tronsmart orion 68g çakması rk3368 çipli cihazda da Digiturk Play uygulamasında hiç bir sıkıntı yoktu. Geçen sene kullanıyordum. Yeni Digiturk güncellemesiyle durum değişti ise bilemem.
    TV'im Samsung C serisi. eski bir tv.

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.