Şimdi Ara

M2 Pro ve M2 Max çipli yeni Apple MacBook Pro (2023) tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben fiyat konusunu anlamadım. Mbp'lerin normalde dolar karşılığı ne ise Tl fiyatı da o olurdu.

E bunlar dolar fiyatının üzerine 10k koymuşlar!

Mbp m2 pro 16 inc 32 ram için konusuyorum.

Biz yine 12-13 sene önceki gibi Amerika'dan mı getirtmeye çalışacağız?

• myhotyro M kullanıcısına yanıt

Apple'ın kıyaslamasına gerek yok, testler gelir birkaç haftaya en detaylısından. Benim anlamadığım nokta; ne olacak öyle kıyaslayınca? Kaba kuvvete göre kıyaslama yapıyorsanız, müstakbel M2 Ultra'dan daha performanslı işlemci de bulunur. Verimliliği ne yapacağız? Kimsenin yanına bile yaklaşamadığı M silikon verimliliğinden bahsediyorum.

Buna yazılımdaki stabilite, fansız çalışabilme, pil ömrü, termal değerler ve başka hususlar da eklenince kafanızda bir şey oluşmuyor mu? Çürük armudu, olgun elmayı birkaç haftaya testlerde görürsünüz. M1'deki testler yetmemiş herhalde, buradan bir şeyler umuyorsunuz gibi geldi.

• Aslında m2 bekleneni veremedi değil m1 çok iyiydi. Doğal olarak intel işlemcilerden m serisi işlemcilere geçiş kadar büyük bir yenilik beklemek saçma. Enerji verimliliği anlamında bence m serisinden daha iyi bir işlemci yok. Performans kısmı tartışılır tabii.

• Ha gayret 100 bin TL fiyatları göreceğiz inşaALLAH!

Hedef bir laptop için 100 bin TL fiyat!

• 16 inc mbp vergisiz eyaletten $2399 a kapiyorum bitane

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • igetsky kullanıcısına yanıt

nasıl oluyor? Almanya'da vergiden muaf olunuyor mu? normalde vergi için burada postacılar eline gümrük deposunun adresini veriyor.

• pskillercheto kullanıcısına yanıt
    🇺🇸 firsatlar ulkesi

• igetsky kullanıcısına yanıt

scheisse :(

• Selamlar herkese iki ürün arasında ki fiyat farkı 40 bin fiyat farkına göre RAM ve GPU da farklılık var ve hafıza
    Ürünü kullanacağım alan E Ticaret, Yazılım, Günlük kullanım ve yoğun Film Dizi izlemek aktif kullanacağım.
    Pişman olmamak için soruyorum O kadar fark verilir mi yoksa boşa mı gider yada vermediğime pişman mı olurum
    Tecrübeli olanların fikirlerini almak istiyorum.

M2 Pro ve M2 Max çipli yeni Apple MacBook Pro (2023) tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

M2 Pro ve M2 Max çipli yeni Apple MacBook Pro (2023) tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

• Hercai99 H kullanıcısına yanıt
    gerek yok o kadar fark vermenize video kurgu yapmayacaksanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Düz m2 macbook pro alın m2 pro size çok fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m2 mbp 14" den yazıyorum kemerleri bağlayın uçuyoruz. şarjı çok iyi gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 4 Mart 2023; 8:53:25 >

Bende sanirim ilkinden var yani base degilde bir ustunu almistim 8k r3d oynatiyorum half res de davinci resolve da..cok rahat isini gorur yani her anlamda.

• Türkiye'de çıkış tarihi ne zaman bilen var mı?

• *çıkmadı mı hocam?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.