Şimdi Ara

M.A.G.'in Liderliğinde Bir Türk Var (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MAG güzel oyundur.. yanlış zamanda yanlış oyunlar yanında çıkışıyla kendini heba etti.. gerçi yurtdışı ülkelerde çok tutulan bir oyun bizim insanlarımız pro gamer olduğu için ve grafikten başka birşey düşünmediği için oyunu çöp ilan ettiler..
    ilk çıktığı hafta shopto siparişi ile almıştım oyunu. fazla Türk olmadığından ve o sıra Bad Company 2 çıkışı ile birlikte mecburen BC2 ile takasladım.. yakın zamanda tekrardan MAG ve Killzone2 gibi oyunları alıp nostalji yapasım var :)
  • arkadaşlar oyun 2.0dan sonra mükemmel oldu maaelesef ülkemizde oyunun kıymetini fazla bilemedik millet olarak hep ramboculuğa soyunduğumuz için takım oyununa dayalı emir komuta zincirinin hakim olduğu bu harika oyunu biraz gözardı ettik gibime geliyo...
  • Yakında dünyanın başında Türk olacak oyun dediğiniz ne Neyse arkadaşı gerçekten tebrik ederim ülkemiz oyunculuğu adına gurur verici
  • kocaman bir HELAL OLSUN
    birisi yukarıda demiş şu oyunda olmak daha zor falan siz olunda sizi alkışlayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

Helal olsun fakat Uncharted 2 de aynı şekilde Dünya 2. SuperTURKman

Turkler cok oluyor artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Mag diğer oyunlara göre kolay oldugu için 1. olmak çok zor değil. Ama bir Killzone 2'de sadece ilk 20'ye girmek için en az 200.000 kill yapmak gerekiyor. Birinci olmak için ise 400 bin kill, 9000'den fazla galibiyet gibi uçuk istatistikler gerekiyor.

O MAG diger oyunlara gore kolay oldugu icin degil, KZ2 MAG'den tam 11 ay evvel piyasaya ciktigi icin oyle...

Ben MAG oynarken ortalama 1500 - 2000 arasi puan aliyorum son zamanlarda, MAG'e kolay diyen ilk baslarda alsin bu puanlari da goreyim :] ...

MAG guzel oyundur, ozellikle dan dun adam vurmadan ziyade objective tamamlamak hosunuza gidiyorsa daha iyisi yok diyebilirim... Burn-off tower, Bunker, Road Block, Gate, AAA Battery, Mortar vs vs bir cok objective var onunuzde ...

Takim oyunu olmadan basarili olmaniz cok cok zor... Takim oyunu oynamadan yuksek puan almaniz da zor tabii... Iyi ayarlanmis bir denge var...

Oyle kucumsenecek birsey degil yani arkadasin birinciligi...

• quote:

Orijinalden alıntı: V

quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

Helal olsun fakat Uncharted 2 de aynı şekilde Dünya 2. SuperTURKman

Turkler cok oluyor artik

Evet ama o kadar puanı yapmak 2. olmak, MAG da 1.lik hiç kolay değil büyük emek var bu işin içinde, 1 000 saatin üzerinde oynamakta işin başka bir ızdırabıdır sanırım
  • fifa da ilk 10 da turk var
  • BiGBOSS_UGUR tebrik ediyorum,yapmiş oldugu şey zor iş zaman ve emek isteyen birşey...

konuyu kıskanmadım dersem yalan söylemiş olurum:) bende nacizane Uncharted 2 nin 2. sırasında yer alıyorum.insanlar sıralamaya bakıp sonra benimle karşılaştıklarında şaşkınlıklarını anlatamam.bir türkün nasıl oluyorda 2. sırada oldugunu pek anlamıyorlar.oyun ve oyuncular arasında pek sözümüz geçmediğinden olsa gerek.

M.A.G.'in Liderliğinde Bir Türk Var
  • PS3 değil ama PC Battlefield 2'nin ilk 10'unda 4 tane Türk vardı zamanında.
  • Buda bişiymi ya ben mgs 4 te 14 000 lerde filanım orda 1.nci 120.000 kişi filan öldürmüş tdm de ben daha 5000 kişi öldürdüm
    az bekleyin 3.4 sene kadar benide haber yaparsınız şaka bi yana tebrik ederim arkadaşı gerçekten böyle şeylerde görmek gurur verici oluyor
  • Bende TR ATATURK klanının bir üyesiyim, neredeyse her akşam oynuyoruz ve çok eğlenceli geçiyor kulaklık vs.
    Herkesi bekleriz klana girmek için hiçbir şartımız yoktur :)
    Psn: ozgurulas
  • Tebrikler arkadaşlara eskiden beri düşündüklerim yavaş yavaş gerçekleşiyor, Türk oyun sektörü ve oyuncu profilinin potansiyeli ileride daha da açığa çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf1125

BiGBOSS_UGUR tebrik ediyorum,yapmiş oldugu şey zor iş zaman ve emek isteyen birşey...

konuyu kıskanmadım dersem yalan söylemiş olurum:) bende nacizane Uncharted 2 nin 2. sırasında yer alıyorum.insanlar sıralamaya bakıp sonra benimle karşılaştıklarında şaşkınlıklarını anlatamam.bir türkün nasıl oluyorda 2. sırada oldugunu pek anlamıyorlar.oyun ve oyuncular arasında pek sözümüz geçmediğinden olsa gerek.

M.A.G.'in Liderliğinde Bir Türk Var

HELAL OLSUN ARKADAŞIM SONY de ARKAMIZDA BİZİ KRALI DURDURAMAZ ARTIK !

• bu mag çıkalı sanırım 1 sene olmadı arkadaşın yaptığı puan ve zamana bakarsak 1 sene içinde 120-140 gün yapar okuyormu çalışıyormu çok merak ettim boş zamanı çok olmalı
  • kardşim uğur tekrar tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri
    Mag diğer oyunlara göre kolay oldugu için 1. olmak çok zor değil.

Agzimla gülmek istiyorum, ne yorum ama
  • Uğur bey çalışıyor. CNC makinalarının Matkap ucu, freze ve her türlü özel kesici aletlerini üretiyor.
    İstanbulda yaşıyor 36 yaşında
    Daha fazla bilgi için

UĞUR BEY SİZİ BEKLİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Uğur bey çalışıyor. CNC makinalarının Matkap ucu, freze ve her türlü özel kesici aletlerini üretiyor.
    Daha fazla bilgi için

UĞUR BEY SİZİ BEKLİYOR

İzdivaç programlarında ki tanıtımlar gibi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Uğur bey çalışıyor. CNC makinalarının Matkap ucu, freze ve her türlü özel kesici aletlerini üretiyor.
    Daha fazla bilgi için

UĞUR BEY SİZİ BEKLİYOR

İzdivaç programlarında ki tanıtımlar gibi olmuş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.