Şimdi Ara

LYS ile ilgili ogut verin!!SS GELDIII!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
7
Favori
7.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sana şunu söyleyeyim keşke ama gerçekten içten söylüyorum bunu keşke tekrar lisede olsam bu sınava gircek kadar çalışmaya zamanım olsa kısaca senin yaşında olsa keşke.
    Anladınmı ne demek istediğimi bu hayatta insanı bitiren en büyük kelimelerden biri keşke dir bu lafı dememek için çalış abicim.
  • tesekkurler baska var mi yazdirmaya baslayacagim birazdan
  • Uyursan ölürsün.
  • BU SINAVI KAZANMAMAK İÇİN HİÇ BİR NEDENİM YOK.HER TÜRLÜ İMKANIM VAR.NEDEN DEĞERLENDİRMEYEYİM? BEYİN BEDAVA yaz
  • Üniversitede kızlar teklif ediyormuş.
  • Sadece bir kez 18 yaşında olacağım.Yaz bunu çalışasın gelmesin.
  • Aldın mı gazı ?
  • Şu sınav yuzunden ipodu satmayi dusunuyorum. Bilgisayari kaldiririm ama ipod beni cok mesgul ediyor.

Soyle bisey soyleyeyim:

Günü kurtarma geleceğini kurtar. ( babamin bana soyledigi sözdür.)
  • Üşenme, erteleme, vazgeçme.
  • burda ders çalışma günü yarındır
  • Hedefe ulaşmak için çalışmayanın hedefi değil hayalleri vardır!Sadece hayal olarak kalmasına izin verme!

gücünüz göze alabildikleriniz kadardır.

YAPTIĞI PROGRAMA UYMAYAN KİŞİ HEDEF SAHİBİ DEĞİL, HAYAL SAHİBİ KİŞİDİR...

YOKUŞTA AKMAYAN TER, ÇUKURDA AKAN GÖZYAŞINA DÖNÜŞÜR...”

Başarı ne kaf dağında, ne de avucunun içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayvan arkadas -- 31 Temmuz 2011; 22:32:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f(x)

Bak dostum ben 18 yaşındayım ilk defa lys ygs sınavına girdim.Puanım 338 geldi.Kahramanmaraş sütçüimam iktisat falan tutuyor istesem üniversiteli olurum.Puanım HİÇ İYİ DEĞİL.450 üstü yapmak hedefim seneye...

ŞİMDİ ÖNCE FARE İLE BAŞLAT > KAPAT YAP.

Sonra fareyi yavaşça yere bırak kasayı yan yatır...Ve kazanana kadar açma ....MOBİL DAHİL.. ,

Bir arkadaşa yemin ettirdim gitmiş mobilden girmiş

ÇARE BUDUR. NO PC, NO INTERNET, NO DH, NO FRIENDS...

10bine girmek için bile böyle bir şeye gerek yok. Kusura bakma ama bu dediğin bana göre saçmalık. Belki son ay olabilir bu.

Öğüt olarak da kalan tatilini iyi değerlendir, bence çalışma şimdiden. Dershane ile başla ve yavaş yavaş arttır çalışmanı(ilk aylarda birer saat, sonra 2-3 olabilir kendin belirle. Ama son ay haftanın bir günü hariç diğer günler en az 3-4 saat lazım). Her gün düzenli çalışma yaparsan çok iyi olur. Ben onu yapamadım ama son bir ay çok fazla çalıştım ve gayet güzel sonuç aldım. Sosyal hayatını falan bitirme, hiç gerek yok. Kendi kendini erkenden bunaltırsın ve son aylarda hiç çalışmazsın çok kötü olur. Son aylar en önemli aylardır, bunu unutma. Her şeyi ayarında yap, hiçbir sınırlamaya gerek kalmaz böylelikle.

He bir de okulu sakın boşlama dershanede öğrenirim diye, öyle bir şey yok çünkü.

Dersleri adam gibi dinledikten sonra gerisi tekrara bakar. Dersi derste öğrenmeye bak. Hem okul hem dershane için geçerli bu tabi, ama okulda tam olarak öğretildiği için okul açısından daha önemli.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silinenhesap2020 -- 31 Temmuz 2011; 22:38:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barisondes

quote:

Orijinalden alıntı: f(x)

Bak dostum ben 18 yaşındayım ilk defa lys ygs sınavına girdim.Puanım 338 geldi.Kahramanmaraş sütçüimam iktisat falan tutuyor istesem üniversiteli olurum.Puanım HİÇ İYİ DEĞİL.450 üstü yapmak hedefim seneye...

ŞİMDİ ÖNCE FARE İLE BAŞLAT > KAPAT YAP.

Sonra fareyi yavaşça yere bırak kasayı yan yatır...Ve kazanana kadar açma ....MOBİL DAHİL.. ,

Bir arkadaşa yemin ettirdim gitmiş mobilden girmiş

ÇARE BUDUR. NO PC, NO INTERNET, NO DH, NO FRIENDS...

10bine girmek için bile böyle bir şeye gerek yok. Kusura bakma ama bu dediğin bana göre saçmalık. Belki son ay olabilir bu.

Öğüt olarak da kalan tatilini iyi değerlendir, bence çalışma şimdiden. Dershane ile başla ve yavaş yavaş arttır çalışmanı(ilk aylarda birer saat, sonra 2-3 olabilir kendin belirle. Ama son ay haftanın bir günü hariç diğer günler en az 3-4 saat lazım). Her gün düzenli çalışma yaparsan çok iyi olur. Ben onu yapamadım ama son bir ay çok fazla çalıştım ve gayet güzel sonuç aldım. Sosyal hayatını falan bitirme, hiç gerek yok. Kendi kendini erkenden bunaltırsın ve son aylarda hiç çalışmazsın çok kötü olur. Son aylar en önemli aylardır, bunu unutma. Her şeyi ayarında yap, hiçbir sınırlamaya gerek kalmaz böylelikle.

He bir de okulu sakın boşlama dershanede öğrenirim diye, öyle bir şey yok çünkü.

Dersleri adam gibi dinledikten sonra gerisi tekrara bakar. Dersi derste öğrenmeye bak. Hem okul hem dershane için geçerli bu tabi, ama okulda tam olarak öğretildiği için okul açısından daha önemli.

Kolay gelsin.

ilk 10000 diye niye sınır koyuluyor ? Belki derece yapacak kim bilir ?

HER ZAMAN ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMALISIN.

• İlk 10bin diye sınır koymuyorum. Senin dediklerini o seviyeye gelmek için bile yapmaya gerek yok diyorum.

Hem derece yapacak olsa dahi öyle her şeyi kapatmayla olmaz bu iş, çare o diye bir şey yok. Düzendir çare.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silinenhesap2020 -- 31 Temmuz 2011; 22:48:22 >
  • begendiklerimi yazdirdim birazdan ss geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisondes

İlk 10bin diye sınır koymuyorum. Senin dediklerini o seviyeye gelmek için bile yapmaya gerek yok diyorum.

Hem derece yapacak olsa dahi öyle her şeyi kapatmayla olmaz bu iş, çare o diye bir şey yok. Düzendir çare.

Hocam sadece 1 sene yapmayın gözünüzü seveyim.
  • up az kaldi
  • ne dusunuyorsunuz tekrar tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: spider003

ne dusunuyorsunuz tekrar tesekkurler

Güzel olmuş, inşallah işine yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

quote:

Orijinalden alıntı: spider003

ne dusunuyorsunuz tekrar tesekkurler

Güzel olmuş, inşallah işine yarar.

insallah kazanirim hepinize ayri ayri tesekkurler pm'i atacagim kazandigimda

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.