Şimdi Ara

Lyon'u Geçeriz (Napoli-Benfica nere Lyon nere?) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
5.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deplasmanda eğer skoru korursak evimizde eleriz. Oli maçına gittim. 10 kişi kaldık ama kimse tur gidecek demedi. Taraftar çok iyi rakibi etkiledi. İyi de bir hakem vardı. Yine hakem iyi olursa ben evimizde turu geçeriz diyorum. Fakat ilk maç skoru çok önemli.
  • O değilde tüm konularda orada en lehimize beraberlik çıkar diyor. İlk maçta Lyon'u kendi sahalarında yenmek kimsenin aklına dahi gelmiyor. Olduda yendik.

Çok zor ama bu mesajımı 1 ay sonra bile alıntılıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle oguzhan - Atiba - Necip uclusuyle cikmaliyiz. Bana gore;

Fabri-tosic-marcelo-gg-adriano-atiba-oguzhan-necip-babel-q7-cenk

Talisca bence 2.devre oguzhanin yerine girse daha iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WHU1895 -- 17 Mart 2017; 21:19:20 >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Çok zor çok,amaçsız kalmak,hafta sonları takımının işkence futbolunu izle,zaten hafta içi yoksun.Ezeli rakibin her anlamda fark atmaya başlamış.Şiir gibi top oynasın.Kabus gibi yıllar geliyor.Zerre kadar umut yok seneye bile fair play kollarını açmış seneyede bekliyor.Eee mutlaka hasetinden laf çarpıtmaya mecbursun,başka çaren yok.

Allah kurtarsın çok zor durumun.
  • Lyon sezona kötü başladı ligdeki durumunu kıyaslaman saçma şuanki formlarına bakmak lazım.Açıp son 2 aylık periyottaki özellikle içerdeki maçlarına bakarsan nasıl tecavüzcü bir takım olduğunu görürsün.En korktuğum kurayı çektik hücumda çok hızlı oynuyolar hızlı oyuncuları var tamamen bize ters bir takım.Ayrıca çok abarttıgın napoli ligde romanın gerisinde ve bu beğenmediğin lyon romayı tokatlayıp geçti.Evlerinde 3 den az atmıyolar genelde ordaki maç çok önemli bizim için turu ordaki maç belirler.Bizden 1 adım önde oldukları bir gerçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 17 Mart 2017; 21:38:25 >
  • Mantığınız çok saçma Fransa 4.sü takım nere Portekiz lideri nere falan.Sizin mantıktan gidersek Lyon Roma'yı eledi Roma Napoli'den önde puan durumunda.Bu işler lig sıralamasına bakmaz.Kadro kalitesine,tecrübeye,form dururuma,mentaliteye bakar.

• Lyon ara paslarinda çok iyi bir takim gördük kü BJK defansi otoban oluyor ara paslarina karsi.Ara paslari konusunda şansi ya ver giderse lyonu eler.Bence FavorI Bjk.Turu Bjk geçer.

• Çekilebilecek en zor rakip geldi.sağlık olsun beşiktaş bugüne kadar 11 kişi oynadığı her maçı domine etti yavaş yavaş 10 kişi oynamayıda öğreniyoruz.

ancak lyon'u küçümseyenler olmuş.adamlar yarın gonalons'u fekir'i tolisso'yu lacazette'i paket halinde satmak istese rivayı tapusuyla alır.depay,mbiwa,valbuena'yı sen şenol güneş'in eline versen arsenal'ı napoli'yi delik deşik eder.

talisca'nın şutları kaleyi bulur,quaresma kritik pozisyonları harcamazsa bu turu alırız.deplasmanda iyi bi skorla dönmek çok önemli

• Bence de geçeriz Atiba var bizde.
  • Beşiktaş iyi oynuyor, insallah Lyon'u da gecer ama ilk mesaj komik olmuş. Napoli Benfica nere yaziyorsun da o gruptan onlar çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

Çekilebilecek en zor rakip geldi.sağlık olsun beşiktaş bugüne kadar 11 kişi oynadığı her maçı domine etti yavaş yavaş 10 kişi oynamayıda öğreniyoruz.

ancak lyon'u küçümseyenler olmuş.adamlar yarın gonalons'u fekir'i tolisso'yu lacazette'i paket halinde satmak istese rivayı tapusuyla alır.depay,mbiwa,valbuena'yı sen şenol güneş'in eline versen arsenal'ı napoli'yi delik deşik eder.

talisca'nın şutları kaleyi bulur,quaresma kritik pozisyonları harcamazsa bu turu alırız.deplasmanda iyi bi skorla dönmek çok önemli

En zor rakipmiş rivayı alırmış nasıl bi eziksiniz anlamadım.

• Beşiktaş eler rahat olun.
  • lacazet için 80 milyon euro geçiyor dostum ayrıca o.lyon maçlarını aç izle...
  • Deplasmanda 2-2

İnönüde 1-1

Tur beşiktaşın.

Şu mesaj burda dursun

• Fransa ligue 1 i yakından takip eden biri olarak beşiktaş ın tur şansı çok düşük yüzde vermek doğru olmasada % 10 civarında tur şansı

Lyon şuan hem çok formda hemde kadro kalitesi olarak beşiktaştan 2 gömlek üstün ( yanlış anlaşılmasın beşiktaş kadrosuda oldukça iyi bence)

Her ne kadar ligde geride kalsada Lig lideri monaco yu 6-1 yendiğıni takip edenler iyi bilir

Son 6 iç saha maçında 28 gol atarak maç başına 4 küsürlü bir gol ortalaması yakalamıştır

Ayrıca yine uefa kupasında ciddi sayılabilecek az alkmaar takımını 1-4 ve 7-1 lik skorlarla geçmiş ve toplamda 11 goo atmıştır

Son kurban roma yı ise 4-2 kazandığı maçın rövanşında 2-1 yenilerek elemiştir roma ise italya ligi 2. si konumunda

40 milyon euro piyasa değeri bulunan forvetleri alexandre lacazatte yi sanırım duymayan yoktur

Bütün bunlar lyon tur atladı demek değil tabiki ama çok net favoriler

• Lyon içerde dışarda bizi yener fazla hayal kurmayın keşke mucize olsa ama bu formla imkansıza yakin. Lige odaklanmaliyiz şampiyonluk daha önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Lyon içerde dışarda bizi yener fazla hayal kurmayın keşke mucize olsa ama bu formla imkansıza yakin. Lige odaklanmaliyiz şampiyonluk daha önemli.

Burdaki bjkli arkadaşlar fazla takip etmiyorlar. Lyon'un ligteki yerine bakıp yorum yapanlar var

Bence de bjk şampiyonluğa odaklanmalı.
  • napoli-italya
    benfica-portekiz
    lyon-fransa
  • Lyon eler, Roma'ya kendi evlerinde 4 attılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alimnkl -- 18 Mart 2017; 11:43:41 >
  • Küçümsemek için demiyorum ama takımlar çok tırt, ciddi ciddi Beşiktaş kupayı alabilir bu sene.
    Anderlecht'e yorum bile yapmıyorum, 3 büyüklerden hepsi bu takıma karşı favori olur.
    Manchester turu zor geçti, kupaya yaklaşınca motivasyonları artabilir ve ilk 4'e giremezseler ŞL için yüklenebilirler.
    Lyon 2. ciddi ekip ama Fransa'nın 4. takımı, Beşiktaş eleyebilir.
    Celta-Genk biri La Liga'nın 12.si, biri Anderlecht'in lider olduğu normal sezonu 8. bitirdi.
    Ajax bizim grupta elediğimiz Feyenoord'un altında, geçen sene de gruptan çıkarmadık.
    Schalke de ligde 11. ama belli olmaz, Alman takımı ve köklü ekip sonuçta.

Geldiğinde umutsuzluğa düşürecek hiçbir rakip yok. Olympiakos maçında sirtakiyle, İzmir Marşı'yla coştuk ama takımlara bakınca Beşiktaş'ın kupayı alma ihtimalinden çekinmeye başladım. Biz de gidelim Manchester'ı yenip Krasnodar'a elenelim.
    İlk yarının sonundaki performansımızı göstersek şu turda iki Türk takımı olabilirdi, hatta belki de Avrupa'da Türk derbisi görecektik tarihte ilk kez. Yazık oldu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.