Şimdi Ara

Lyon'u Geçeriz (Napoli-Benfica nere Lyon nere?)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
5.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Lyon'u çektik. Avrupa liginde formda bir rakip. 32 turunda AZ Alkmaarı rencide ettiler. Roma'yı eleyip geldiler. Saygı duyulacak bir ekipler doğruya doğru. Ama Napoli'nin tırnağı olamazlar. Unutmayın Roma'da yıllardır Napoli'nin çok gerisinde. Roma da avrupada rezil sonuçlar alan bir takım. Lyon'a elenmeleri sürpriz falan değildi.

Rakibimiz Ligde
    Nice gibi takımdan bile 13 puan geride. Bakın Liderin değil 3. sıradaki Nice takımının 13 puan gerisinde.

28 Maçta 59 Gol atıp 32 Gol yemişler. Sıradan bir istatistik açıkçası.
    İlk maçın deplasmanda olması tamamen lehimize. Beşiktaş Napoli taktiğiyle
    Necip-Tolgay-Atiba orta sahası
    Babel-Cenk-Q7 ileri hattıyla (Aboubakar ulan bu maç lazımsın!!) gol veya goller bulabilir, rakibi orta sahada tutabilir. Napoli maçında gayette iyi oyunu kontrol ettik ve çıkılamaz denilen yerden 3 puan ile döndük. Bu maçın turu İstanbul'a kalır. Kırmızı kart gibi saçmalıklar yapmadığımız sürece Tur şansımız rakip ile eşittir. Açıkçası çok üzülmedim evet Genk veya Ajax gibi takımlar olabilirdi. Yalnız iyi yanından bakın, turu geçtiğimiz takdirde ben final ihtimalimizi oldukça yüksek buluyorum. Kalan rakipler sadece ManU.

Takımıma güveniyorum Beşiktaş deplasmanda 1-1 İç sahada 2-1 galip gelerek adını yarı finale yazdıracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren1s -- 17 Mart 2017; 16:17:26 >

• Orada 5-1 burada 3-1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Napoli tamam da Lyon Benfica'yı duman eder.Porto ve Benfica eskisi kadar güçlü takımlar değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Napoli tamam da Lyon Benfica'yı duman eder.Porto ve Benfica eskisi kadar güçlü takımlar değil

Ben öyle düşünmüyorum. Birisi Fransa liginde liderin 18 puan gerisinde. Diğeri Portekiz liginde zirvede. Birisi para harcıyor, diğeri oyuncu satıyor. Benfica'nın çok daha iyi bir takım olduğunu hatta Lyon'un çok önünde olduğunu düşünüyorum.
  • Ben de umutluyum.İş deplasmanda atabileceğimiz tek gole bakar.2-1 hatta 3-1 yenilsek bile burada turu alabiliriz.Erken final diye üstüne basa basa söylüyorum.
    Yalnız şöyle de bir şey var,hadi Lyon'u eledik diyelim,finale çıktık diyelim,çerez rakip denk geldi diyelim.Ulan Beşiktaş'ız ya,hani kronik bi saçmalama damarımız var,kaybedersek hiç şaşırmam.
    Lyon'a elenirsek de sağlık olsun,çekilebilecek en formda rakibi çektik çünkü.Ama biz de Beşiktaş'ız,gruplarda,buraya gelene kadar yaptıklarımız ve oynadığımız futbol ortada.Zevkli maçlar olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 17 Mart 2017; 15:57:24 >
  • Almanızı hiç istemem ama kupayı alacakmışsınız gibi hissediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Orada 5-1 burada 3-1

Sen halen denize dökülmedin mi?
  • Fransız takımları kendi evlerinde çok güçlüler. Evlerinde farklı skorla kazanıyorlar. Ama deplasmanda durum çok farklı. Genelde iyi sonuçlar alamamışlar. PSG evinde 4-0 kazandığı halde deplasmanda kaybetti elendi. Lyon da Roma'ya 2-1 kaybetmiş ama ilk maçı 4-2 kazandığı için turu geçmiş.

Bizim avantajımız deplasmanda gol buluyoruz ve bugüne kadar iyi sonuçla dönmeyi hep başardık.
  • İhtimal vermiyorum. bu senelik bu kadar yeter. Şampiyonluğa odaklanalım.
  • Fransa ligi 4.sü, ligin 3.takımı Nice'den 13 puan fark yemiş takım Barcelona gibi lanse ediliyor yahu Zaten Uefa'yı almak için yola çıktıysan ''Lyon çıktı yaa'' diye üzülüp, karalar bağlamayacaksın

Uefa kupasında Çeyrek Final oynuyorsun, Batman Petrolspor gelecek değildi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Almanızı hiç istemem ama kupayı alacakmışsınız gibi hissediyorum

İnşallah.
    Ama her ne olursa olsun kupa Türkiye'ye tekrar gelse bile geç alınmış bir kupa olacak. Dnipro,Braga gibi takımlar Final oynadı köy takımları biz çıkamadık bile finale. 130-140m€ kadro değerine sahip kulüpleriz UEL kupası 1 kere alınmış yalnızca. Bu saçmalıktır her 3 senede bir Türk takımı en az ve en az yarı final görmelidir.
  • Aboubakar oynasaydı deplasmandan çok umutlu olacaktım. Şimdi Cenk'e kaldık. Şenol hoca dün gecenin yıldızı Babel'e görev verecektir.

Fransa'da Türkler bizi yalnız bırakmayacaktır. Yaklaşık 500 bin Türk yaşıyor.
  • Genk felan geleydi keşke. Lyonda beşiktaşın yiyemeyeceği bir takım değil umarım finale kadar ManU gelmez rakip olarak.

Ayrıca Napoli-Benfica nere Lyon nereyle olmuyor işte malesef. Kiev "nere" ona bakacak olunursa. Belkide Genk felan gelseydi rehavetten daha kötü olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Fransa ligi 4.sü, ligin 3.takımı Nice'den 13 puan fark yemiş takım Barcelona gibi lanse ediliyor yahu Zaten Uefa'yı almak için yola çıktıysan ''Lyon çıktı yaa'' diye üzülüp, karalar bağlamayacaksın

Uefa kupasında Çeyrek Final oynuyorsun, Batman Petrolspor gelecek değildi ya

Tebrikler hocam aradığım yorum buydu
  • Tam Aboubakar'lık maçtı. Deplasman maçı ilerde top tutmamız gereken maç. Zaten çok gol atıyorlar, en fazla iki gol yeyip, gol de bulmamız halinde turu İstanbula taşıyabiliriz. Ama Cenk'i ne kadar beğensem de deplasman maçında son vuruş dışında başka yetenekler lazım ileri hatta, Cenk ve Babele güvenemiyorum ilk maçta.

• Lyon kupanın en güçlü takımı ama elenmeyecek bir takım değil.

Defans hattı bizimkinden kötü. Stoperleri 21 yaşında. Sol bekleri çöp. Sağ bekleri ortalama sayılır.

Orta saha ve hücum hattı Napoli ayarında değil ama bizden daha iyi olduğu kesin. Deplasmanda en kötü tek farklı mağlubiyetle turu atlarız. Napoli maçındaki oyunumuzu oynarsak yenilmeyiz.
  • Umutsuz bakmayın iki yıl önce liverpoolu yendik gerçi sonrası malum olimpiyat ve elenme:)))

• peki Dinamo Kiev nere ?

Lyon finale cikar bu sezon
  • genk ya da anderlecht gelmesinden daha iyi.

brugge, dinamo gibi takımlar bize ters geliyor
  • 2 ay banına iddia'ya girecek var mı ? Ben Lyon diyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.