Şimdi Ara

Lyon'u Geçeriz (Napoli-Benfica nere Lyon nere?) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
5.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Fransa ligi 4.sü, ligin 3.takımı Nice'den 13 puan fark yemiş takım Barcelona gibi lanse ediliyor yahu Zaten Uefa'yı almak için yola çıktıysan ''Lyon çıktı yaa'' diye üzülüp, karalar bağlamayacaksın

Uefa kupasında Çeyrek Final oynuyorsun, Batman Petrolspor gelecek değildi ya

Güzel yorum. Olay budur. Bundan sonra geriye bakmak yok. Ya herro ya merro!
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    niye olmasın. Aynı ülke takımları eşleşebiliyor
  • kievden 6 yiyip rezil ediyorsunuz ulkeyi lyonu eleme hayali kuruyorsunuz birde futbolu nasil izliyorsunuz 2. Bak ciddi diyorum hapoel ve oli köy takimini bizim kayseri bile ciddi diyorum dunki oliyi bile elerdi.

10 kisi kalmak hikaye kiev de köy takimi ama 6 tane yediniz bu kabul edilemez..kiev sp liginde kimseye 6 atmamistir belki su zamana kadar dokulen bir takim bjk zor durumda ilk macta lyon 2 gol one gecer sonrasi dokulur yine bjk bu durumlari ustesinden gelemiyor hopel ve oli degil rakip bu rakipler bile bjk yi zorluyorken lyon ustunden gecer gercek bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Orada 5-1 burada 3-1

Armanı Lyon ile değiştirmeyi unutma.
  • iddaa da ne zaman lyona oynamışsam yatırmıştır kuponumu.

yine oynicam yine yatırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

kievden 6 yiyip rezil ediyorsunuz ulkeyi lyonu eleme hayali kuruyorsunuz birde futbolu nasil izliyorsunuz 2. Bak ciddi diyorum hapoel ve oli köy takimini bizim kayseri bile ciddi diyorum dunki oliyi bile elerdi.

10 kisi kalmak hikaye kiev de köy takimi ama 6 tane yediniz bu kabul edilemez..kiev sp liginde kimseye 6 atmamistir belki su zamana kadar dokulen bir takim bjk zor durumda ilk macta lyon 2 gol one gecer sonrasi dokulur yine bjk bu durumlari ustesinden gelemiyor hopel ve oli degil rakip bu rakipler bile bjk yi zorluyorken lyon ustunden gecer gercek bu

yav he he
  • Lacazatte ve Fekir hariç Beşiktaştan bir üstünlükleri olduğunu düşünmüyorum. Lacazette bu dönem baya formda ve özgüvenli ancak takım olarak bakınca Beşiktaş'ın Lyon'dan eksik olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Umarım güzel iki maç olur.

• lyon bence kupanin favorisi eleyemeyiz bosuna hayal kurmayin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

peki Dinamo Kiev nere ?

Lyon finale cikar bu sezon

Sen kafanı yorma fazla , masa tenisine falan odaklan bak kürek takımınız cok iyi gidiyormus onları izle mutlu ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Orada 5-1 burada 3-1

Ters toteminin hastasıyım
  • quote:

kievden 6 yiyip rezil ediyorsunuz ulkeyi lyonu eleme hayali kuruyorsunuz birde futbolu nasil izliyorsunuz 2. Bak ciddi diyorum hapoel ve oli köy takimini bizim kayseri bile ciddi diyorum dunki oliyi bile elerdi.

Kiev köy takımımı git adamların tarihini arastır biraz buraya gelip lagaluga yapma yada git survivor falan izle.

http://www.sahadan.com/mac_sonucu/Barcelona-Dynamo-Kiev/444293#mac-bilgisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Lacazatte ve Fekir hariç Beşiktaştan bir üstünlükleri olduğunu düşünmüyorum. Lacazette bu dönem baya formda ve özgüvenli ancak takım olarak bakınca Beşiktaş'ın Lyon'dan eksik olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Umarım güzel iki maç olur.

Bende aynı böyle düşünüyorum. Lacazette bu sezon insan üstü performans sergiliyor. Maça henüz 27 gün var bakarsın şans yanımızda olur Napoli-Milik olayına döner. Defans hattı bizden kötü ve tecrübesiz. Aramızda kesinlikle gözle görülür fark yok. şanslar %50 dir ne fazla ne eksik.

3 sezon önce Marsilya - Fenerbahçe grupta eşleştiğinde Marsilya şimdiki Lyon'dan daha formdaydı. Ayew kardeşler,Valbuena'lar kalecisi vs. gibi ağır favori olan Marsilyaydı. Fenerbahçe tokatlamayı bildi. Lyon o günkü Marsilya dan kötü bugün. Sadece evinde oynadığı maçlarda başarılılar. Deplasmanları tam fiyasko.

• Fransız takInlarını abartmamak lazım.

• quote:

ne boş adamsınız 40 dk 10 kişi.kalan 30 dk 9 kişi oynadık -20 derecede.napolili mertens bile çıkıyor şaşırdım diyor ama siz sözde türkler bjk rezil etti bizi diyorsunuz sen ve senin gibilerin ırkı yok ne rezil ederiz ne gururlandırırız.kiev köy takımı filan değil senin takımından çok büyük bir takım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 17 Mart 2017; 16:57:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

quote:

ne boş adamsınız 40 dk 10 kişi.kalan 30 dk 9 kişi oynadık -20 derecede.napolili mertens bile çıkıyor şaşırdım diyor ama siz sözde türkler bjk rezil etti bizi diyorsunuz sen ve senin gibilerin ırkı yok ne rezil ederiz ne gururlandırırız.kiev köy takımı filan değil senin takımından çok büyük bir takım.

senin takımından büyük değil mi

• kupayı almak istiyorsan zaten oynayacaksın bu takımlar ile özgüven sorunu yaşamayın.
  • lyon dinamo kieve 6 atar
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

quote:

senin takımından büyük değil mi

Kiev'den 6 yediniz argümanını öne sürenler sahasında kaç maçtır yenilmeyen Napoli'yi dize getirdiğimizi, Benfica gibi bir takıma karşı 3-0'dan 3-3'e döndüğümüzü dile getirebilirler mi? Başarısızlığımızı isteyip laf etmeye çalışanlar Lyon maçlarını iyi izlesin ben takımıma güveniyorum, eleneceğimizi düşünsem de aslanlar gibi oynayacağız ve bu Türklerde iş varmış dedirteceğiz görürsünüz.

• Geçemezsiniz. Forvet hattı çok hızlı ve teknik lyonun. Özellikle lacazette şu an dünyanın en iyi 10 santraforu arasında. Tosicin marcelonun harcı degil bu adamı durdurmak

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

peki Dinamo Kiev nere ?

Lyon finale cikar bu sezon

Sen kafanı yorma fazla , masa tenisine falan odaklan bak kürek takımınız cok iyi gidiyormus onları izle mutlu ol

biz yari finallerde gezerken siz her zamanki gibi FB ve GD nin arkasinda ligi 3 olmaya calisiyordunuz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.