Şimdi Ara

Lyon'u Geçeriz (Napoli-Benfica nere Lyon nere?) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
5.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fransız takımları evlerinde oldukça güçlüler. Bayide izledim ben kurayı adam 5 atarız diyor. Şu beşiktaşlılar bi kendini kandırmasın. Roma eskisi kadar güçlü değil napoliyi bile eledik diyor arkadaş. Hadi bi romayı eleyinde görelim

Nice denilen takımdan 13 puan geride liderden 18 puan gerideymiş e bırakta monaco paris yerleşsin zaten ilk 2 ye, arkadaş neyi yaşıyor anlamadım. Bizde istiyoruz ülkemizi temsil etsin inşallah kazansın, ama şöyle komik yorum ve konular sadece güldürüyor. Rakip hafife alınacak bi rakip değil cümlesinden daha fazlası lyon. Kendilerini barça jimnastik kulübü sananlar gelir şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Scienly

Fransız takımları evlerinde oldukça güçlüler. Bayide izledim ben kurayı adam 5 atarız diyor. Şu beşiktaşlılar bi kendini kandırmasın. Roma eskisi kadar güçlü değil napoliyi bile eledik diyor arkadaş. Hadi bi romayı eleyinde görelim

Nice denilen takımdan 13 puan geride liderden 18 puan gerideymiş e bırakta monaco paris yerleşsin zaten ilk 2 ye, arkadaş neyi yaşıyor anlamadım. Bizde istiyoruz ülkemizi temsil etsin inşallah kazansın, ama şöyle komik yorum ve konular sadece güldürüyor. Rakip hafife alınacak bi rakip değil cümlesinden daha fazlası lyon. Kendilerini barça jimnastik kulübü sananlar gelir şimdi

Allah aşkına sanki lyonun butun maçlarını kacirmazmis gibi konusma. Tamam bizden guclu olabilir. Ayrica roma lyonu kendi evinde darmaduman etmisti. Verilmeyen golleri , penaltilari verilmedi romanin. Yoksa turu zaten roma gececekti. Napoli 10 uzerinden 9 luk bi takimsa lyon 10 uzerinden 5 lik bi takim. Buna gore dusun. Sadece forvetleri iyi okadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Surda lyonun 11 say desem 1-2 kisi haric sayamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    aradığım yorum.

sanki tüm maçlarını izliyorlarmış gibi demezlermi birde ''yaa olm bak lyon herkesi evinde 4lüyor 5liyor''
    Allah'tan dün Güntekin Onay maçlarını saydı söyledi herkesin ağzında yok evinde 4 atıyomuş yok 5 atıyomuş attıkları takımlar fransanın orta halli takımları. Biz topa hakim olmayı başarabilirsek o şekilde top falan oynayamazlar evlerinde,bizim oynadığımız oyun onları başka taktik kullanmaya itecektir.Gol yada goller bulabilirsek ki defansları aşırı çöp daha çok açık verecekler ilk maçtan baya avantajlı bir skorla dönebiliriz.Saydıklarım dışında bireysel kart hataları(Aboubakar'ın yaptığı gibi hiç hesapta olmayan birşey) yada o günkü stoper oyuncuları Allah korusun gününde olmazlarsa zor bir maç geçirebilme ihtimalimiz var. İnşallah Şenol hoca Olympiakos deplasmanının ilk yarısında yaptığı gibi rakibi beklemez.
  • lyonun maçlarını izlemediğin belli Ben Gsliyim ama Bjknin turu gecmesini isterim.Ama O.lyon takip ettigim takim çok iyi biliyorum.Bjk turu gecmek istiyosa ilk mac munkun oldugunca defansip ve serrt oynamasi lazim atak oynarsa 2 3 gol yer .Turu gecmek istiyosa beraberlik icin oynasin.
  • Lyon Beşiktaş'ı ezip geçmezse ben de bir şey bilmiyorumdur.

• Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Sana verecek muhteşem bir cevabım var ama düşündüm ki sen mahrum kal, vazgeçtim.

Gelelim kendi fikrime;
    Tamam, tur çantada keklik değil ama, Oly.Lyon için de tur çantada keklik değil.
    Bir sonuca ulaşmak için o sonucu önce amaç edinmeli, sonra o amaca inanmalısınız.
    Değilse henüz kura çekilmişken psikolojik olarak rakibi kendinizden üstün görmek maça 1-0 geride başlamaktır.
    KORKMAYIN, ne olacaksa o olacak, bize düşen çıkıp takıma destek vermektir.
    Başkaları bilmeyebilir ancak biz sevinmek için sevmedik. Her sonuçta takım yine bizim takım.
    Tahminimce olympiakos maçının ilk yarısında izlediğimiz gibi bir maç izleyeceğiz deplasmanda ki bence akıllıca.
    Çünkü bize orada gol lazım, bekleyip kontra atak ile gole ulaşmak 1. hedef olacaktır diye düşünüyorum.
    Bir başka avantajımız ise referandum. 2 maç arasında başka maçımız yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CafeCennet -- 18 Mart 2017; 14:48:40 >

• "Napoli-Benfica nere Lyon nere? " diyen adam Lyon'un kesinlikle bir macini bile izlememistir. Lacazette duymasin bu lafini. Napoli'yi de Benfica'yi da kevgire cevirir bu Lyon. Adamlar Roma'yi elemis senin söyledigin seye bak
  • tur1st kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scienly

Fransız takımları evlerinde oldukça güçlüler. Bayide izledim ben kurayı adam 5 atarız diyor. Şu beşiktaşlılar bi kendini kandırmasın. Roma eskisi kadar güçlü değil napoliyi bile eledik diyor arkadaş. Hadi bi romayı eleyinde görelim

Ahahah "5 atariz" . Icmeyin su mereti diyorum o kadar ama dinlemiyolar.

• Sergeninin dediği gibi stoperler kazma..Roma maçında genç olanın hatası yüzünden gol yemişlerdi ama iki maçta da gol attı herif orası başka

• Lyonu geçince hemen altında saint etienne var. Yukarı cıkınca Genevre var terse bağlanırsın falan. Güzel yerler gezmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

peki Dinamo Kiev nere ?

Lyon finale cikar bu sezon

Sen kafanı yorma fazla , masa tenisine falan odaklan bak kürek takımınız cok iyi gidiyormus onları izle mutlu ol

hll manyak laf
  • Cok yanlis bir savunma yapiyorsun. Savundugun argumana gore d.kiev napoliden daha iyi. cunku napoli evinde bjk ye yenildi ve kiev evinde bjkyi yendi o zaman kiev->bjk>napoli olmasi gerekir.

• Beşiktaş bu, boru değil.Turu rahatlıkla geçeriz.

Ayrıca bu gazla devam edersek kupayı almamız zor olmayacak.
  • lyon un evinde oynadığı maçlarda gol attıklarında rhcp cant stop çalıyor, en sevdiğim şarkılardan biridir. umarım maç bitince hiç duymadan tamamlamış oluruz
  • Beşiktaş Olympiakos maçlarındaki gibi oynarsa bence turu atlama ihtimali zor. Ben Beşiktaş'ın rahat eleyeceğini düşünüyordum çünkü Olympiakos baya kötü takım hiçbir planları yok, yedikleri 5 golün 3'ü bariz kaleci hatası olsa da özellikle ilk maç daha fazlasını atabilirdiniz. Skora bakarsak rahat elediniz zaten ama 10 kişi kalarak o 2-1 lik kısımda zora soktunuz. Lyon gibi bir takım bu tarz hataları, oyun disiplininden kopmalarınızı affetmez. Disiplinli oynarsanız şansınız Lyon kadar var.
  • Hocam o işler öyle olmuyor iste. Liderin su kadar gerisinde falan. Olan forma bakarsın. Son 5 macina bakmanı tavsiye ederim Lyonun. Sadece 1 b lik var. Galibiyetlerde de 4 5 atmışlar yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

peki Dinamo Kiev nere ?

Lyon finale cikar bu sezon

Sen kafanı yorma fazla , masa tenisine falan odaklan bak kürek takımınız cok iyi gidiyormus onları izle mutlu ol

hll manyak laf

laf falan sokmaya calısmadım , fakat nasıl bir alıskanlık olduysa o sekilde anlamışsın ayrıca haksızmıyım futbol patlayınca amatör branşlara yönelmiyormusunuz ?

• impact_24 kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle sampiyonluk daha onemli degil ama. Favori Lyon oldugu icin boyle diyoruz. Yoksa mesela Gs bu sezon uefayi alsa besiktas ayni sene sampiyon olsa kimin sesi daha cok cikar? Tamam sans dusuk ama komple boyle birakmak mantikli degil bence.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.