Şimdi Ara

Lydsto R1 Temizlik Robotu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.506
Cevap
46
Favori
143.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende sipariş vereceğim bir aksilik olmaz ise, ürün teslimi 20-25 Mart tarihlerini geçmez değil mi? Bu konuda ne diyorsunuz. Paramızı verip aylarca ürün beklemeyiz değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmarali M kullanıcısına yanıt
    Taksit konusu noldu hocam 6 ya çıktı mı?
    E hocam o zaman bu forum neden var ?
    Adamlar gelip burada beyan ettiler.
    Şu tarihte teslim edeceğiz diye.
    Eğer bu verdikleri sözü tutmazlarsa bu forumda tek kelime edecek yüzleri yada saygınlıkları kalmamış olur.
    Dolayısıyla böyle bir şeyi göze alamazlar.
    Kaldı ki ben Ekay dan zaten böyle bir şeyi asla beklemem.

Güven verici bir firma gördüğüm kadarıyla.
  • Arkadaşlar merhaba ilk defa bir robot süpürge alacağım, forumu uzun süredir takip ediyorum birçok marka hakkında az biraz fikir sahibi oldum. Bu markayı da yine forumda gördüm. Gerek ürünün garantisi ve arkasında durulması gerek de toz toplama ünitesi olsun gün sonuna kadar olan kampanyaya bakıldığında bu fiyata bu özelliklerde başka ürün yok. Ancak ilk kullanıcı olma ve burada bahsi geçen elektrotların konumu gibi nedenlerle kararsız kaldım. Bu kampanyayı da yeni gördüğüm için daha önce pek bu ürünü araştırma çabasına da girmemiştim.

Robotu kullanacağım ev 130m2 civarında, zemin ahşap parke ve fayans şeklinde sırf halı olmayacağı içinde süpürme ile birlikte mop özelliğinin de iyi olması tercih sebebim, evde hayvan yok, 2 ya da 3 günde bir temizlettiririz gibi duruyor. Sizce bu ürün bana yeterli gelir mi? Başka alternatife gerek var mı? Anladığım kadarıyla teknik destek konusunda çok sıkıntı yaşamayacağız.

Mesela Roborock içinde yine en güvenilir yer Ekay diye hatırlıyorum belki Amazonda da sorun olmaz. S5max/S6max ya da 360 S9 ile kıyas yapıldığı zaman toz toplama ünitesini dışarıda tutarsak aralarında çok bariz bir fark var mıdır? Bir de şuanda Amzon Germany de aynı fiyat bandında çok kaliteli olduğu forumda da sıkça bahsedilen Neato D7 var. Garanti ve yedek parça konusunda belki o dezavantajlı olabilir. Ama onda da mop yok sanırım. Cevap verecek olanlara şimdiden teşekkür ederim.

• Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    Taksit konusunda buradan yazmak yerine direk Ekay i aramak gerek bence.
    Yardımcı olacaklardır bir şekilde.
  • Volkan_Taner kullanıcısına yanıt

Forumdaki arkadaş yanıtladı, 3 taksit olabiliyormuş hocam yapacak birsey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmarali -- 28 Şubat 2021; 19:30:20 >
  • Pizzato P kullanıcısına yanıt
    Amazon mu ?
    Hele ki Amazon Germany mi ?
    Aman diyeyim hocam
    Uzak durun.

Ekay derseniz tamam eyvallah.

Ama sakın Amazon'un o efsane gibi anlatılan müşteri memnuniyeti politikalarına falan inanmayın.

Ne alırsanız alın adam gibi düzgün bir satıcıdan alın.

İnsallah hocam dediğiniz gibi olur, sürekli mağdur olan tüketiciler oluyor. İnsallah bi benzeri bize olmaz, ben firmayı ilk defa burada duydum çok güvenen var forumda, insallah zamanla bizimde güvenimizi kazanırlar. Bizde gönül rahatlığı ile firmayı tavsiye ederiz.

Cihaz olarak Roborock Lydsto nun bir tık üstündedir kalite olarak.

360 derseniz tıpkı Lydsto gibi daha yeni yeni varolmaya çalışıyorlar bu piyasanın içinde.
    Ama genel anlamda izlenimler olumlu.

Eğer Lydsto ya nasıl güveneceğiz derseniz ?
    Cihaza değil getirip satan firmaya güvenebilirsiniz.

Ve elbette @HepsiRobot Ali Bey'in bizzat incelemeleri var. Bu konuda kendisi otorite sayılabilir.

Hee bir de, zaten marka bir sene içinde tanınıp satılmaya kullanılmaya başladıktan sonra bu fiyata vermeyecektir kimse.

Şuan yeni olduğu için, yani sipariş verip satın alacak olanlar aslında biraz da olsun risk aldıkları için firma bu kampanya yaptı ve fiyatı biz Forum üyeleri için 700 TL indirimle 4100 TL'ye düşürdü.
    Ben bizzat firmayı görmeye ziyaret etmeye gideceğim. Yakın sayılırım Antalya ya.

Size ve tüm forumdaşlara yazarım izlenimlerimi burada detaylı olarak.
    Hakan bey ilgileneceğini söyledi denmişti ondan bir sorayım dedim gelişme varmı diye
  • Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    Kendi ellerinde olan bir durum değil malum banka ile sağlanacak bir anlaşma ile taksit sağlanıyor ancak.

Yani buradan rica edip onlarında birkaç tuşa basarak halledebilecegi bir işlem olsa yaparlardı galiba ama bankayla karşılıklı anlaşmak gerek
    -ki bu da muhtemelen günlük değiştirilebilecek bir durum değil.

Bu yüzden sanırım.

Axess kullanıcıları için talihsizlik oldu biraz.
    Haftaiçi olsa belki gün içinde halledilirdi ama haftasonu yapcak pek birşey olduğunu sanmıyorum
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaratıcı Bir Nick -- 2 Mayıs 2021; 4:22:11 >
  • Musty86 M kullanıcısına yanıt

Eksik olmayın, elimden gelen bu işte. Bu yaştan sonra da üzerine bir şeyler koymak için çabalıyorum.

• Yaratıcı Bir Nick kullanıcısına yanıt
    Hocam yazım hatası falan yok merak etme.
    Sadece arada satır başı yap.
    Yada bir satır boşluk bırakıp yeni paragraf başlat.

Böyle peşpeşe olunca bütün cümleler, insan okurken birbirine karıştırıyor bazen :)

Merhaba,

Hoşgeldiniz diyeyim.

Neato önermem, senelerce distribütörlüğünü yaptım, yedel parçası o zaman da sıkıntılı idi, şimdi de aynı.,

Elma ile armutu karşılaştırıyorsunuz, S6MaxV yapay zeka kameralı bir cihaz, öndeki kameraya ekstra bin lira ödüyorsunuz. Ama daha ucuz bir rakama otonom boşaltmalı bir ürün alabilirsiniz.

Bu ürün sizin şartlarında gayet yeterlidir.

Saygılarımla

Düzelttim hocam :)

• Yaratıcı Bir Nick kullanıcısına yanıt
    Eyvallah ;)
  • Siparişi nerden verdiğimizi çözemedim? Hepsirobotun sitesini açtım, çok yakında diyor, n11 üzerinde mi nerden alabiliyoruz?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.