Şimdi Ara

lwl ine gore kac yıldızlı yapacaksan kac para koyman gerektigini gosteren resim vardı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lwl ine gore kac yıldızlı yapacaksan kac para koyman gerektigini gosteren resim vardı olan varsa koysun lutfen

• valla bi zaman koydum da üst konu olsun dedik beni iplemeyip sildiler bi daha uğraşamam ara bul
  • levelina göre yıldız yok her levelde 1 yıldız yapacaksın yoksa insantiefler seni yerler ama lvl 80sende 80 nin en güçlüsü olursan 2 veya 3 yıldız yapacaksın okmi bb
  • quote:

insantiefler

ÇOK GÜZEL İNSAN THİEF DİERLERİ HAYVAN MI XD

2- lwl 80 isen 2-3 yıldız yapacaksın diosun server ın en iisi isen diosun 2 tane player thief 80 lwl onu kesemez mi demeye çalışıosun ?

20 lwl da olsan bi kaç hunter la 5* çekersin...

• 5 YILDIZI KAÇ LWL OLURSA OLSUN 5-6 HUNTER LASIM
  • bunlar boş işler arkadaşlar para kazanmak için sadece kasın sadece kasın düşen itemlar yeter bana 52sos pro hands we garment hands 52sos bow 64 sos sword we 40lık armorun sos eldiven omuzluk we kafalı düştü hepsi sadece bi charıma düştü:Dnasıl çok ballıyım dim?:Dyani tradele para kazanmaz kaybedersiniz sadece parada değil vakit kaybedersiniz SADECE KASIN!
  • quote:

bunlar boş işler arkadaşlar para kazanmak için sadece kasın sadece kasın düşen itemlar yeter bana 52sos pro hands we garment hands 52sos bow 64 sos sword we 40lık armorun sos eldiven omuzluk we kafalı düştü hepsi sadece bi charıma düştü:Dnasıl çok ballıyım dim?:Dyani tradele para kazanmaz kaybedersiniz sadece parada değil vakit kaybedersiniz SADECE KASIN!

yoq sende bal bana 1 lwl som düştü sana düşenler hep sos

• quote:

Orjinalden alıntı: asdfghj123

levelina göre yıldız yok her levelde 1 yıldız yapacaksın yoksa insantiefler seni yerler ama lvl 80sende 80 nin en güçlüsü olursan 2 veya 3 yıldız yapacaksın okmi bb

alakası yok 20 lvl de arakdan 3 tane 60+ çekersin nasıl da yaparsın 5 yıldızda

• her zaman 1 yıldızlı cekcen
  • quote:

Orjinalden alıntı: sparrow_TR

5 YILDIZI KAÇ LWL OLURSA OLSUN 5-6 HUNTER LASIM

ben 5 star 1 tane 64 lvl hunterle 2 kere yaptım dw-hotan arası
  • kardeş sen bakma bunlara al senin istediğin bu gülle güle kullan

http://img180.imageshack.us/my.php?image=trade5ak1wj.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avkan -- 24 Ocak 2007; 12:12:58 >
  • cok saol kral adamsın.
    bu arada insanthieflere dikkat!
  • sende saol

4 lvl kaldı ondan sonara hiç birini tanımam ne insanını ne npc sini
  • Biz lvl 57 hunterla 3 kişi 5 yıldız çekmiştik rekor galiba
  • Peki nasıl hic bir thief saldırmadan ticaret yapabiliriz varmı ole bisi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLack HuNTeR

Peki nasıl hic bir thief saldırmadan ticaret yapabiliriz varmı ole bisi?

var ıtem satmakta bir ticarettir sende stall aç şehirde thief falan saldırmaz

ama şehir dışında açarsan başka trade yapanların thifleri sarkabilir yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avkan -- 24 Ocak 2007; 12:39:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sparrow_TR

5 YILDIZI KAÇ LWL OLURSA OLSUN 5-6 HUNTER LASIM

ne kdr saçma adamsın ben tek başıma 80 sınırı kapalıyken 70 99.99 dum para olsada can sıkıntısına kervan alıodum 3 4 yıldız gidiodum hemde o serwerın en ii si de değildim bni yatırabilen çok kişi wardı ama ben hiç huntersiz gidiodum geçtim 70 lwl li 60 lwl full int adam la bile 3 yıldız getirebiliom hiç hunter siz ölürsek ölürüs kalan mallar bisimdir
  • quote:

Orjinalden alıntı: DreamSwS

bunlar boş işler arkadaşlar para kazanmak için sadece kasın sadece kasın düşen itemlar yeter bana 52sos pro hands we garment hands 52sos bow 64 sos sword we 40lık armorun sos eldiven omuzluk we kafalı düştü hepsi sadece bi charıma düştü:Dnasıl çok ballıyım dim?:Dyani tradele para kazanmaz kaybedersiniz sadece parada değil vakit kaybedersiniz SADECE KASIN!

kesinlikle haklı
    ben de aynı şekilde para kazanıyorum
    som lvl 25 garment düştü
    earth ghosttan lvl 32 sos shield düştü
    zaten sehre her potion almaya(repair de tabii)gittiğimde bi öncekinden daha fazla param oluyo(potionları aldıktan sonra)
    herkese öneririm
    EDIT:hiç stall açmam(sos,som hariç)gider +3 headgearı satarım npc ye(+2 lvl 29 glavie,+3lvl 24 glavie de tabii)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XXSlipknoTXX -- 24 Ocak 2007; 22:48:23 >

• ya ben her salı günü bakımdan sonra 4-5yıldız taşıom tek başıma hiç bişi olmuo rekor galiba

• alinti: silkroadforums.com
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.