Şimdi Ara

Lütfen sürekli gürültü yapan bar ile ilgili Google yorumlarınızla katkida bulunun [Anketli]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Lütfen sürekli gürültü yapan bar ile ilgili Google yorumlarınızla katkida bulunun [Anketli]

(En Son Oy Tarihi: 13.8.2022)
Giriş

Apartmanımızın karşısında sürekli olarak yüksek sesle gürültü yapan bar hakkında CİMER ve Çankaya belediyesine şikayette bulunsak da maalesef şu ana kadar sadece uyarı yaptılar. Bir kere gelip ölçüm yapılmışsa da ve internette yazan sınırların iki katı çıksa da yok sokak da gürültülü diye saçma bir şey deyip uyarı yaptılar. Ki gürültü dedikleri de aynı barın önünde toplanan 20 apaçiden geliyor. Neyse bu forumdaşınıza yardımcı olursanız çok sevinirim. En azından google reviews'tan tek yıldız ve yorumda bulunabilirsiniz. Ayrıca yakın çevrede oturup rahatsız olan varsa ÇANKAYA ÇÖZÜM MERKEZİ : 444 06 01 şikayet edebilirsiniz. Üstelik sürekli şiayet ettiğim için bizim kapıcı yolu ile mesaj yollamışlar( o apartmana da bakıyor ama ismimi vermemiş kapıcı tanımıyorlar) yok polis bize bir şey yapmaz, mahkemeye verip bana ceza vereceklermiş şikayet ettğim ve iş yapmalarını önlediğim için ( gay biri varmış sahibinin yanında avukatım dava açacağız demiş bir de). Tabi o kadar saf olmadığım için takmıyorum bu kısmı ama sürekli rahatsız etmelerinden gerçekten bıktım. her gün kapansa da uyuyabilsem diyorum.

Lütfen dışarı çıktığımızda çevreye saygılı olalım. Siz farkında olmasanız da etrafta yaşayan insanlar var, ders çalışan, kitap okuyan insanlar var. Şişelerimizi çöpe atalım. İçki içmek herkesin hakkı ama etrafı rahatsız edip hayvanlık yapmanın alemi yok. kendi evinzde huzursuz olmak ne kadar bir kötü duygu karşılaşınca anlıyorsunuz. Lütfen yorumla en azından yardımda bulunun. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 12 Ağustos 2022; 16:8:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.