Şimdi Ara

LÜTFEN BİR MOD ARKADAŞ BAKSIN!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizden rica edıyorum.benım niclerımde bir sorun var .üye oluyorum ama sonra bir daha giriş yapamıyorum site bu kacıncı üyeliğim artık bende bilmiyorum.sizden ricam Bas_BeLaSI nickinin neden foruma giremediğini öğrenmek .benım gercek nıckim o ama foruma girmeye çalıştığımda kullanıcı hesabınız engellendı dıye bır yazıyla karsılasıyorum.şimdi bunu neden buraya yazdın dıyeceksiniz ama __iMKANSIZ__ diye bir nick daha aldım ve bu nıcklede mod arkadaşlardan bırne pm attım fakat bu nicklede giriş yapamadım için böle bır yok denıyorum artık.lütfen biri sornuma çözüm bulsun.bu kullanıcı adımada birşey olmadan.yardımınızı beklıyorum

• seni fena halde banlamışlar. gördükleri yerde fişliyorlar. şimdi bu nicki de banlarlar. senin forumda dolaşmanı tehlikeli ve yasak buluyorlar. bence hiç çaktırmadan yeni bi tane daha al ve geçmişini kurcalama. yeni kimliğinle usul usul geçin dur
  • ip'n engellenmiş olmasın....
  • modemi kapat aç
  • Nick banlandıktan sonra yeni üyelik açıp moderatörlere benim nickim niye banlandı dersen aldığın yeni nicklerde banlanır.Yoksa verilen cezanın ne anlamı kalacak.
    Kullanıcı hesabınız engellendi diyorsa banlanmışsındır forumdan.
  • forumdestek...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.