Şimdi Ara

Lütfen bakarmısınız ? Kapalı kasa dobloya cam acmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forumda yeniyim cok araştırdım da bulamadım. 2007 model 1.3 mjet Doblo cargo aldım..

Camları kesilmiş koltuk takılmış ancak ruhsata işlenmemiş. Ben onu hususi olarak aldım. Şuan çevirmeye girsem sıkıntı çıkar mı muayeneden yeni geçti.Koltukları sokup sokmuş muayeneye galerici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de 2012 connect kullanıyorum ayni sizin gibi camlar ve koltuk sonradan kendim taktirdim. Henuz çevirmeye girmedim fakat ayni sekilde kullananlar var sıkıntı yaşayanı duymadım. Camlar teknik tadilata girmiyor dolayısıyla vize için birsey yapmaya gerek yok.(sadece camlar için tuvturke mail attim ona dayanarak söylüyorum ) koltuk ise sökülmesi gerekiyor. Bu şekilde kullanılan çok araç var fakat işin aslı ruhsatta 1+1 kişilik yazdığı için çevirmede hop kardeşim araba 2 kişilik sen 4 kişi binmissin seklinde olaylar gelisse, işler sarpa sarar. Basitce fikir yuruterek söylüyorum :5 Kişilik normal araca 7 kişi binme ile 1+1 kişilik yazan araca 4 kişi binmek sanırım aynı şey.

Ben koktuğu işletmeyi düşünmedim masraf açısından. Küçük bi araştırmaya göre koltuğun belgeli emniyet kemerli vs vs olmasi gerekiyormuş. Ben sanayide bagaj havuzunu açtırıp güzel katlanir koltuk taktirdim.
    Camlar ise zaten tadilata girmediginden işletmeyi hiç düşünmedim.
    Ayrıca koltuğunu umarım havuz açılarak takilmistir. Öteki tip yani ayakcikli koltukları şahsen hic beğenmedim. At arabası gibi bisey oluyor😀

Ben uygun fiyata düşük km hatasiz olması gibi unsurlardan dolayı tercih ettim. Ama tutup da orjinal koltuklusu 30 bin olan arabayi aynı şartlarda sonradan acma olarak 25 bine almak mantıklı değil. Ancak 200 bindeki hafif veya orta kazali aracın yine 30 bin ettigini varsayarak orjinal koltuklu yerine 70 binlerde hatasiz sonradan acma aracı 25 e almayı mantıklı görüyorum. Yani attığım taş ürküttugum kurbağaya değecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0mer Faruk -- 7 Şubat 2018; 21:25:19 >

• Degerli yorumun icin teşekkürler

18 bin verdim araca değerinde diye düşünüyorum

Maalesef havuz açılmamış

Bende kangoo vardı bi zamanlar koltuksuz 1+1 5 kişi samsuna gittigimizi bilirim. Çevirmeye de girdik birşey olmadi ama koltuk yoktu. Umarim birşey olmaz ceza çok degil baglamasinlarda ceza yazsınlar

• Gorustum proje çizen bi muhendisle koltuk ve cam takildiysa başka bi masrafa gerek yok dedi gel emniyet kemer kiti takip muayene edelim 1450 lira tutar hepsi içinde dedi. Diğer muayene zamanı yaptiricam sanirim

• Shwa78 S kullanıcısına yanıt
    1450 hersey dahilse iyimis hocam. Paylaşın için Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.