Şimdi Ara

Lustral Kullanan var mı aramızda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 gündür lustral 50mg kullanıyorum. Çok halsizim ve hafif bulantı hissi yapıyor. Kullananlar memnun mu bu ilaçtan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sound of Freedom

Arkadaşlar 3 gündür lustral 50mg kullanıyorum. Çok halsizim ve hafif bulantı hissi yapıyor. Kullananlar memnun mu bu ilaçtan?

Evet yapabiliyor.

Halsizlik, sürekli esneme(timsah yavrusu gibi), mide bulantısı, çarpıntı, panik atak.

Yapabiliyor bunları, esasen en az yan etkisi olan sertralin etken maddesi ama bazı insanı çok etkiliyor.
  • geçicidir değil mi hocam bunlar?

yarın tanıdık bir doktor var onunla da konuşacağım ayrıca..
  • erken boşalma sorunu içinmi kuıllanıyorsun?
  • Esneme hiç azalmadı bende 7-8 aydır kullanıyorum. mesela ilacı 2 gün falan üst üste kullanmadığım oldu. Çok kötü oluyorsun hiç aksatmadan kullan derim. Bir kere kullanmadım 3 gün kadar, ayak üstü kim olduğunu unutuyor insan.
    Bulantı ise hiç olmadı.
  • @TuBe-Online, depresyon tedavisi için kullanıyorum.

@windsurf, hocam bu tür ilaçları pat diye kesince dediğin gibi hiç iyi olmuyor. bırakacaksanız dozunu azaltarak bırakmaya çalışın derim. araştırdığım kadarıyla böyle biliyorum. peki eskisinden daha rahat hissediyor musunuz kendinizi? faydasını görüyor musunuz?
  • Evet, ben obsesif kompulsif bozukluk için aldım. Eskisinden çok daha iyiyim tabii, faydasını gördüm bayağı ama yan etkileri bazen çok kötü yapıyor, şu esneme olayı yüzünden bazen derse odaklanamıyorum. Esneme sebep olduğu uykusuzluktan kaynaklanıyor sanırım.
  • mide bulantısı ilk günlerde oluyor hafif baş ağrısıda yapıyor fakat yaklaşık 3ay kullandım faydasını farkını görmedim pat diye bıraktım yine fark görmedim, yinede doktora danışmak en doğrusu
  • Ben kullanmıştım. Yan etki yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toorop

quote:

Orijinalden alıntı: Sound of Freedom

Arkadaşlar 3 gündür lustral 50mg kullanıyorum. Çok halsizim ve hafif bulantı hissi yapıyor. Kullananlar memnun mu bu ilaçtan?

Evet yapabiliyor.

Halsizlik, sürekli esneme(timsah yavrusu gibi), mide bulantısı, çarpıntı, panik atak.

Yapabiliyor bunları, esasen en az yan etkisi olan sertralin etken maddesi ama bazı insanı çok etkiliyor.

Ben ilaçta kullanmıyorum ama hep öyleyim

• Ben kullandım ve pek olumlu etkisini görmedim desem dogru olur sanırım.Bi süre sonra o mide bulantısı geçecektir
  • Bende hayatımın bir döneminde uzunca bir süre kullanmıştım, iştah açılması ve bazen ağız kuruluğu yapıyordu, kısa vadede herhangi bir iyileştirici etkisi olmayan anca uzun süreli (1 yıl gibi) kullanımda etkisini gösterebilen bir antidepresan, ayrıca yine o dönem doktorumun sayesinde, ev gülen surat promosyonlarıyla dolmuştu, kalemler, stickerlar, bloknotlar, takvimler vb...
  • adamı resmen öldürüyor yaşıyormusun yaşamıyormusun farkı yok gibi tavsiyem bu tür ilaçları cok agır hasta digilseniz kullanmayın
  • Bende acayip bir esneme yapıyordu garip bir his bu arada erken boşalma sorunu için kullanacak olan varsa hiç denemesin bu seferde geç boşalma sorunu çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: windsurf

Esneme hiç azalmadı bende 7-8 aydır kullanıyorum. mesela ilacı 2 gün falan üst üste kullanmadığım oldu. Çok kötü oluyorsun hiç aksatmadan kullan derim. Bir kere kullanmadım 3 gün kadar, ayak üstü kim olduğunu unutuyor insan.
    Bulantı ise hiç olmadı.

Hacı abee 7-8 aydır kullanıyorsun.. peki nasıl geldi bu ilaç ben 1,5 aydır kullanıyorum hiç faydası yok ama kesmeyeceğim... Sen kaçlık kullanıyorsun ve hayat enerjisi verdi mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.