Şimdi Ara

Lumia ailesinin yeni bütçe dostu üyesi karşınızda : Lumia 525 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
3
Favori
7.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4.5 veya 4.7 olsaydı çok güzel olurdu.
  • Yıl oluyor 2014 hala kamerade flaş yok.Çöp çöp çöp Bide "discovery killer" diyen arkadaş var ya

Discovery kasıyormuş.Nereye kasıyor arkadaşım.Lumia 520 de kullandım ben evet stabil doğru.Arka siyah fon + kutucuklar koy olur tabi stabil başka bi özelliği yokki.Wp facebook,whatsaap kaç zaman oldu hala düzelmedi,Batarya uygulaması yükledim misal %50 gösteriyor bataryayı 30dk dolaşıyorum nette hala %50.Programın içine girmeden düzelmiyor.Sırf bu bildirim,arka planda çalışmama yüzünden değiştirdim telefonu.Discovery aldım cihaz uçuyor resmen.2-3 gömlek daha üstün 520-525-620-625 ten bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JabbaWockeeZ -- 27 Kasım 2013; 18:22:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Market dediniz gelişti, RAM dediniz büyüdü, sağlamlık dediniz oldu, kamera dediniz bu seviyenin en iyi kamerasına sahip cihaz, arayuz dediniz kullanışlılığı arttı, güncelleme dediniz 3yıl garanti verildi, ekran dediniz PureMotion Clearblack IPS ekran geldi, tasarım dediniz güzelleşti, instagram dediniz geldi, F/P dediniz oldu, hızlı dediniz oldu.

BAKALIM DAHA NEYİ ELEŞTİRECEKSİNİZ!

Sadece market.Birde şahsen içime sinmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Lumia 520'nin kamerasının daha iyi olduğu aşikar fakat ortalama bir kullanıcı için verilen parayı da göze alırsak general mobile discovery de çok kötü değil bana kalırsa. İki cihaz da çok güzel ve birbirlerine göre iyi yönleri var. Mesela 520'nin ekranı discovery'e göre gerçekten kötü. ben note 2 kullanıyordum(1800 liraya almıştım) discovery'nin ekranı kalite bakımından benimkisiyle kafa kafayaydı bile diyebilirim. Tarayıcı aynı şekilde note 2'den daha hızlıydı discoverynin. çok garip ama öyle. lumia da tarayıcı olarak iyi ama internet explorer'in çok eksiği var kapatması gerek. sonuç olarak iki cihaz da kendi işletim sistemlerinde fiyat-performans liderliğine oynuyorlar ve ikisi de alınabilir bana kalırsa. birinin birini ezdiği nokta yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 27 Kasım 2013; 18:40:10 >
  • 1gb olması çok iyi olmuş gerçekten.

• Kameraya flaş koysa sence nokia üst düzey telefon satabilir mi?
    Flaş olsa 550 lirası olan ardına bakmaz direk kapar bu telefonu...

• ne olursa olsun ch@t527'yi cok fena dover seside yuksekse cok harika olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • flas bıle yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili üyeler,

Konuda ikili polemiklere girmeyiniz. Bu forumda sadece siz yoksunuz. Kimse sizin hakaret mesajlarınızı, atışmalarınızı okumak zorunda değil. Devam etmeyiniz. Tartışan üyeler hakkında gerekli işlem yapılacaktır..
  • Tek fark ram mi?
  • android fanboyları basmış burayı tabi onlar bu stabiliteyi almak için bilgisayar donanımlı telefom kullanınca aynı stabilite daha ucuza gelince pislik atmaya gelmişler
    kasmayan android isteyenler i5-4GB Ram olan bir PC'ye kurun dandroid'i belki kasmaz
    edit:bu mesajda silinecek ne var
  • Tercih edebilir bir fiyat.
  • keşke 625 de 1 gb ramli olsaydı da gönül rahatlığıyla alsaydım
  • depeche35 kullanıcısına yanıt
    Evet hissem var satacağım kısmetse.

• quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Yıl oluyor 2014 hala kamerade flaş yok.Çöp çöp çöp Bide "discovery killer" diyen arkadaş var ya

Discovery kasıyormuş.Nereye kasıyor arkadaşım.Lumia 520 de kullandım ben evet stabil doğru.Arka siyah fon + kutucuklar koy olur tabi stabil başka bi özelliği yokki.Wp facebook,whatsaap kaç zaman oldu hala düzelmedi,Batarya uygulaması yükledim misal %50 gösteriyor bataryayı 30dk dolaşıyorum nette hala %50.Programın içine girmeden düzelmiyor.Sırf bu bildirim,arka planda çalışmama yüzünden değiştirdim telefonu.Discovery aldım cihaz uçuyor resmen.2-3 gömlek daha üstün 520-525-620-625 ten bana göre.

Yav he he , arkadasimda galaxy gio vardi kasmiyo dedi tekleye tekleye gidiyor . Ayni sizin hesap , ayrica o programş arka plan hçgorevlerinde acarsan hep güncel kalir , whatsapp problemi düzeldi facebookta ara sıra problem cikiyor genelde yok

• Lumia 520 520 tl diye görmüştüm geçenlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Rooney

quote:

Yıl oluyor 2014 hala kamerade flaş yok.Çöp çöp çöp Bide "discovery killer" diyen arkadaş var ya

Yav he he , arkadasimda galaxy gio vardi kasmiyo dedi tekleye tekleye gidiyor . Ayni sizin hesap , ayrica o programş arka plan hçgorevlerinde acarsan hep güncel kalir , whatsapp problemi düzeldi facebookta ara sıra problem cikiyor genelde yok

Galaxy gio diyorsun insaf be

Ayrıca senin dediğin ayarlarıda yapmıştım.Düzelen birşey olmamıştı.Bence wpnin biraz yol alması gerekiyor.8.1 güncellemesi gelene kadar wp alınmamalı.

• Hafıza 16 olsaydı tam bir f/p canavarı olurdu, şu haliyle bile f/p Disco'dan çok daha iyi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rooney

quote:

Galaxy gio diyorsun insaf be

Ayrıca senin dediğin ayarlarıda yapmıştım.Düzelen birşey olmamıştı.Bence wpnin biraz yol alması gerekiyor.8.1 güncellemesi gelene kadar wp alınmamalı.

O anlamda demedim herkes kendintelefonunu kasmiyor der gioyada aynisini söyledi arkadas

• Çok satar. Kasmadan, donmadan, abuk subuk hatalar olmadan doğru düzgün telefon kullanmak isteyen ama telefona da çok para vermem diyenler için süper olacak.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.