Şimdi Ara

Lumia 920 için Jailbreak 2 gun sonra geliyor... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
3.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle birşey windows phone un hızla gelişmesini sağlar, microsoft un sallana sallana yapacağı şeyleri diğer geliştiriciler hızla yapar aynı ios ve android te olduğu gibi, yoksa microsoft un hızına kalırsa bu iş windows phone kullanıcısı hiç kimse cihazının ömrü dolunca tekrar aynı sistemi tercih etmez, bu kadar zamanda daha bir dosya yöneticisi bile yok, ekran döndürmeyi bile ancak ayarlara girip kapatabiliyoruz ki onu da herkes alamadı güncelleştirme olarak, windows phone şaka gibi bir durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

İnşallah böyle birşey olmaz. İnsanların emeklerini çalmak hoşunuza mı gidiyor? Hırsızlık yapmak hoşunuza mı gidiyor? Sevinenler var, size arkamla gülüyorum, yazık..

Şuan ben gülüyorum. İki-üç cahil toplanmış kırılmasın diyorsunuz. Neyse ki sizin isteğinize bakmıyor.

Bu arada ortalık karışmış. Neler olmuş. Daha fazla laf atıp durmayın şu Turbocore mudur nedir ona. Hala savunmaya da çalışıyor sonu gelmez. En olmadı bloklayın geçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 30 Aralık 2013; 0:42:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

böyle birşey windows phone un hızla gelişmesini sağlar, microsoft un sallana sallana yapacağı şeyleri diğer geliştiriciler hızla yapar aynı ios ve android te olduğu gibi, yoksa microsoft un hızına kalırsa bu iş windows phone kullanıcısı hiç kimse cihazının ömrü dolunca tekrar aynı sistemi tercih etmez, bu kadar zamanda daha bir dosya yöneticisi bile yok, ekran döndürmeyi bile ancak ayarlara girip kapatabiliyoruz ki onu da herkes alamadı güncelleştirme olarak, windows phone şaka gibi bir durumda

Millet bu isteklere bir de arka tarafıyla gülüyormuş. Peh...

• Sıkıntı yok her şey çözüldü dostum daha da yazmayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 30 Aralık 2013; 0:44:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Sıkıntı yok her şey çözüldü dostum daha da yazmayız

Yeni hesap açar artık

• Az önce çözdük olayı. Son bir işimiz kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

Az önce çözdük olayı. Son bir işimiz kaldı

Bana da haber edin yahu? Ne yapıyorsunuz siz

• Olayla olayla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 30 Aralık 2013; 0:53:24 >
  • Diğer Lumialar içinde olacak mı acep bu hack?

• Kaynak? Xda da bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün geçti ama ortada jb yok , bizi keklediler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: webdh

2 gün geçti ama ortada jb yok , bizi keklediler mi

Muhtemelen yılbaşı kastedilmiştir. Yeni yıl hediyesi anlamında.

• webdh kullanıcısına yanıt
    Microsoft ile JB çıkaracak grup aralarında anlaşmış bizlere kol saati göndermişler
  • Yılbaşında gelecek büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

2 liralık 3 liralık uygulamalara bir sözüm yok. Zaten şu anda bu fiyatlarda bir çok uygulama satın aldım. burada sorun diğer ekosistemlerde nerdeyse yarı fiyatına satılan ürünlerin WP8'deki fiyatı.
    Bir Final Fantasy III alıp da oynamam hatta bedava olsa bile oynamam çünkü tarzım değil. burada fiyatlarda fahişliğe vurgu yapmak için bu örnek verildi.
    Emek verilen her şeyin belirli bir fiyatı olacaktır mutlaka. Bedava olursa da sizin de belirttiğiniz gibi reklamlarla bir şekilde gelir sağlamaya çalışacaktır yapımcı.
    Ancak burada gözden kaçırılmaması gereken nokta aynı ürünü ahmete 5 lira, mehmete 10 lira, fadimeye 15 liraya satmaya çalışmaları. sonuçta elde var ayten

Hocam söylediklerinize katılıyorum, Ahmet'e 5 Mehmet'e 15 Lira kabul edilecek bir şey değil. kaldı ki WP8 gelişmekte olan bir işletim sistemi, diğerleriyle arayı kapatmak için biraz fedakarlık yapması gerekli bence. Ben de parasını hak eden uygulamaları satın alırım, biz de sektörü baltalarsak onlar da geliştirmekten vazgeçer ve olan yine bize olur.

• Arkadaşlar belki akşam paylaşırlar Bekleyin 2 gun dediler belki yarında olabilir .😊.

• Hadi inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Beni bu forumda tanıyan tanıyor. Dahili bileşenlerde kime sorsan tanır. Daha fazla konuşmaya gerek yok. Çok meraklıysanız gelin izmire bir çayımı için.

Zmamanımda sen de beni kekledin meğer Microsoft çalışanı değilmişsiniz ya abi ayıptır ya ayıp sen bu kadar insanı kandırmaya utanmıyor musun bize kanıtını göster ve daha utanmadan gelmiş formda konuşuyorsun seni insanları kandırmandan dolayı şikayet edeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

quote:

Beni bu forumda tanıyan tanıyor. Dahili bileşenlerde kime sorsan tanır. Daha fazla konuşmaya gerek yok. Çok meraklıysanız gelin izmire bir çayımı için.

Zmamanımda sen de beni kekledin meğer Microsoft çalışanı değilmişsiniz ya abi ayıptır ya ayıp sen bu kadar insanı kandırmaya utanmıyor musun bize kanıtını göster ve daha utanmadan gelmiş formda konuşuyorsun seni insanları kandırmandan dolayı şikayet edeceğim

Arkadaşın gerçekten MS çalışanı olduğuna inanıyormuydunuz? Gerçekte bir teknoloji mağazasında çalışıyor ve izmirde de yaşamıyor. Doğu şehirlerinden birindeydi bildiğim kadarıyla. İsterseniz daha fazla ifşa edebilirim:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

quote:

Arkadaşın gerçekten MS çalışanı olduğuna inanıyormuydunuz? Gerçekte bir teknoloji mağazasında çalışıyor ve izmirde de yaşamıyor. Doğu şehirlerinden birindeydi bildiğim kadarıyla. İsterseniz daha fazla ifşa edebilirim:D

13 yaşında anca mahallesindeki bakkalda çalışır.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.