Şimdi Ara

Lumia 920 için Jailbreak 2 gun sonra geliyor... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
3.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizin ifşa çok ters gelmiş. Belli ki sizi de kandırmış arkadaş. Neyse konuyu daha fazla dağıtmayalım. Ayrıca arkadaşla dün biraz konuştuk, şimdilik bir şey söylemeyi düşünmüyoruz konuyla ilgili. Yaşça küçük bir kardeşimiz. Ya gerekeni kendi yapar ya da biz herkese kim doğru kim yanlış açıklarız. İnsanları kandırmak en kolayı. Ama kimse salak değil...
  • en sonunda yeni konu açıcam windows phone 8 genel bölümüne turbocore ifşa timi diye ya yeter artık konuyu nerelere götürdünüz kim ediyorsa ifşasını etsin bulmadan birşey açıklamadan burda muhabbet yapmasın ya .:D.
    /Lütfen Yanlış Anlaşılmasın/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbocore35 -- 30 Aralık 2013; 22:00:33 >
  • turbocore35 T kullanıcısına yanıt
    Kendi adına da aç. Biz doldururuz altını.
  • Kırılacak dedin sana inanıp lumia aldım
    Beklemedeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırılacak Dendi Ama Yarın Yılbaşı Sürprizi Yaparlar Kesin .:D.
  • insunwetrust kullanıcısına yanıt
    Bizim Gizlimiz Yok Canım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

Kırılacak dedin sana inanıp lumia aldım
    Beklemedeyiz

Valla eğer ciddiyseniz biraz beklemeniz gerekebilir, cydia tarzı market kurup, tüm önlemleri alıp, öyle yaymayı planlıyoruz demiş adamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NightWatch71 N kullanıcısına yanıt
    Ciddi değildim ama tam tesadüf oldu :)

• Yalan oldu herhalde

• Fıs çıktı demedi demeyin
  • Gelicekkmiş .😊.
  • Yalan çıktı anlaşılan.

• Bu arkadaş 2 günü niye uydurdu bilmiyorum hiç bir kaynakta 2 gün demedi adamlar JB yi sistem düzeltmesi için kullanmak istiyoruz sadece dedi yani korsan uygulama yüzünden yayınlanmasını istemiyorlar

• xda da mı yazılan yazıda 2 güne yayınlanmasını umuyoruz dedikleri için öyle yazdım okey .:D.
  • Yok mu ses seda?

• Shiftdelete yazısında yer alan son cümle dikkatimi çekti

"Ancak ekip, bu işlemin korsan yazılımların kullanımına olanak sağlayacağı için yayınlamak istemediklerinin altını çiziyor."

http://shiftdelete.net/windows-phone-8-kirildi-49314.html?ref=promo
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetocan

Biliyorum . ios u kırarak kullanan kaç kişi tanıyorsunuz ? yeni sürümleri alamayan sözde alsa milyonlarca kitlenme kullanılamama sorunu cıkaran yani en fazla 1 update gelene kdar sözde kullanılan bir cihaz oluyor.
    Anlamadığım şu yaptığınız her iş için doğal olarak para isterken başka insanların yaptığı işlerin karşılığını vermemek haksızlık olmuyormu.yok efendim final fantasy 33 liraymış e almassın zaten kimse almadıgında o ugylumada zke zke fiyatını makul yere cekıcek zorla al tuşu di bir şey yok.Ben androiddeki gibi sozde bedava die orası burası reklam fışkıran uygulama istemiyorum.6tag uygulamasını ele alalım sen bu uygulamanın 2 tl ettigini düşnmüyorsan şaşarım reklamsız her hafta update alan bir uygulama bu adamlar hayrınamı çalşıyor sadece.zaten programcıların firmaların uygulama konusunda teşvik aldığı ve gonulsuz oldugu yeni bir işletim sistemi zaten kullanıcı sayısı e birde adam 2 tl lik programını bile satamıcak neden girsin bu olaya.

Oluşacak güvenlik risklerini bugları zaten çözülmeye çalişiılan bir sürü probleme eklenicek milyonlara problemi söylemeye gerek yok.
    Ha bu kadar dertlisinizde paradan lefon faturası için birleşip bi hareket edelim madem? hükümet özel tüketim vergisi adı altında firmalarla birlşmiş yılalrdır tcavüz ediyor bize.
    Onu düzeltelim bütün uygulama paraları cıkar emek verende emeğinin karşılığını alır açgözlülük yapan silinir gider.arz talep meselesi çok karışık birşey deil .

Uzun yıllardır böyle mantıklı yorum görmemiştim. Noktasına kadar katılıyorum

• korsan olursa çok fena mağazanın kalitesi düşer anında. ama windows getirmezse bile 3 kolon getirebilmek eh mantıklı gib
    bu arada 8.1 de kapansa bile açık demişsiniz kusura bakmada jb olan cihaza güncelleme gelmez ota ile çok büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: winamp2

hocam özelin açık olmadığı için yazamadım..bi iki sorum olacaktı..lumia 520 kullanıyom..ayarlardan bölge ve dil türkçe ayarlı fakat indirdiğim uygulamaların içeriğinde türkçe dil olsa bile dil farklı oluyor..bi diğer sorum da şu ..ringtone maker e müzik nasıl ekleniyor..telefonda uygulama açıkken arka planda dinleyeceğim müzik programı var mı..son olarak ana menünün duvar kağıdını değiştireceğim bi program arıyorum..kilit ekranı değil ) ..tşk ler.

yanlış gelmişsin sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbocore35

Sistemde ramı arttıramazlar microsoft onun onune çengeli takmış rom atılamaz kapalı sistem boot animasyonunda kalır cihazın kernel ve çekirdek surumleri kabul etmez ve sistemde tabiki stabillik duser tıpkı ios işletim sisteminde olduğu gibi ancak windows phone 8 yine aynı hızında devam eder ayrıca glance screen 520 ye yuklenebilir hacklenince ..

ram dediğin şey sanal birşey değil fiziksel birşey biliyorsun değil mi tabikide hiçbir telefonun ramini artıramazsın
    ayrıca 520 nin ekranı ile glance kullanırsan telefonun şarj süresi 5 saate iner öğle vakti kalırsın ortada
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.