Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
63
Favori
476.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Insider ne işe yarıyor? Gayet iyi derken, nerede kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TT-rating

Insider ne işe yarıyor? Gayet iyi derken, nerede kullanıyorsunuz?

Windows 10 deneme sürümlerini almak için insider moduna geçme işi. Ama bugün gelen Resmi açıkklama sonrası artık 1520'ler de insider'dan çıkarıldı ve son gelen insider yapıyı maalesef indiremiyoruz. Yani birkaç toplu güncelleştirme ile performans güncellemesi alıp L1520'leri çöp olana kadar bu şekilde kullanırız artık ...

Artık telefonu sıfırlayıp Resmi Sürüm kullanma dönemi başlıyor ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serinaga S kullanıcısına yanıt
    Belki Insider olmasa da Redstone 2-3 bir şekilde kurulur.
  • Merhaba, 15204 yayınlandı, ancak tüm Nokia telefonlar devre dışı bırakıldı. Yola Microsoft kendi markasıyla ürettiği telefonlarla devam ediyor. L1520'de bundan nasibini aldı. Ancak yine de yüklemek isteyenler olursa (Sorumluluk kendilerine ait) aşağıdaki adımları izleyerek yükleyebilirler.

Aşağıdaki Xda'dan Interop Tools (arm olanı) adlı uygulamayı indirin.

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=70457420&postcount=550

Ayarlardan Geliştirici seçeneklerini aktif edin,

Interop Tools uygulamasını açın,

Registry Browser'a tıklayın,

HKEY_LOCAL_MACHINE'e tıklayın,

System'e tıklayın,

Platform

Devicetargetinfo tıklayın,

Listeden:
    PhoneModelName :Lumia 950 XL,
    PhoneHardwareVariant: RM-1085, PhoneManufacturerModelName: RM-1085_15217

Her işlemden sonra Write butonuna basıyoruz ...

Bu kadar. İki dakika almaz. Ayarlar / Güncelleştirme ve Güvenlik / Güncelleme Kontrolü

Hadi hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serinaga -- 27 Nisan 2017; 9:52:19 >

Sen yaptınmı?

Bunları kararlı dan veya inseder den alabilmek için fark eder mi?

Sen denedin mi?

Teşekkürler

950 xl göstermek mantıklımı xl çift sim kartlı herhalde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

Sen yaptınmı?

Bunları kararlı dan veya inseder den alabilmek için fark eder mi?

Sen denedin mi?

Teşekkürler

950 xl göstermek mantıklımı xl çift sim kartlı herhalde?

Ben yükledim, şimdilik bir sıkıntı yok, biraz hızlanmalar var, bir yenilikte yok ...

• Hiçbir sorunu olmayan, pili de iyi durumda olan temiz 1520 arıyorum. Satan varsa iletişim kurabilir. Özellikle sarı arıyorum ama diğer renkler de olabilir.
  • İnsider fast ring için yeni bir yapı daha geldi, yüklüyorum bakalım ...

Hocam yeni bir yenilik görürsen Windows sayfada yazarsan memnun olurum, gerçekten telefonu 950diye göstermek icab edecek yenilik, 930 kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serinaga

Merhaba, 15204 yayınlandı, ancak tüm Nokia telefonlar devre dışı bırakıldı. Yola Microsoft kendi markasıyla ürettiği telefonlarla devam ediyor. L1520'de bundan nasibini aldı. Ancak yine de yüklemek isteyenler olursa (Sorumluluk kendilerine ait) aşağıdaki adımları izleyerek yükleyebilirler.

Mağazadan yada başka Xda'dam Interop Tools adlı uygulamayı indirin.

Ayarlardan Geliştirici seçeneklerini aktif edin,

Interop Tools uygulamasını açın,

Registry Browser'a tıklayın,

HKEY_LOCAL_MACHINE'e tıklayın,

System'e tıklayın,

Platform

Devicetargetinfo tıklayın,

Listeden:
    PhoneModelName :Lumia 950 XL,
    PhoneHardwareVariant: RM-1085, PhoneManufacturerModelName: RM-1085_15217

Bu kadar. İki dakika almaz. Ayarlar / Güncelleştirme ve Güvenlik / Güncelleme Kontrolü

Hadi hayırlı olsun

Öncelikle teşekkür ederim, faydalı bir paylaşım olmuş. Eklemek istediğim bir nokta oldu. Interop tools mağazadan indirmeye gerek yokmuş aslında.Bu program Ayarlarda - diğer eklenenler içinde mevcutmuş. Mağazadan indirdiğim uygulama açılıyor fakat farklı bir uygulama olduğuna ilişkin hata veriyordu. Şuan dediğiniz gibi yaptım, güncellemeyi gördü. 15205.0(feature2) isimli güncelleme iniyor şimdi...

• 06ysf06 kullanıcısına yanıt
    15205 yüklemelerde bazı modellerde kapanmalara neden oluyormuş.

Telefonda farklılık oldumu kapanma hızlanma programların açılmama sorunu vb. İzlenimleriniz neler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

15205 yüklemelerde bazı modellerde kapanmalara neden oluyormuş.

Telefonda farklılık oldumu kapanma hızlanma programların açılmama sorunu vb. İzlenimleriniz neler

Şuan donma kapanma vs. İle karşılaşmadım. Aslına bakarsanız farklı bişey de yok. Hep aynı bildiğimiz windowsphone. Ancak mağaza şuan açılmıyor. Güncellemeden kaynaklı mı bilmiyorum? Sanki daha stabil. Fazla ömrü kalmadı malesef benim için. S8 çıkana kadar kullanıcam.

• Insider Fast Ring 15207.0 (Feature2) yüklü durumda şu anda benim L1520'de, herhangi bir sorun yok, hız ve performans gayet iyi, pil iyi gibi, kapanma vs. yok ... Yüklemek isteyenler yükleyebilirler.

• Benim Lumia 1520'de en son kararlı sürüm olan 10.0.14393.1066 yüklü durumda. Uzun zamandır yoğunluktan dolayı güncellemelerle ilgili gelişmeleri takip edemedim. Sanırım Microsoft bizim cihazlara Creators güncellemesini vermiyormuş. Benim bu güncellemeyi yüklemem nasıl mümkün olur? Güncellemenin getirdiği bir yenilik var mı? Ya da cihaza bir zararı olur mu? Detaylı bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. (Bu işlerden çok anlamıyorum)
  • A.Yaşar A kullanıcısına yanıt
    bekle hocam bende 930 kullanıyorum .1066 ile şu an tlefon iyi durumda bana göre. Benim bildiğim yeni güncelleştirme ile kayda değer bir yenilik yok. Ben beklemede kalacam.
  • kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    1066 sürümde benim cihazın dokunmatik hassasiyeti çok arttı. Bazen kendi kendine bir yerlere giriyor. Sanki şarjı da daha hızlı bitiriyor gibi geldi. Hayırlısı olsun biraz daha bekleyelim bakalım. Teşekkürler...
  • Telefonu güncelle dediğimde güncellemeleri buluyor (Update 10.0.15063.2.) hatta indiriyor diyor ama saatlerce ekranda "%0 indiriliyor" ibaresini seyrediyorum.NSRT yi bilgisayarıma kuramıyorum.Hata veriyor.

İnsider programından çıkıp telefonu sıfırladım olmadı,yavaşa aldım olmadı hızlıya aldım yine olmadı.

Güncelleme sorununu aşmama yarayacak bir önerisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çokrenkli

Telefonu güncelle dediğimde güncellemeleri buluyor (Update 10.0.15063.2.) hatta indiriyor diyor ama saatlerce ekranda "%0 indiriliyor" ibaresini seyrediyorum.NSRT yi bilgisayarıma kuramıyorum.Hata veriyor.

İnsider programından çıkıp telefonu sıfırladım olmadı,yavaşa aldım olmadı hızlıya aldım yine olmadı.

Güncelleme sorununu aşmama yarayacak bir önerisi olan var mıdır?

Arkadaşım telefonun tarihini bir hafta ileri alıp güncelleme kontrolü yap ...

İleri aldım olmadı, geri aldım olmadı..
    Bir ara "error 0x8024a213" mesajı verdi.Google'da işe yarar bir açıklama bulamadım.
    Telefonun bölge ve dil ayarlarını Amerika yapıp denedim yine olmadı.

Acaba sorun benim microsoft hesabımda olabilir mi diye aklıma geldi şimdi rahat bir zamanımda yeniden telefonu sıfırlayıp yeni bir microsoft hesabı alıp onunla açmayı deneyeceğim.Bakalım işe yarayacak mı..
  • çokrenkli kullanıcısına yanıt
    Olmuyor...
    MS hesabımla da ilgili değil.
    İnsider programından vazgeçip kuzu kuzu MS un verdiği ile yetineceğim anlaşılan.
  • 
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.