Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mycepi

Sen neyin kafasini yasiyorsun anlamadim. Evet 1520 kullanmiyorum artik ama hala wp kullaniyorum. 950xl aldim. Ama senin bu tavrin hic hos olmamis. Sana ne aldin neye gectin kafan rahatmi orda ne var neler yapiyorsun diye soran yok. Gelmissin burda lumiacilar felan. Yani uslup tamamen yalnis. Olabilir kendince dogruyu bulmussundur. Ama bunu boyle alayci bir tavirla lanse etmen cok sacma olmus kusura bakma. Bu kullanici gurubu ne istedigini bilen bir grup ve geneli lumiaci olmaktan bence memnun. 1520 kullanan arkadaslarim kusura bakmayin gruba mudahale oldum ve yazdim ama dayanamadim. Hakkinizi helal edin. Sende serkan kardesim diger platformunda kullanici arkadaslarla forumlas. Bilgi birikim varsa burdada paylas yoksa gereksiz kalabalik etme lutfen.

s7 edge aldım.Zaten lumia battı artık .Biraz geç yazdım kusura bakma.

• Kendinde tanıdığı birinde fazla olan varsa bir tane 1520 arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C234DE19A -- 3 Nisan 2017; 18:0:35 >
  • En son sürümü yükleyen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

En son sürümü yükleyen varmı

Hocam öncelikle merhaba. Bayadır bu konuya yorum yazmıyordum. Son sürüm nasıldır bilmem ama release 14393.953 bende yüklü ve son derece stabil, pilide iyi gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duboiss25 -- 1 Nisan 2017; 10:50:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

En son sürümü yükleyen varmı

Son insider sürüm (15063.2) yüklü ve gayet iyi şuanda, bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serinaga -- 3 Nisan 2017; 2:33:17 >
  • Biraz gecikmeli de olsa bugün 920 yerine 1520 alarak ilk adımı attım :)

En rahat nasıl Windows 10 a güncelleriz? (Tercihen upgrade değilde rom(?) atarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C234DE19A -- 3 Nisan 2017; 18:7:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pUnduli

Biraz gecikmeli de olsa bugün 920 yerine 1520 alarak ilk adımı attım :)

En rahat nasıl Windows 10 a güncelleriz? (Tercihen upgrade değilde rom(?) atarak)

Şimdilik öyle hali hazırda Rom yok, ama yakında verilecek.

• serinaga S kullanıcısına yanıt
    :/

Windows 8.1 den nasıl güncelliyoruz, mecburen upgrade mi? Windows Device Recovery Tool ile baktım telefonu görmedi.
  • quote:

Platform bitmiş geçiş yapmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

4 yıl 920 kullandım, 1520'de Windows 10 kurulabildiğine göre platform bitmemiş :) bunu da 2 sene kullansam yeter.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

4 yıl 920 kullandım, 1520'de Windows 10 kurulabildiğine göre platform bitmemiş :) bunu da 2 sene kullansam yeter.

Windows 10 resmi olarak kurulamıyor ki. Telefonun modelini farklı göstererek yükleniyor.

• 1520 kuruluyormuş çünkü resmi olarak destekleniyor, upgrade advisor kurup güncelledim, o sorun 920 gibi eskilerde var.
  • quote:

:/

Windows 8.1 den nasıl güncelliyoruz, mecburen upgrade mi? Windows Device Recovery Tool ile baktım telefonu görmedi.

Mağazadan Upgrade Advisor, ya da Yükseltme Danışmanı yükleyin ve uygulamayı çalıştırın, yönergeleri takip edin.

• Creators Update ile cenazemizi kaldırıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

Creators Update ile cenazemizi kaldırıyoruz.

Evet maalasef redstone 2 nin resmi surumunu, 1520 almayacakmış. Yolun sonuna geldik.

• quote:

Orijinalden alıntı: duboiss25

quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

Creators Update ile cenazemizi kaldırıyoruz.

Evet maalasef redstone 2 nin resmi surumunu, 1520 almayacakmış. Yolun sonuna geldik.

Sıkıntı yok arkadaşlar, Interop Tools, Root Tool gibi araçlarla birkaç registry ayarına bakar, Microsoft vermesin bakalım, biz almasını biliriz ...
    Güya L820 için Windows Mobile 10 için de aynı şeyleri söylemişlerdi, yükledim ve çatır çatır da çalıştı, donanım eksikliği, driver vs. hikaye bunlar, yükleriz bakarız ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serinaga -- 6 Nisan 2017; 18:16:44 >
  • duboiss25 kullanıcısına yanıt
    Yok usta RS2 verilecek te Bu Creator Update mı ne RS2 den sonraki he o verilmeyecek

Hele listeyi gördüm şok oldum

Yani Microsoft a göre Lumia 550 ve Lumia 640 gibi cihazlar Lumia 930 ve Lumia 1520 den daha donanımı uygun cihazlar mış hele filme bak

Liste şu şekilde:

# Lumia 950

# Lumia 950 XL

# Lumia 650

# Lumia 550

# Lumia 640 XL

# Lumia 640

# Lumia 540

# Alcatel İdol 4S

# Alcatel Onetouch Fielce XL

# HP Elite X3

# Lenovo Softbank 503LV

# Trinity NuAns Neo

# VAIO VPB051

• 540 var, 535 yok

• Yeni toplu güncelleştirme geldi, yüklüyorum bakalım

• Son Insider yapıda mağazada çıkan bir sorun nedeniyle dili ingilizce yapanlar tekrar geri dönebilirler, mağaza düzeldi ...

• 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.