Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
63
Favori
476.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni kimse aramadı muhtemelen benim gibi Nokia ya 1-2 olumsuz bildirim yapan olduysa ondan aramışlardır. Sahtekar birisi olsa başka şey için arardı, telefon için sahtekarlık yapacaklarını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 2 Mart 2014; 15:20:54 >
  • Bilmiyorum adres falan sorunca bende çekindim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Bilmiyorum adres falan sorunca bende çekindim

İlginç adresini ne yapacaklarmış, aklıma neler geldi de yazmadım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Bilmiyorum adres falan sorunca bende çekindim

İlginç adresini ne yapacaklarmış, aklıma neler geldi de yazmadım şimdi.

Özelden aramasa güvenim biraz daha fazla olurdu ama öyle arayınca insan çekiniyor ben hâlâ Nokia nın aradığını pek sanmıyorum.

• telefona bayıldım kullandıkça daha da hoşuma gidiyo hızı ekranı büyüklüğü ve sürekli ram boşaltma derdi olmaması çok güzel ama market tam bir felaket 8.1 güncellemesi ne zaman gelecek bi bilgisi olacak varmı internetten araştırdığıma göre daha en az 2-3 ayı varmış :)
  • onumuzdeki ay gelecek diye biliyorum 8.1 guncelemesi.
    facebook mesanger yerine direk masaj uygulamasini kulanarak face ve twitter mesajlasildigini biliyormuydunuz. ben bugun fark ettim cok hos bi ozellik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 2 Mart 2014; 18:40:12 >
  • 1520 guncelleme var bakalim neler gelmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir27

1520 guncelleme var bakalim neler gelmis

Bende güncelleme yok gözüküyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 2 Mart 2014; 19:30:34 >
  • Ben siyah olanını aldım. Hem telefondan hem de Windows phonedan çok memnunum. internet ve ofis için en iyi telefon.. Ancak bazen sesin karşıya gitmemesi sorunu oluyor. bu canımı sıktı. sizlerde böyle sorun yaşayan oldu mu. servise vermeden bir çözüm yolu var mıdır. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir27

onumuzdeki ay gelecek diye biliyorum 8.1 guncelemesi.
    facebook mesanger yerine direk masaj uygulamasini kulanarak face ve twitter mesajlasildigini biliyormuydunuz. ben bugun fark ettim cok hos bi ozellik

Evet bende Facebook uygulaması da yüklü bu yüzden bir bildirim iki defa bir ondan bir bundan geliyor ama 8.1 de kalkacak bu olay. Güncelleme gelmiş derken market güncellemelerinden mi bahsediyorsun yoksa sistem güncellemesi mi ?
  • sistem guncellemesi, bende baskabir formda okudum bende alamadim guncellemeyi . heralde sadece sorunlu serilere aliyormus guncellemeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adaltice

Ben siyah olanını aldım. Hem telefondan hem de Windows phonedan çok memnunum. internet ve ofis için en iyi telefon.. Ancak bazen sesin karşıya gitmemesi sorunu oluyor. bu canımı sıktı. sizlerde böyle sorun yaşayan oldu mu. servise vermeden bir çözüm yolu var mıdır. .

Bu yüzden servise vermeyi düşünüyorsan eğer önce 15 dk kadar video veya ses kaydı yap yani mikrofonu test et bu esnada sallar gibi yap. Donanımsal sorun yoksa boşuna servise verme 8.1 güncellemesini bekle. Yani bu telefonu servise vermemek için elinizden geleni yapın çünkü servis konusunda okuduklarım hiç iç açıcı değil, içine ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 2 Mart 2014; 21:18:33 >
  • Cevap için teşekkürler, beklemekde fayda var o zaman ses video kaydında hiç sorun olmuyor. Sürekli olan bir şey değil zaten, birde sıfırlama olayını deneyim.
  • adaltice kullanıcısına yanıt
    Şebekeden kaynaklanıyor olmasın

• mesajdan facebook mesajlaşması nasıl oluyo açıklayabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabutt

mesajdan facebook mesajlaşması nasıl oluyo açıklayabilirmisiniz

Ben Facebook kullanmıyorum ama bildiğim kadarıyla telefon ile eşleştirip sonra kişilere gelip Facebook u kullanan kişiye tıklayınca orada bir sağ sayfada Facebooktan mesaj atma ekranı çıkıyor.

Yanlış biliyorsam uyarın mesajı silerim kimseyi yanıltmak istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Üye olmak isteyenler bu mesajı alıntı yaparak altına telefonunun rengini yazması yeterli.

Arkadaşlar bende siyahını aldım. Harika bir telefon ekran, hızı falan mükemmel Windows Phone alışmaya çalışıyorum android'ten sonra bu uçak gibi geldi
    Beni de listeye eklersiniz artık.

• Hayırlı olsun yeni uçağınız

• Hiznasil fhd ekran hizi düşürmüş mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Hiznasil fhd ekran hizi düşürmüş mü?

Telefonu 3 haftadır kullanıyorum tek bir tekleme olmadı bu telefon android sonrası bildiğin ilaç
    Uçak gibi çalışıyor mübarek

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.