Şimdi Ara

Lumberjack Seçili ayakkabılar 64₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/Lumberjack-Erkek-GREG-Moda-Ayakkabılar/dp/B07MTGS1FH/ref=mp_s_a_1_42?qid=1563475386&refinements=p_4%3ALumberjack&s=apparel&sr=1-42

Şu ürün de 60 lira. Ben bu markayı hiç beğenmiyorum almam ama almak isteyenler için fırsat olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta karar bence de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk linkte ki son 41 numarayı 64 ten kapattım hocam teşekkürler

• Bir çiftte ben aldım teşekkürler.
  • genelde 40 numara giyerim ama evdeki lumberjack spor ayakkabım 41 numara diye 41 aldım umarım olur. 2 çift aldım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

genelde 40 numara giyerim ama evdeki lumberjack spor ayakkabım 41 numara diye 41 aldım umarım olur. 2 çift aldım teşekkürler
    hayırlı olsun
  • Dockers 56 TL. İlgilenen olursa.
    https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07MSVD6ZP/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

• ilk mesajda belirtilenden bir tane de ben aldım , paylaşım için teşekkürler :) umarım ayakkabı kalıbı tam oturur.
  • dockers lumberjack bunlar ayakkabı falan değil. kalitesiz.
  • matsipik M kullanıcısına yanıt
    Hem haklısın hemde değil. Evet kalite anlamında bir şey beklememek lazım. Etiket fiyatlarından da asla alınmaz. Ama indirim denk geldiğinde mantıklı olabiliyor bazen.
  • matsipik M kullanıcısına yanıt
    Dockers'ın bir çok modelini giydim uzun zamandır kullanıyorum, Lumberjack dalton'u da yaz başında 100tl'ye almıştım oldukça rahat ve kaliteli bir ayakkabı. Ne boya veriyor, ne açılma ne de dikiş hatası var. Kalitesiz lafına katılmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.