Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
19
Favori
37.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizinin günü değişti.Artık Amerikada pazar günleri,yani pazartesileri download etmek mümkün..
  • 3x12'de kalmıştım. Devam edeyim bari.

Ek olarak bu diziyi batıran tek şey polisiye.
  • Son üç bölümün altyazılı çıkmadi galiba..yada ben bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanim -- 29 Mart 2018; 22:26:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizi sayesinde ilk defa bir diziyi bıraktım, iyi kötü sonuna kadar izlerim normalde dizileri. Tom ellis sayesinde 3x17 ye kadar dayandım ama o sondan sonra tom ellisde hikaye oldu
  • Sırf Tom ellis in oyunculuğu ve Lucifer karakterine olan ilgimden izliyorum. Harbi sıktı artık basit polisiye mantığı. Ben daha çok supernatural Luciferı görmek istiyorum. Bir de bu DC çizgi romanı Lucifer. Çizgi roman evreninin en güçlü 2.karakteri.Ama çelik kapıyla etrafını kapat kaçamıyor bir yere. Tahminimce 4.sezon final olur. Onda da yapsınlar bir şey artık. Şöyle Michael, death felan gelip kapışsınlar çok güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu Pierce ibn .... ile chloe nin kımıl kımıl sulu sulu çiftleşmeye çalışması baydı resmen. Zaten Tom Welling'e Smallville den bu yana kılım. Pierce rolünde chloe ile böle olunca iyice nefret duydum. Dizi ne hale geldi ya. Koca lucifer hoşlandığı kız başkasını seviyor tribine ggirdi aşk acısı çekiyor. Senaryo yazarı domestosmu içiyor napıyor bu nası kafa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Şu Pierce ibn .... ile chloe nin kımıl kımıl sulu sulu çiftleşmeye çalışması baydı resmen. Zaten Tom Welling'e Smallville den bu yana kılım. Pierce rolünde chloe ile böle olunca iyice nefret duydum. Dizi ne hale geldi ya. Koca lucifer hoşlandığı kız başkasını seviyor tribine ggirdi aşk acısı çekiyor. Senaryo yazarı domestosmu içiyor napıyor bu nası kafa.

hacı o da birşey mi koskoca lucifer kapana kısıldı kapıyı açamadı

• Cornucopia. kullanıcısına yanıt

Hocam ona az çok alışkınım bir supernatural takipçisi olarak. Farklı büyüler veya rune lar ile hadi melekleri engelleyen bir şey koydular felan de bi yerde ona bişey oturtursun sonuçta fantastik dizi dersin yani hayal gücü dersin bişey dersin. Sonuçta supernaturalde melekleri uzak tutmak onları öldürmek dahil bir çok büyü ile karşılaşıyorsun izlerken öle mantıksız gelmiyor zira fantastik diyorsun.

Buraya bakınca Lucifer, melek olarak yaratıldı ve emekli şeytan kendisi. Hadi Tanrı ayarlamış herşeyi chloe ye aşık olucak vs. Bu konulara önceki bölümlerde değinildi zaten hadi ona da eyvallah dedik.

E be arkadaş ama bu artık açıklama olacak bişey değil. Yani fantastik meleklerin şeytanların olduğu bir dizi değilde sanki lisede geçen bir gençlik dizisi izliyorum. 2 tane aşk böcüğü kenarda sevdiği kız ona bakmayan okulun ezik tipi Ulan bide Chloe zaten luciye aşıktı. Eee ne değişti. Adam açıklayamıyor ama besbelli seni seviyor. Chloe de anlamıyor illa luciferdan duyacak deli ediyor beni. Şimdide gitti Son cinayet bükücüye aşık oldu . Ya varya senaristleri bulsam bi temiz döverim harbi diyorum döverim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 6 Nisan 2018; 10:26:48 >

• En son nerede bıraktım hatırlamıyorum , hatta komple diziyi unutmuşum şimdi konusuna mesaj gelince hatırladım . Biraz araştırdım ne olmuş diye , hiç bir şey olmamış aynı devam ediyormuş hatta kalite dahda düşmüş . İyi ki bırakmışım rezil ettiler LUCİFER karakterini .
  • 3x20

Uzuuun süre sonra idare eder bi bölüm izleyebildik... Artık
    Cain'in mühürü de gittiğine göre şu salak aşk üçgenini bitirirler diye umuyorum.
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt

O aşk üçgeninden bende nefret etsemde maalesef tam olarak bitmedi.
  • Harbiden diziyi mahvettiler.Resmen ergen dizisine döndü.Bugün biri diğerine yazıyor yarın vazgeçiyor.Sonra pişman oluyor..etc.
  • Bu nasıl bölümdü yav? Dalga geçiyorlar herhalde. Gerçekse üzücü çünkü...
  • Nette 26 bölüm görünüyor umarım doğru değildir.bu sezon biran önce bitmeli...
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Haftaya sezon finali var..Yani 24 bölüm.Bu arada 23.bölüm gerçekten güzeldi...
  • Sonunda güzel bir bölüm be

Böyle arada bir güzel bölümler yapıp umutlandırıyorlar, sonra leş leş bölümlerle utandırıyorlar.
  • dizi iptal edildi
  • Tam güzel bölüm yaptılar, belki gelecek sezon işler düzelir dedik dizi iptal edildi...
  • isabet olmuş.
  • yazık oldu ya güzelim lucifer karakterine

yakında da the exorcist i iptal ettiğini açıklarlar artık
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.