Şimdi Ara

Lubco 4 de 1 fiyatına yağ toplanın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle selam arkadaşlar ucuz yağ diyince hepimiz kaçınıyor uz ya merdiven altı yağ ??? Bunun formülünü bulan oldumu bilmem ama ben 4de bir fiyatina yerli üretim aldım şanzıman için kullandım sıkıntı yok bilginize motor yağ nasıldır bilmem 5w30 ya en ucuz 130 TL ken bu markada 65 TL falan ortalamada 200 TL bandında şanzıman yağı en ucuz litresi 65 TL di ben 4 litresini aldım o paraya bilgisi olan kullanan varsa yazsın motor yağ hakkında

İZLEYİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slm_as -- 8 Eylül 2020; 19:3:55 >

• 15 - 20 liralık arabalara mahkum olanlar tercih edecektir
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Hacı Avrupa ABD gibi ülkelerde günlüğün 1 saatine yağ alabilirken biz 2 günlük vermek zorunda artı olarak sahte yağ çok haberleri izlemedinmi geçen hafta ganimet piyasadaki yüzde 40 sahte diyor adam
  • bizim l300 e bile koymam böyle lubco, lubex türevi yağları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

bizim l300 e bile koymam böyle lubco, lubex türevi yağları.
    lubex kötü değil

lubco dandik yağ
  • quote:

Bende öyle dedim içini temizler dökerim dedim en kötü kopuklenme yapar dedim iyi çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slm_as

Hacı Avrupa ABD gibi ülkelerde günlüğün 1 saatine yağ alabilirken biz 2 günlük vermek zorunda artı olarak sahte yağ çok haberleri izlemedinmi geçen hafta ganimet piyasadaki yüzde 40 sahte diyor adam
    sahte olduğundan şüphe ettiğim internet siparişi mobil yağ ile motor yatak sardı
    8000 tl ödedim
  • 100 200 liradan kaçıp 8 9 bin zarar açan insanlar.
    Yağı motora koyduktan ne kadar süre sonra oldu yatak sarma olayı? Nasıl %100 emin oldunuz yağdan dolayı olduğundan?
  • quote:

Lubex, lubco gibi bir marka değil. Mercedes, VW, Renault, Fiat ve bir çok markanın testlerinden geçmiş ve spesifikasyonlarını karşılamaktadır. Belgin Madeni Yağlar'ın markasıdır. Fabrikası tam kapasite güncel teknolojiyi karşılayacak yapıya sahip.
  • Yine lubco'cular gelmiş foruma bu gerilla pazarlamacilari banlatmaktan imanımız gevredi.

Arabasına bakımda bir depo yakit parasına yağ alamayan adam gitsin bisiklet binsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 064

Yağı motora koyduktan ne kadar süre sonra oldu yatak sarma olayı? Nasıl %100 emin oldunuz yağdan dolayı olduğundan?
    koyduktan 100-200 km sonra yağ ikaz ışığı göz kırpmaya başladı
    ben de sürekli yanmıyorsa sorun yok dedim
    1500 km bu şekilde gitti
    hatta bu halde trafikte bir sürücü arabanın motordan ses gelyo bi baktır demiş
    45 derece sıcakta toros rampası çıktıktan kısa süre sonra yatak sardı
    dinarlı ustalar yağ karterden çıkmamış dediler
    Dinar lı usta kimmiş merak ettim. Ben de Dinar liyim da. Ama yağ baya bi belli etmiş kendini neden bakmadıniz ki? Yağı kontrol etseniz belki çıkardı ortaya bişeyler. Kötü olmuş. Sanki Honda miydi araç. Hararet konuları açan biri vardı o siz miydiniz acaba?

• Traktore koymak icin hem yerli mali olsun hem ucuz olsun diye Hb dan Lubco 20w 50 18 Lt yag aldim.

Yagin rengi siyahti. Dibinde de tortu vardi bi daha asla almam.

Silinmediyse Hb da 2 sene onceki yorumum var.
  • İnsan biraz arabasına acır. Dandik yağ parça ömrünü kısaltır, motorun karakterini etkiler. Yağdan kazanacağın 100 lirayla arızanı gideremezsin.
  • 10-15bin km’de bir yağ değişiyor zaten onda da 100tlden kaçmayın lütfen başınıza daha büyük masraflar açabilir.
  • Beyler siz yerli arabadan bahsediyor sunuzda daha yerli yağ markasına güveniyorsunuz yağ hakkında yorumlar iyidi temizlesin diye aldım ama iyi çıktı diyorum halen kullanmadan etmeden yorum yapıyonuz yorumları okuyun adam sahte yağdan motor sarmış
  • Kötü yağ bikere kopuklenme yapar yağı elinize sürdüğünüz de anlarsınız banane ister alın ister almayın güzel.cikti yani ben bunu demek istedim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.