Şimdi Ara

ltcminer.io Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sitede çeşitli sürümler var.

Ücretsiz olan ve ücretli olanlar mevcut.. Ben ücretsiz olanda limiti geçtim ve çekim talebi verdim ama henüz cüzdanıma düşmedi. Bu siteyi deneyen var mı? Ona göre ücretli alabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Çekim talebini Binance cüzdanıma verdim.

• Ödeme alabildiniz mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 standart üyeliğim var, başlarda hiç çekim vermiyordu, bayramda başladı, 4 gün üst üste günde üç kez olmak üzere 0,01 ltc çektim, sonra bir gün vermedi, bugün yine başladı.. ilginç.. denemek isteyen başlangıçta 1,0 ile başlasın.. o bile yeter, para yatırmayın kesinlikle.. LTC oldu 110 usd.. bu da benim referans linkim..

ltcminer.com
    Attention Required! | Cloudflare
    https://ltcminer.com/670795
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt

bayramda 4 gün aldım, 1 gün vermedi, bugün yine başladı vermeye.. bugünlük 3 çekim hakkımın ikisini kullandım şimdi..

ltcminer.com
    Litecoin (LTC) Mining Pool - Home
    https://ltcminer.com/670795
  • dün geceden beri site açılmıyor, umarım bakımdadır...

• Arkadaşlar, ltcminer hakkındaki son izlenimim şudur: bu adam bir dolandırıcı. sitenin güvenirliğini test eden bazı uluslararası doğrulayıcılara baktım, güvenirlik notu çok düşük. kesinlikle maillere cevap verilmiyor, sosyal medya hesapları yok, göstermelik, permium üyelik yapanlara bir kaç ödeme yapıyor, sonra, illa 1,4 versiyona yükseltmek için, onay süresi 30+ işgünüdür filan diye mesajlar atıyor. tipik bir dolandırıcılık taktiği bunlar, 3 alıp 1 veriyor, sonra 5 yap sana 10 vereyim diyor, ama daha önce verdiği sözü yerine getirmemiş birine nasıl güvenirsin ki.. Onun için kesinlikle ödeme yapmayın.. free versiyondan alabildiğiniz kadar alın, yeter... Uzak durun..

• Erculii E kullanıcısına yanıt
    Çekim yapamıyorum sms gelecek diyor gelmiyor yardımcı olur musun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.