Şimdi Ara

LPG TANKI SEYİR HALİNDEYKEN PATLADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Video açılmazsa link :http://yenisafak.com.tr/video-galeri/lpgli-arac-seyir-halinde-patladi/16660?utm_source=yenisafak-facebook&utm_medium=yenisafak-facebook&utm_campaign=yenisafak-facebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mberkaydemirel -- 26 Nisan 2014; 23:34:00 >

• Mağara verildi çoktan
  • lpg güvenli değilciler gelir şimdi.
  • Beyler verildiyse özür dilerim yöneticiler isterlerse konuyu silebilirler.
  • bişeyler demek istiyorum ama fanatik lpg ci arkadaşları üzmek istemiyorum,en iyisi bırak dağınık kalsın
  • valla kullanana saygım var ama bu tür olayları görünce dizel aracımı sevmeden de yapamıyorum... fabrika çıkışı olsa belki binilirde sonradan ekleme bi olay bana gelmez...
  • Allah bilir fosur fosur kaçırıyodur tankı,adam umursamamıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 26 Nisan 2014; 23:43:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk paylaşıldığında da yazdım. Patlasa değil araba, jantını bile zor bulunursunuz.

Burada olsa olsa şamandıra çıkmıştır, valf atmıştır ama tank patlamamıştır. Patlasın boşverin, iyiki böyle bir hurafe var da biz lpg'ciler dizel gibi üzerinde kara oyunlara maruz kalmıyoruz. yoksa lt'si 3tl'yi geçer.
  • Araç patladiktan sonra yanmiyor bile. Patlayanin kesin lpg tanki olduguna dair kaynak var mi haber vs.

• Lpg benzinden de,dizelden de daha güvenli bir yakıt türüdür.... Lpg tankında yeterli güvenlik önlemleri varsa,araç başka bi sebepten dolayı cayır cayır yansa bile tank içindeki gazı muhafaza etmeye devam eder
  • arkadaşlar lpg en güvenli ve çevreci bi yakıttır diğerlerine göre....http://forum.memurlar.net/konu/1885816/
  • Patlamamistir,patlasa duramazsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Patlamamistir,patlasa duramazsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Patlamamistir,patlasa duramazsin.

• Lpg patlamasina benzemiyor
    Arti adam rusyada lpg yi ne yapsin benzin zaten ucuz :)

• Vallahi bende haberin yalancısıyım
  • Millet işini biliyor valla. Bagajdaki lastik patlasa "LPG TANKI PATLADI, LPG EEK-KAKA" diye manşetler yapıyorlar hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Millet işini biliyor valla. Bagajdaki lastik patlasa "LPG TANKI PATLADI, LPG EEK-KAKA" diye manşetler yapıyorlar hemen.

Ne güzel işte hocam.Benim gibi potansiyel LPG kullanıcısına fayda sağlıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Millet işini biliyor valla. Bagajdaki lastik patlasa "LPG TANKI PATLADI, LPG EEK-KAKA" diye manşetler yapıyorlar hemen.

Ne güzel işte hocam.Benim gibi potansiyel LPG kullanıcısına fayda sağlıyorlar

LPG kullanımı bakımları zamanında yapıldıktan sonra, tank son kullanma tarihi kaale alınarak zamanında değiştirilirse sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum.

He ama tabii hortum patlar, rakor çatlar, onu bilemeyiz.

• LPG güvensiz arkadaşlar siz benzinli ya da mazotlu alın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.