Şimdi Ara

LPG'li Dacia modelleri Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
8.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Hocam 2. Elde navara alana kadar aynı paraya 6000 motor v8 Cadillac Escalade'ler satılıyor. 350 beygirlik canavarlar varken Navara'ya o kadar para gömmek mantıksız.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-cadillac-2004-cadillac-escalade-6.0-v8-prince-lpg-695075663/detay

Alıntıları Göster
    27 lt yakit tuketimi var.
    yillik vergisi 1330 tl x 2

Bu arac mi daha iyi bir seçenek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 1 Haziran 2019; 13:6:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Navaranın motor hacmi büyük hocam biliyorum ama duster 0' na çok para bu fiyatlar. Hani arazi tutkusu olan bir insan duster a bu kadar parayı gömmez bence, veren de sayıca az bir kesim olur. Ailesi olan orta direk insanda bu paraları vermek istemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: MHEC

Navaranın motor hacmi büyük hocam biliyorum ama duster 0' na çok para bu fiyatlar. Hani arazi tutkusu olan bir insan duster a bu kadar parayı gömmez bence, veren de sayıca az bir kesim olur. Ailesi olan orta direk insanda bu paraları vermek istemez.
    Her araba uçtu hocam. 2015'te trekking paket Doblo (D4) 54.000 TL idi. Şimdi aynı Doblo bile +100.000 TL. Birkaç ay önce bütün markaları dolaşmıştım. Duster her ne kadar parasının hakkı olmasada rakipsiz bir araç. Gerçekten rakibi yok. Benimde arazi tutkum var. 4x4 dedinmi MTV biliyorsun otomobil vergisi oluyor. Navara, L200 tarzı pick-up'larda 8.000 TL yıllık mtv demek.

Duster 1.5 motoruyla 1.6 hacim altında kaldığı için 4x4 pazarında hala rakibi yok. Ya uyduruk 4x4 suvlarla arazide gitmeyi deneyeceksin - ki 18-19" lastiklerle arazi denemesi yapmak bile lastikçiyi zengin etmek demek- ya Duster alacaksın yada paşa paşa mtv ödeyeceksin.

8 bin tl ile benim Fiorino'm 25.000 km yol yapıyor. MTV verene kadar bir yerde kalırsam en yakın köyden traktör bulurum (dayıya 100 tl bayılınca çeker muhtemelen) arabanın bir yerini de haşat edersem onu da yaptırırım serviste dedim. 1.5 yıldır gitmek istediğim yollardan geçtik başarıyla.

Bende biraz daha fazla arazi performansı istesem mecbur gidip duster alacağım. Devlete o mtv'yi ödersem ben o pick-up'a binemem. (psikolojik olarak binemem , bordrolu isyanı) geriye ya hoşafı çıkmış 2.el L200 kalıyor yada sıfır Duster. Alternatifi yok

LPG'li Dacia modelleri Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatları

Şunuda koyalım. Duster'ın sponsor olduğu efsane kulübümüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

27 lt yakit tuketimi var.
    yillik vergisi 1330 tl x 2

Bu arac mi daha iyi bir seçenek

Alıntıları Göster
    Tüpte standart bir benzinli ile aynı yakıyor. Şehirler arası 61 kuruş. 350 beygir, Ameriqa'nın prezidenti arabası, 6 litrelik V8 motorun sesi ve 61 kuruş. Bence değer.

1248 cc'lik dizele 1300 küsür mtv ödüyorum. Bu en azından 6 litre V8. Yine değer.

2. El riskine girdikten sonra bari tam riske gireceksin ki bir risk aldığına değsin. Açıkçası 2.el duster alıp direksiyon kutusuna 8.000 TL ödemek bana koyar, ama bu Escalade'ye ödemek koymaz. Marşa bastınmı unutturur faturayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Raptor.. -- 1 Haziran 2019; 13:29:41 >

• Tüpü elektriği, mazotu benzini, bekleriz fiyatların inmesini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Tüpte standart bir benzinli ile aynı yakıyor. Şehirler arası 61 kuruş. 350 beygir, Ameriqa'nın prezidenti arabası, 6 litrelik V8 motorun sesi ve 61 kuruş. Bence değer.

1248 cc'lik dizele 1300 küsür mtv ödüyorum. Bu en azından 6 litre V8. Yine değer.

2. El riskine girdikten sonra bari tam riske gireceksin ki bir risk aldığına değsin. Açıkçası 2.el duster alıp direksiyon kutusuna 8.000 TL ödemek bana koyar, ama bu Escalade'ye ödemek koymaz. Marşa bastınmı unutturur faturayı.

Alıntıları Göster
    27 lt benzin tuketen arac lpg de 33-35 lt tuketir.
    Nasil 61 kuruş oluyor?
    Lpg 2 tl mi

• dacia marka bir aracı insanların alma sebebi dci motor. lpg li dacia yi kim ne yapsın. çok mantıklı gelmedi bana. Sirketler tr pazarina uygun araba getirmeye çalışıyorlar. günümüz ekonomik gerçeği de bu. Alım gücü daha yüksek olsa bu tür araçlar getirmezler. Markalarda suç bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teftis1453

dacia marka bir aracı insanların alma sebebi dci motor. lpg li dacia yi kim ne yapsın. çok mantıklı gelmedi bana. Sirketler tr pazarina uygun araba getirmeye çalışıyorlar. günümüz ekonomik gerçeği de bu. Alım gücü daha yüksek olsa bu tür araçlar getirmezler. Markalarda suç bulamıyorum.
    Niye dacia'nın benzinli motorları kötü'mü?

Fabrika çıkışlı LPG sonuçta bence iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bunu yazmaya gelmiştim 30bin fiyatı varken kimse yüzüne bakmıyordu şimdi olmuş 100bin

• bizim gibi ulkelere lpglı modeller sart. Lodgy duster zaten buyuk nımet bir de dizel dokker var tabı. Diğer arabaları çöp
  • quote:

27 lt benzin tuketen arac lpg de 33-35 lt tuketir.
    Nasil 61 kuruş oluyor?
    Lpg 2 tl mi

Alıntıları Göster
    Hocam sen sadece şehir içi verisine bakıyorsun. Ben sadece şehirler arası verisine bakıyorum. Bu arabayla tabi şehir içine günlük girilmez. Uzun yolda standart bir atmosferiğin benzinde yaktığıyla hemen hemen tüpte aynı maliyetle gidiyor.

• quote:

Hocam sen sadece şehir içi verisine bakıyorsun. Ben sadece şehirler arası verisine bakıyorum. Bu arabayla tabi şehir içine günlük girilmez. Uzun yolda standart bir atmosferiğin benzinde yaktığıyla hemen hemen tüpte aynı maliyetle gidiyor.

Alıntıları Göster
    Bunu alan adam sehir ici icin bir arac daha mi alacak?

• quote:

Bunu alan adam sehir ici icin bir arac daha mi alacak?

Alıntıları Göster
    Katlanır bisiklet var hocam. Arabam dizel olmasına rağmen ben bile arabayı evin otoparkına silkeleyip bisiklet ile devam ediyorum şehre. Çok daha pratik ve araba ile aynı sürede gidiyorum.

Escalade alamazsında gider dizel Pajero yada Land Cruiser alırsın. Anlatmaya çalıştığım 0 arabada Duster, ikinci el de ise Navara L200 yerine çok daha mantıklı / güzel araçlar olduğu. Sonuçta 2. El demek risk demek. Arabayı aldıktan sonra çıkarabileceği sorunların sonu gelmeyeceği gibi sorunsuz da olabilir. alırken bilmiyorsunuz sonuçta.

Ben arazi araçlarının içinde ya 0 Duster yada aynı paraya 2. El Escalade, Tahoe, Suburban gibi model tercih ederim diyorum. 2. El alıyorsam riskine değmiş olur.

Açıkçası kapısına Escalade koyan varsa bi zahmet şehire de otübisle yada bisikletle gitsin. Hepsi bir arada olmuyor hem V8 binerim hem az yaksın. Birinden biri

• ceo-tr kullanıcısına yanıt
    "45 asgari ücrete sıfır araba alabiliyonuz daha ne olsun" diyordu bir bakan, durmak yok aynen devam.

• sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Dış güçler ve muhalefet ülkemizi ne hale getirdi!

• sssemih24 kullanıcısına yanıt
    28k idi benim hatirladigim reklami kocakoca bu fiyatda yaziyordu.

• Bu ne arkadaş.. Bu fiyata Dacia.. Küçümseme değil, ülkemizin makus hali dert yandığım..

• LPGli satisa sunuldu
    150 hplik özel seri satisa sunuldu ama Tüm Avrupada otomatik versiyonun üretimi bitirildi.
    Otomatik olmadiktan sonra herhangi bir arac 100 kusurlu fiyatlara zor alici bulur

• Dalgamı geçiyorsunuz ?Kardeşim burası Avustralya değil Türkiye ,pardon suriye mi demeliydim.Yürü git lan.

• Maşallah halkımız her türlü aracı alıyor ama hala mutsuz... 1 aylik maaşla s class a bineceksiniz ki illa mutlu olun dimi? Şöyle sıfır araci 80 bine aliyorsunuz daha ne istiyorsunuz nankörlük bu kadari.... Avrupa'da ayni araca 100bin birim veriyorlar onlardaki alim gucu cokmu iyi? Hey Allah'ım sen bizi affet...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.