Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serbulent2910

arkadaşlar vodafone lounge kodunu aldıktan sonra ne kadar zaman içinde kullanmak gerekir?

15 dk zannedersem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AHL'deki Lounge İstanbul'a uçuşa kaç saat kala girebiliyoruz en erken, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonasera

Arkadaşlar iyi geceler, ilk ve son sayfaları okudum. Bu haftasonu yurtdışı yolculuğu (Atatürk havalimanı) var. Üye olmadan ve kart sahibi olmadan Parasını vererek girebileceğim lounge var mıdır? Bende sadece axcess, Türk Telekom prime ve THY miles&smiles üyeliği var.

Teşekkürler

MasterCard ile Lounge’un Keyfini Çıkarın!

İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış hatlar “primeclass” Lounge giriş ücreti 40 € yerine 25 €*

Ankara Esenboğa Havalimanı Dış hatlar Comfort Lounge giriş ücreti 25 € yerine 30 TL *

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç hatlar ve Dış hatlar Comfort Lounge giriş ücreti 25 € yerine 30 TL*
    Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar “primeclass” Lounge giriş ücreti 25 € yerine 30 TL.

* Giriş fiyatlarına KDV dâhildir. Tek yapmanız gereken giriş ücretini MasterCard kartınız ile ödemek

• quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

AHL'deki Lounge İstanbul'a uçuşa kaç saat kala girebiliyoruz en erken, bilgisi olan var mı?

Ben 4-5 saat önce giriş yaptım sorun olmadı, bence 6-7 saat önce giriş yapabilirsin. Hatta dış hatlar olduğundan daha da erken girebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Everyman

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Yarın Atatürk te 6saat bekleyeceğin uygun bir lounge var mıdır? Vodafone un kampanyası varmış galiba redlilere (tarifen red 10) yada herhangi bir lounge önerebilir misiniz fiyatı uygun ve duş alabileceğim?

Red 10 ile giremezsin lounge 45 tl lik tarife ise özellikle ?

Hocam fiyatı 60küsür mü ne ödediğim hemde kıçıkırık 7 olup 10 a olmaması haksızlık.

Ben numara taşıma ile geldim 45 tl aylık

Hocam ne güzel bulmuşsunuz tarifeyi keşke bende rastlasaydım en azında tarifeleri eco red 10 ve Classic red 10 diye ayırabilirler verdiğim paraya değsin en azından.

Aynen katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Doory

5 tane platinum kartım var:

adios pre,
    vakıf plt,
    parafly plt,
    axess plt,
    albaraka plt

ama yurtiçi hiçbirine ücretsiz lounge yok. albaraka bile kaldırtmış yurtiçi lounge'u. e ne yapacağı peki?

Asya finans'in platinum karti var. Yalniz vermemek icin acayip pislik yapiyorlar. Bir de malum abdestli banka. Yarin bir gun bank asya gibi bir sey cikar diye bulasmadim

Not: diger uye arkadaslar ozelden mesaj atip darlamayin. Bildigim her seyi yazdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 10 Haziran 2017; 9:8:42 >
  • Milplus platinum var ama lounge için herhangi bir fırsatı yok :(
  • Ağustos ayında atatürk hl dış hatlar neresi var acaba

• vodafone red kampanyası bitti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

vodafone red kampanyası bitti mi ?

Uygulamada 15 temmuza kadar uzatılmış görünüyor 20 sinde bitecekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

vodafone red kampanyası bitti mi ?

Uygulamada 15 temmuza kadar uzatılmış görünüyor 20 sinde bitecekti

3 temmuzda uçuşum vardı.Bu iyi oldu.Eyvallah..
  • Parafly lıya Her Yer Lounge

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim de 14-16 temmuz arasi izmir istanbul ucusu olacak nasipse.bi red bulmak lazim o gune kadar.

istanbul gezme icin degil.otobusle balkan turu icin pasaport ilk dwfa alicaz.istanbula parmak izi vermeye gidecekmisiz.bu yeni mi adet oldu acaba, bi parmak izi icin istanbul. var mi fikri olan, neyin nesidir bu

• Esenboga icin 19 temmuza lounge ihtiyaci var. Acaba her mastercard oluyor mu mastercard kampanyasinda garani kredi kartim var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

quote:

Orijinalden alıntı: bonasera

Arkadaşlar iyi geceler, ilk ve son sayfaları okudum. Bu haftasonu yurtdışı yolculuğu (Atatürk havalimanı) var. Üye olmadan ve kart sahibi olmadan Parasını vererek girebileceğim lounge var mıdır? Bende sadece axcess, Türk Telekom prime ve THY miles&smiles üyeliği var.

Teşekkürler

MasterCard ile Lounge’un Keyfini Çıkarın!

İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış hatlar “primeclass” Lounge giriş ücreti 40 € yerine 25 €*

Ankara Esenboğa Havalimanı Dış hatlar Comfort Lounge giriş ücreti 25 € yerine 30 TL *

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç hatlar ve Dış hatlar Comfort Lounge giriş ücreti 25 € yerine 30 TL*
    Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar “primeclass” Lounge giriş ücreti 25 € yerine 30 TL.

* Giriş fiyatlarına KDV dâhildir. Tek yapmanız gereken giriş ücretini MasterCard kartınız ile ödemek

Tum mastercard kartlar gecerli mi? Kaynak yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zuckuss kullanıcısına yanıt
    http://nuevotest.primeclass.com.tr/tr/Kampanyalar/Sayfalar/MasterCard-Lounge-Kampanyasi.aspx

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Ankara dış hatlar 20 tl iyi fiyat. Temmuz da devam ederse kullanırız.

• beyler şimdi red ile ankara esenboğada lounge deneyeceğim cumartesi. hiç kullanmadım daha önce.

lounge nerdedir ? kapıda şifre gösterip girdikten sonra nasıl nerden alıyoruz ? alaacağımız herşey ücretsizmi ? çıkışta bir işlem yaptırmamız gerekiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

beyler şimdi red ile ankara esenboğada lounge deneyeceğim cumartesi. hiç kullanmadım daha önce.

lounge nerdedir ? kapıda şifre gösterip girdikten sonra nasıl nerden alıyoruz ? alaacağımız herşey ücretsizmi ? çıkışta bir işlem yaptırmamız gerekiyormu ?

hocam lounge lara tum giris guvenlik islemlerinden sonra ilerleyerek ulasabilirsin. ust katta yada alt katta olabiliyo.ucak giris kapilarina yakin genelde.kapali bir mekan.tabelasini gorursun.bulamazsan sor birine.giriste sifre ve tel no isterler.sonra gir takil.genelde corba borek ve icecekler cerez ivir zivir atistirmalik.alkol ve diger icecekle hersey ucretsiz.gazete dergi internet.cikarken bisey yapmana gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 22 Haziran 2017; 14:4:4 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.