Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba şu an izmir adnan menderes havalimanındayım vodafone lounge kampanyası mı bitti yararlanamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axiseitan kullanıcısına yanıt
    http://www.vodafone.com.tr/Red/ucretsiz-lounge-hizmeti.php

Kampanya 31.03.2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya bitiş tarihi vodafone red uygulamasında "16.05.2017" olarak gösteriliyor.
  • atatürk dış hatlardaki istanbul lounge girebilen bir banka kartı var mı?
  • 5 tane platinum kartım var:

adios pre,
    vakıf plt,
    parafly plt,
    axess plt,
    albaraka plt

ama yurtiçi hiçbirine ücretsiz lounge yok. albaraka bile kaldırtmış yurtiçi lounge'u. e ne yapacağı peki?
  • İlk mesaj güncel mi ? Antalya havalimanında maximiles geçerli mi ?

• herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    maalesef değil gibi. iş bankası loungeları kapattı.

• arkadaşlar; atatürk havalimanı dış hatlar terminalindeki loungeyi dönüşte kullanabilirmiyiz? dönüşte dışhatlar lounge bölgesine geçiş var mı?

• ilk sayfayı biraz toparladım arkdaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serbulent2910

arkadaşlar; atatürk havalimanı dış hatlar terminalindeki loungeyi dönüşte kullanabilirmiyiz? dönüşte dışhatlar lounge bölgesine geçiş var mı?

atatürkte dönüş için ayrı bir lounge var. thy bussiness ile gelirseniz kullanmanız mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doory

5 tane platinum kartım var:

adios pre,
    vakıf plt,
    parafly plt,
    axess plt,
    albaraka plt

ama yurtiçi hiçbirine ücretsiz lounge yok. albaraka bile kaldırtmış yurtiçi lounge'u. e ne yapacağı peki?

hocam vodofone red veya business geçin
  • Kıbrıs'ta ücretsiz lounge fırsatı bilen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serbulent2910

arkadaşlar; atatürk havalimanı dış hatlar terminalindeki loungeyi dönüşte kullanabilirmiyiz? dönüşte dışhatlar lounge bölgesine geçiş var mı?

Business ve Elite Plus olan müşterilerin kullanabildiği bir Lounge var. Elite giremiyor.
  • Arkadaşlar Amex Platinum ile ilgili bilgisi olan var mı? Özellikle dünya çapında lounge kullanımı ile ilgili.Özelden ulaşırsa sevinirim.
  • Var bi noka yaramaz 2 hakkın var dünya geneli ayda cip lounge için thy giremezsin ama cip tav olanlara girersin yanında her bir kelle için 15 dolar ödersin karrttan çekerler 3, girişde kelle 30 dolara çıkar bi halta yaramaz 1 gidiş dönüşde bitiyor hakkın aylık 200 dolar mı ne kart aidatı cabası sakın uzak kal

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Arkadaşlar Amex Platinum ile ilgili bilgisi olan var mı? Özellikle dünya çapında lounge kullanımı ile ilgili.Özelden ulaşırsa sevinirim.

Tav Passport veya Star Alliance Gold (THY Elite) kartına ihtiyacın var. Tüm Dünya'daki havalimanlarındaki Lounge'lara bir misafirinle girebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 17 Mayıs 2017; 22:07:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafon haziran ayına uzatilirmi acaba?

Bilgisi olan var mi?

• Arkadaşlar iyi geceler, ilk ve son sayfaları okudum. Bu haftasonu yurtdışı yolculuğu (Atatürk havalimanı) var. Üye olmadan ve kart sahibi olmadan Parasını vererek girebileceğim lounge var mıdır? Bende sadece axcess, Türk Telekom prime ve THY miles&smiles üyeliği var.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: bonasera

Arkadaşlar iyi geceler, ilk ve son sayfaları okudum. Bu haftasonu yurtdışı yolculuğu (Atatürk havalimanı) var. Üye olmadan ve kart sahibi olmadan Parasını vererek girebileceğim lounge var mıdır? Bende sadece axcess, Türk Telekom prime ve THY miles&smiles üyeliği var.

Teşekkürler

İstanbul Lounge ücretli giremiyorsun, bildiğim Skyteam'de ücretli olarak almıyor. Vodafone Red ile TürkTelekom'un kullandıkları Lounge var, ona sorabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar vodafone lounge kodunu aldıktan sonra ne kadar zaman içinde kullanmak gerekir?

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.