Şimdi Ara

Lost in Space (2018) | Netflix (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
5.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi maalesef vasat. Resmen bütün malzemeyi çarçur etmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi olarak onay gelmese de ikinci sezon için çalışmalar başlamış;

http://www.indiewire.com/2018/04/lost-in-space-season-2-netflix-interviews-1201952695/

• Derin bir şey beklemeyin, kesinlikle hayal kırıklığına uğrarsınız. Yüzeysel olmasına rağmen izlettiriyor bana kendini. Öylece vakit geçirmelik, kafayı yormayan, kafa dağıtmalık bir dizi. Türk yabancı dizi izleyicisi çok gömmüş diziyi, beklendiği gibi çıkmadığından olsa gerek ama zaten eski bir serinin yeniden çekilmiş hali zaten. Çok da bir şey beklememek gerek. Bir de Reddit'e bakayım dedim, çok sayıda beğenen kişi var, beğenmeyen de az değil tabi. Dizi izlerken sürekli mantık hatası yakalama çabasında olup da sözlüklerde, forumlarda yerin dibine sokayım diyen tiplerden değilseniz ve ara sıra hafif dizilere ihtiyaç duyan biriyseniz izleyebilirsiniz. Yok abi ben hep çok kaliteli şeyler izlemek istiyorum, mesaj versin, derin anlamları olsun falan diyorsanız uğramayın.

Günde iki bölüm gidiyorum. Dün akşam 8. bölüm bitti. Kendisine Dr. Smith diyen kadın en nefret edilesi karakter dizide.

S1-B8

Jüpiter patladı lan senin yüzünden. Sıçtın batırdın her şeyi. Nefret ediyorum senden salak karı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzay olsun çamurdan olsun diyerek basladım sonuç gayet keyifli bir dizi ..tabi büyük beklenti içinde baslamayın.

• O smith denen karı gerçekten benide geriyor, çıktığı zaman bir şey fırlatasım geliyor ekrana:))

Diziyi dün bitirdim ikinci sezon daha güzel olacak gibi gözüküyor.
  • 5. bölümdeyim smith denen kadın yüzünden izlemeyi bırakacam bu kadar uyuz sinir bozucu bir karakter olamaz kanının bütün hareketlerine uyuz oluyorum
  • 4. bölümü bitirdim. Devamını merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 23 Nisan 2018; 23:23:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizden izleyen var mı beyler değer mi ne diyosunuz@Yellow Wall @Ron Swanson
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Netflix olunca artık bi adım geride duruyorum. Başlamadım buna da, düşünmüyorum da açıkçası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

bizden izleyen var mı beyler değer mi ne diyosunuz@Yellow Wall @Ron Swanson
    Ben de girişmeyeceğim. Zaten uzay çok da ilgimi çeken bir konu değil.

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Ben de izleyip bitirmiş biri olarak cevap vereyim; izleme. İzleyecek dizin kalmadıysa, yokluktaysan, diğer dizileri sömürdüysen istersen izle ama beklentini düşük tut.

2. sezon gelince yine izleyeceğim ama ben. Umarım biraz daha iyi bir iş çıkarırlar diğer sezonda.
  • bende bitirmiş biri olarak tavsiye etmem saçma sapan olumsuzluklar üzerine kurulu bir dizi ve bunu bilim kurgu dizilerini seven biri olarak söylüyorum dizideki dr smith denen kadın bile başlı başına izlememeniz için bir etken bilmem kaç tane dizi izledim hiç bu kadar bir karakterden nefret ettiğim olmamıştı bırak dizideki karakteri oynayan kadından bile nefret ediyorum şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 24 Nisan 2018; 14:44:2 >
  • Hiç bir beklentim olmadan bütün bölümleri dün izledim, öncelikle belirteyim sıradan bir dizi, izleyecek bir şeyiniz yoksa ve arıyorsanız kesinlikle izleyin, izleyecek başka bir şeyleriniz varsa önceliği onlara verin.:) Dizi ilk sezon boyunca hiç bir bölümünde, mükemmel bir bölüm izledim dedirtmiyor ancak ileriki bölümü merak ediyorsunuz, genelde o tarz yerlerde bitiyor zaten 10 bölüm olduğu için ne kadar uzay temalı olsa da çoğu zaman uzaydaymış gibi hissettirmemesine rağmen bazı sahneler gerçekten de güzeldi, yüksek çözünürlükte izleyin, kesinlikle diziye bok atamıyorum.

Bana kalırsa Dr. Smith mükemmel bir karakter olmuş, zaman zaman kendimi rpg'de hissettim. Olur ya hani bir göreve çıkarsınız, görevi veren arkadaşın eşyaları çalınır, çalana gidersiniz konuşur konuşur en sonunda sizi, elindeki eşyaları kendisinin yaptığına ikna eder, daha sonra gider görevi verene salça olursunuz. Aynı hesaba döndü Dr. Smith olayı da.

• Bilim Kurgu temalı pembe dizi gibi. Entrika zinciri, küçük abuk sabuk şeylerden doğan gerilim sahneleri falan...

• Diziyi çok merak ediyordum , konusu acayip ilgimi çekmişti. Dizi hakkında ön bilgi için buraya geldim ve diziden soğuyarak çıkıyorum
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6E09CBB40

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Zamanım çok boş değil. İş ve Aöf . Bu yüzden bu diziyi listemden çıkardım.Bunun yerine 'Stranger Things' izlemeye başladım.
  • 2. sezonu onaylandı

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

bende bitirmiş biri olarak tavsiye etmem saçma sapan olumsuzluklar üzerine kurulu bir dizi ve bunu bilim kurgu dizilerini seven biri olarak söylüyorum dizideki dr smith denen kadın bile başlı başına izlememeniz için bir etken bilmem kaç tane dizi izledim hiç bu kadar bir karakterden nefret ettiğim olmamıştı bırak dizideki karakteri oynayan kadından bile nefret ediyorum şuan
    Aynen öyle dr smith denen kadın tamamiyle saçmalık bir karakter. 7.bölüme kadar geldim bıraktım ben bu saçma senaryoyu izlemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordecaí

Aynen öyle dr smith denen kadın tamamiyle saçmalık bir karakter. 7.bölüme kadar geldim bıraktım ben bu saçma senaryoyu izlemem.

Alıntıları Göster
    Ya çıldırıcam yahu. Ulan bilim kurgu mu yoksa bol entrikalı türk dizisi mi izliyorum belli değil. Ben bu kadar gerilimi stresi yaprak dökümünde,aşkı memnuda görmedim. Nasıl bi karaktermiş bu dr.smith. İzlerken elim ayağım titredi. Aşırı abartılmış bir karakter. Hep mi işi rast giderde diğerlerinin üzerine karabasan gibi çöker. İzleyecek olanlara önerim; sağlam sinirlerinizin olması. 8 bölüm izledim ama bu gidişle 10. Bölümü hiç olmadı 2. Sezona başlamıcaz ailecek. Resmen psikolojimiz bozuldu.

Uzayda kaybolmacalar, efektler vs vs güzelde. Senaryo hiç sağlam değil. Saçma sapan bi karakter olmasa demek olay örgüsü olmayacak.

• Haydaa bune yaa herkes diziyi kötüledi bende daha yeni ilk bölümü bugün izledim tamam bir sinema versiyonu gibi olamaz tabiki ama valla yorumları okudum daha soğudum şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.