Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke dizinin süresi biraz daha uzun olsa, seyretmeye başlıyorum, bakmışım yarısına gelmişim, sonra birden bitiveriyor. Her bölüm en az 1 saat kadar olsa daha doyurucu olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cane®

İlk fotoda kate süper.

İlk fotoda amy var ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Escoteric

quote:

Orjinalden alıntı: Cane®

İlk fotoda kate süper.

İlk fotoda amy var ?

Dikkatli baktım doğru kate değilmiş neyse buda güzel.

• Ulen Sawyer. Kate e geri dönersen adam değilsin.
  • beyler yeni bölüm 2 hafta sonra fragmanda gördüm kesindir

• 5.Sezonun en iyi bölümüydü.

Sawyer o kadar nasihat verdi, sonra Kate ile karşılaştı. Ne olacak bakalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 5 Mart 2009; 20:01:56 >
  • imdb'de yazmıyor ama bölüm 9, 18 martta yayınlacanak 1 hafta ara var.. promoda da 2 weeks from tonight diyor zaten
  • benimde belki unutkanlıktan dolayı olabilir geneldehareketli bölümler iyidir diye bir izlenmim var ama benim izlediğim en güzel bölümdü diyebilirim şuan gerçekten ok farklıydı...

• O kolyeyi daha önce bir yerlerde görmüşmüydük
  • LOST "Season 5 Revealed" Sky1 HD (SPOILERS) Part #1 10 dakikalık bir gösterim, link ve bir saptama spoiler da

http://www.youtube.com/watch?v=OOAnuTDzqKk
    7.10 dakikada desmonda a yöneltilen soruya evet demesi galiba desmond un adaya dönüşü olarak nitelendirmemiz yanlış olmayacaktır.
    spoiler]
  • promo da 2 hafta diyor daha imdb ye bakmaya gerek yok.bence sezonun simdiye kadarki en iyi bölümüydübu arada artık spoiler butonuna gerek varmı ?
    belki izlemeyen vardır neyse sawyer a yazık oldu o kadar konus sonra karsında kate
  • arkadaşlar bu bölümde farkettimde sawyerin richardla konuşması ..

bian sawyerı richardın yerine koydum şöyle düşünebiliriz richarda söylediklerimizin aynısını sawyer için söyleyecektik aa bu adam gelecektede gördük geçmiştede hiç yaşlanmıyo herşeyi biliyo vb....yani bunun nedeni zaman kaymaları.belkide o zaman kaymalarını önceki sezonlarda bizlere göstermiyolardı :S
    ama bi fark var richard arada bazı şeyleri hatırlamıyor.sawyer ona olanları takır takır anlatırken bian richard gibi hissettim sawyeri richardıda sawyer gibi mahsur kalmış biiri :)

daha önce konuşulmuşsa,tartışılmışsa k.bakmayın ^^ çok fazla giremiyoryum internete
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

Season 5, Episode 9: Namaste
    Original Air Date—11 March 2009

İmdb'de ara yok...

imdb güncellemiyo zaten

2 ara hafta verildi..arklar yanlış bilginlendirme..Neyse Tarih 18th March 2009 >>>18 Mart 2009

S05E08 LaFleur resimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LioNiNaCaGe -- 7 Mart 2009; 18:26:18 >

• altyazı müthişti yine sansürsüz

8. bölüm spoiler

bu bölümde göremedik dharmaya nasıl dahil oldular ama eminim önümzdeki bölüm anlıcaz..

bizim kızıl ın ceset nereye ve niye kayboldu ki..var mı bunun bi açıklaması

doğum nasıl gerçekleşti diye sorcam ama..o heykelin ne işe yaradığını düşünrsek eğer demekki heykel yıkılmamıştı o zamanlar o yüzden doğurma serbest idi

burda kısır döngüden bi parça gördük yine bizim faraday kızıl ın bebekliğini gördü...ve o tarihlerde demiş muhtemeln dediklerini..ama işte insan soruyor..tamamda bu döngünün bi girişi olmalı ama nerese

4 güne 3 yıl diye yırtındık burda nasıl geçtiler ne yaptılar diye..sonunda gayette mantıklı bir açıklama izledik..sonuçta dışarda 3 yıl geçmiş ama senrasitler bizi biraz ters köşe yapıp dışarda 3 yıl adada 4 gün diye düşünmemeize neden oldular..burda haybeye kafa patlatmışız

ve herkesin merak ettiği gibi bu bebek reel zamanda kim?

9. bölüm spoiler

bu kim

bizimkiler kutlama yapıyor heralda..yada dizi ile ilgili bi sahne..tam kavrayamadım

hurley şef olmuşyahu nasıl güvenipte oldular bunlar

geçen bölümde pilot bayanı almış denmişti..buda teyit eder bir resim...

9. bölüm final sahnesi olabilecek bir foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 5 Mart 2009; 20:33:19 >

• birde lostun kamera arkasını nasıl izleyebilirim :))

'kamera arkası 'nasıl yazılıyo ingilizcede youtubede falan bakmak istiyorum :):))
  • benim bir sorum olacak

gerçek zamanla adadaki zaman arasında nasıl bir ilişki var? mesela adadaki 3 yıl dışardaki 3 saat fln mıdır?
  • beyler spoiler butonunu kullanmaya devam hala indiriyorum bence yarindan itibaren kullanmasaniz olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: arseniCem

benim bir sorum olacak

gerçek zamanla adadaki zaman arasında nasıl bir ilişki var? mesela adadaki 3 yıl dışardaki 3 saat fln mıdır?

hayır...zaman göreceli bi kavramdır zaten...yani saniyeyi dakikayı biz belirlemişdir..bir yıl bizim için 365 gün desek mesela mars için bu süre farklıdır..o yüzden zaman göreceli bi kavramdır...şimdi sawyerda bi sayaç olsa bir gün tamamlasa adada 24 saat geçer dış dünyada 24 saat geçer..sadece ada dünyadan farklı zamanda hareket ediyor ama dünya üzerinde yine...

yanlışım var ise, aksi bi durum söz konusu ise lütfen düzeltin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 5 Mart 2009; 20:37:52 >

• Doğan çocuk Desmond olabilir mi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.