Şimdi Ara

lorus saat 171 lira (n11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
3.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kod gecmiyor ayrica ama fiyat uygun deli gibi

http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/lorus-rt351cx9-erkek-kol-saati-P39511319

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho1905 -- 14 Nisan 2017; 21:1:48 >

• bu kullanıcıdan benzer saati benzer fiyata aldım,memnunum.

garip garip kampanyalar yapıyor devamlı . belli bi süre takip ederseniz artık yaptığı kampanyalardan sıkılmaya başlıyorsunuz
  • başka kuponla birleşmiyor heralde , elimde 75 e 11 veren kupon var kullandırtmadı.
  • Bu tarz kampanyalı saat gözlük vb şeyleri dışarıda birinde görünce yanına usulca yanaşıp kuponlarla kombo yapıp şu fiyata aldın sende değil mi diyesim geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    Ben direk olucu musun diyom, belli ediuor zaten kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lorus iyi bir saat değil ki. Seiko nun bilmem kaçıncı kalite üretimi. Bu paraları haketmez. 100 TL bile etmez.

• Yardım edin de kod bulalım kod yok ki :)
  • Edit:Kuponla kullanılınca diğer yüzde anında indirim kampanyasını uygulamıyor.Bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asza -- 14 Nisan 2017; 19:36:48 >
  • Mobile özel %50 indirim daha olsaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: ray2

Lorus iyi bir saat değil ki. Seiko nun bilmem kaçıncı kalite üretimi. Bu paraları haketmez. 100 TL bile etmez.

Neye dayanar bunu söylüyorsunuz 100 tlye ne marka saat alınır sizce ?

• Kuponlarla birleştiren var mı? Birleşmiyor bende!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 14 Nisan 2017; 18:46:24 >
  • Fiyat artmış.
  • artmadı. şuan 214 tl ama 60 tl üzerine %20 indirim yazıyor üstte. sepette yinr 171 tl.
  • Lorus gayet güzel saattir 4 yıldır kullandigim lorus marka saatim var gercekten cok sık ve kaliteli.

• Kuponsuzda olsa bende bu saati aldım. Hoşuma gitti, ihtiyaçta vardı. İnternette Lorus markasını kötüleyen yok. Seiko nun alt markası olan Pulsar markasının biraz daha uygun fiyatlısı Lorus muş. Senelerce kullananlar sıkıntı yok demişler.. Piyasada daha ucuzu yok..

Saat : Lorus RT329FX9
    Fiyat : 229,99 TL indirimle 183,99 TL

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 150 e 15 kod yok, ama arkadasa vodofoneda cikti diye hatirladigimdan yazmistim. Yanlislik olmus k bakmauin

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

quote:

Orijinalden alıntı: ray2

Lorus iyi bir saat değil ki. Seiko nun bilmem kaçıncı kalite üretimi. Bu paraları haketmez. 100 TL bile etmez.

Neye dayanar bunu söylüyorsunuz 100 tlye ne marka saat alınır sizce ?

Lorus iyidir. Gayet de alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Kuponsuzda olsa bende bu saati aldım. Hoşuma gitti, ihtiyaçta vardı. İnternette Lorus markasını kötüleyen yok. Seiko nun alt markası olan Pulsar markasının biraz daha uygun fiyatlısı Lorus muş. Senelerce kullananlar sıkıntı yok demişler.. Piyasada daha ucuzu yok..

Saat : Lorus RT329FX9
    Fiyat : 229,99 TL indirimle 183,99 TL

Güle güle kullanın güzel duruyor. Silikon kayış mı acaba?

• ray2 R kullanıcısına yanıt
    Kaç Lorus eskittin de bunu söyleyebiliyorsun hocam?

Geçen sene HB'dan yine iyi bir indirimle 109 TL'ye aldığım Lorus marka saatimi en ufak bir deformasyon olmadan kullanıyorum, çok memnunum. 30 yıllık saat tamircisi saatçim de saatimi çok beğendiğini söylemişti. Öneririm.
  • overdozz kullanıcısına yanıt
    Evet silikon kayis, tesekkur ederim. Gri metal kayislar dede isi oldugundan sevmiyorum. Siyah metal kayislar soyuluyor ve pahali oluyor. Siyah deri neden almadiniz derseniz, yazin koku yapiyor. Silikon hem rahat hafiflik olarak hemde koku derdi yok o sebeple sectim. Kampanya cok guzel ama alacaklar varsa tavsiye ederim. Bu saatlerin fiyatlari diger sitelerde cok abarti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 15 Nisan 2017; 0:9:18 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.