Şimdi Ara

Lollipop Chainsaw (DH ANA KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
3.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lollipop Chainsaw (DH ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 15 Ocak 2012; 7:06:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Güzel bir cosplay çalışması

Lollipop Chainsaw (DH ANA KONU)

Yapma bunu sabah sabah
  • Konu iyiye gidiyor.
  • arkadaşlar move desteği olacak mı bu oyunun bilginiz var mı?
  • NeverDead dan daha sacma salak bir oyun var mo acaba derken birden bu konu gozume ilisiverdi ki sorumun cevabini aldim sanirim.
  • Harbi n saçma oyun bu ya ismi bile aşırı itici demosu çıksa onu bile zahmet edip indirmem.
  • Saçma sapan şeyler diye tabir ettiğimiz şeyler bilerek yapılıyor tıpkı film sektöründe bazı zamanlar Tarantino ve Rodriguez'in yaptığı gibi bu tarz eserlere Grindhouse adı veriliyor biraz araştırınız.
  • Gerçekle oyunu karıştıranlar var, oyun lan bu oyun saçmalığı da olacak absürdlüğü de, kötü oyun olabilir orası ayrı, saçma diye oyunları eleştirecekseniz satın konsolları başka şeylere yönelin...
  • kutulu çıkacak mı acaba?*
  • Kutulu zaten oyun.
  • move desteği olacak mı ???
  • Benim de ilk amacım eğlencedir, hatta bazı oyunlar ne kadar saçma olursa o kadar eğlenceli olur ama, bu oyun cidden çok kötü duruyor.

Bir Max. 2 GB kapasiteli oyunların olduğu Arcade bölümünde çıkacak olan Alan Wake's American Nightmare e bakın, bir de kutulu olarak çıkacak bu oyuna.. Üstelik biri 25-30 TL arasına satılacak(1200 points), diğeri de 100 TL civarına..

Bambaşka oyunlar olduğunun farkındayım, bahsettiğim kalite farkı..
  • Alan Wake çok uç bir örnek oldu
  • Evet, öyle oldu biraz:) Daha çok boyut ve fiyat farkına dikkat çekmeye çalıştım zaten:)

Neyse gelsin bakalım, demosu çıkarsa deneriz mutlaka. Kontroller ve vuruş hissinde sorun olmazsa, fiyat düşünce eğlencelik alınır olmadı
  • Oyunda 10 dan fazla ach yoksa belki bende oynarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Oyunda 10 dan fazla ach yoksa belki bende oynarim.

Sadece ilk çıkan oyunlar ve bazı HD remake lerde 10 civarı ach. var. Artık hemen hepsi 30-50 arası oluyor. Gerçi sen daha iyi biliyorsun bunları
  • 19 dakikalik oynanis videosu..

• Pre-Order yapanların bazılarının oyunları gönderilmiş diye duydum. Çok şanslılar. Biz hala bekliyoruz.
  • Bu oyunu oynamanın 10 Bizonu Kesip öldürmekle günahı eşitmiş. Bu 2 kere düşünmeme sebep oluyor. Sanırım uzak duracağım.
  • Üstüne para verseler oynamam bu ÇÖP tenekesini.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.