Şimdi Ara

LoL ve ygs lys vb. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan adam lol oynayarak mf 34k olmuş OYNAMA diyor şaka gibi
    Bırak arkadaşım bırak,hatta mümkünse kaldır bilgisayarı kır çöpe at yoksa benim gibi kafanı taşlara vurursun sınavdan sonra.
    Lol oynayıp 30k olmak imkansız adam haftada 1 el falan atmıştır şaka gibi tıp tutuyor lan 30k ya kimi kandırıyorsun?
  • sifir ders always pc ile izmirde akiyom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iconic

Ulan adam lol oynayarak mf 34k olmuş OYNAMA diyor şaka gibi
    Bırak arkadaşım bırak,hatta mümkünse kaldır bilgisayarı kır çöpe at yoksa benim gibi kafanı taşlara vurursun sınavdan sonra.
    Lol oynayıp 30k olmak imkansız adam haftada 1 el falan atmıştır şaka gibi tıp tutuyor lan 30k ya kimi kandırıyorsun?

tıp mf4 den almıyor mf3 den alıyor. ayrıca 30k ya nerede tıp var ?
  • quote:

Olamaz diye bir şey yok hocam, çok zekidir yada sınavda şansı çok yaver gitmiştir bir şey olmuştur, dershane çıkışında sürekli kafelere falan giden çocuk bir şekilde mf4 37 k oldu geçen yıl, hocalar falanda inanamıyor zaten, çıkıyor arada öyle garip sonuçlar. Ki zaten eğer günde 1-2 maç falan oynadıysa ve bir şekilde derslere iyi konsantre olmayı başarmışsa imkansız değil gerçekten zeki bir insan için, oyun oynamaktaki en büyük sıkıntı oyunun bir şekilde o 1-2 maç dışında da hayatının içine girmesidir bence, o oldu mu yalan oluyor çalışma falan ama bunu yaşamamayı başaran adam lol oynamaya ara vermeden 34 k neden olamasın

• Benden sana 3. sınıf bir hukuk öğrencisi olarak tavsiyeler,
    -çok çalışıp boş çalışacağına verimli çalış,örneğin dil bilgin iyiyse 800 dil bilgisi sorusu çözme 50 60 tane yeter eksik olduğun alanlara yönel,hedefin olsun onun için çalış,bu dönemde hayatının merkezine başka bir şey koyma hele hele sanal gerçekliği olmayan bir oyunu sakın bir sene bekle ondan sonra dilediğin gibi yaşa başarısız olduğun sınavlardan sonra hayal kırıklığına kapılma yaptığın doğrular değil yanlışlar seni başarıyı götürür.hocalarınla diyalog halinde olmaktan çekinme özellikle sayısal derslerde ezberden kaçın formüllere bağlanma mantığını kavramaya çalış konuların,günde iki üç saat düzenli bir şekilde çalışarak gerekli azmi göstererek istediğin şeyi başarabilirsin

• ygs ve lys hayatının kilit noktası bu sene herşey senin elinde sıfır aktivite yap dmeiyorum ama 4 saat gerçekten çok fazla lol oynamak istiyosan 4-5 satlik verimli bir çalışlmaının ardından 1-2 fazlası zarar girebilirsin bu 1-2 oyunuda normal veya arama atmanı tavsiye ederim çünkü kaybetsende kaznsanda çok etkilmemez düşünmessin eğlenmek çin oynamış olursun ama sakın ha sakın dereceli atma lole bağımlı yapan şey zaten dereceli oyunlardır hep bi yükselme isteği seni yer bitiriri 1 el ranked atcam die girersin 1 lig düşersin hemen toplamlıyım die 7-8 saaatini pc bşaında geçirirsin lig atlarsın daha çok atlamayım die hırs yaparsın falan 1-2 normal veya aram hem 1,1,5 saattlik zamının alır hem eğlenmiş olursun bu seneyi zaten istediğin üniyi kaznaarak bitir rahat rahat günde 24 saat lol oyna yazın :D
  • Benimde az kaldi ama oyunu asla kendime yasaklamam ne gerek var bu kadar agir calisma programinlarina pfff

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahahahahhgahaahhaha ulan hic gulecegim yoktu ya :D zarari yokmus beyler oynayabilirmisiniz ajajajahajahahahahahahahahshhshha :DDDDD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bırakmıştım geçen sene arkadaşlarında bırakınca oynamak isteniyosun zaten alışırsn zamanla
  • Bizim 2 sene beleş var

• Sınavdan sonra oynadığın her güne lanet edeceksin. Bu iş böyle yürümez

• Okuldan gelince 1 2 saat eyvallah ama yatmadan 5 saat cok kardesim
    Ben bolgisayar bagimlisiydim son sene kaldirdim pcyi.Sadece dizi izlerim o da gunde 1 2 saat yoruldugumda.Bence 1 sene birak hakkini vererrk calis zaten yazin bikana kadar oynarsin.4 saat lol oynarsan zaren ogrendiklerin afk olur

• Tamamen bırakmanız lazım kazanırsınız ama normalde alabileceğiniz bölümden kat kat aşağısını
  • Oyunu Sil Kandırma Kendini
  • ben dersaneye gitmedim. her gün de 2 saat lol oynadım . (oynamadığım 1 gün dahi yok) ve sıram 5000. şu an tıptayım. belki de en rahat tıp kazanan kişiyim. işin sırrı neye ne kadar vakit ayıracağındadır. monoton beyinliler gibi günde 1000 soru çözen arkadaşlarım benden çok daha kötü yerdeler 15 binlerdeler. müstahak olsun bir daha nefes almadan ders yapmazlar. Tıp zor diyorlar sen hala oyun mu oynuyorsun diyorlar. evet oynuyorum ve görücez bakalım kim sınıfta kalıyor kim kalmıyor.
  • İlerde çok pişman olacaksın LOL ü aklından at bu sene.Güzel bir üniversiteye at kapağı sonra boş zamanlarında oynarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: vingolf

quote:

nerdeyse 100k ya bile var bkz:bau tıp mf4 ü 30k olan adamın mf3 ü daha iyidir zaten fizik yapan adamı biyoloji mi korkutacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

Ders çalışmıyorum, oyunda oynamıyorum.

Problem?

O zaman niye burdasın gardaş

Yoksa sende oyun oynamayıp forumda takılan tiplerden misin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chalinder

quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

Ders çalışmıyorum, oyunda oynamıyorum.

Problem?

O zaman niye burdasın gardaş

Yoksa sende oyun oynamayıp forumda takılan tiplerden misin ?

Topluluktan uzak kalıcam anlamına gelmiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vingolf

quote:

nerdeyse 100k ya bile var bkz:bau tıp mf4 ü 30k olan adamın mf3 ü daha iyidir zaten fizik yapan adamı biyoloji mi korkutacak?

valla helal nasıl mantık çözemedim. fizik yapan adam biyolojiyi daha mı rahat yapıyormuş yapma yav. ayrıca dediğin üniversite özel üniversite. ben devlet üniversitelerini kastettim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.